סכינים וכלי מטבח חדשים לחגי תשרי 2018.

“מסלמני גרופ” מציגה את הקולקציה החדשה של סכיני ZWILLING מגרמניה המובילות בתחומן בעולם בקולקציה סדרות הסכינים, PURE ,PRO  GOURMET, ו-LIFE סכינים איכותיות המתאפיינים בפלדה איכותית בתוספת גימור מושלם, פונקציונאליות ועיצוב מדויק בטכנולוגית הפטנט של חיסום פלדה בקור.

הודות לטכנולוגיות מתקדמות, יצירתיות חדשנית ושימוש בחומרי הגלם הטובים בעולם, סכיני ZWILLING  ידועות בתהליך חיסום פלדה בקור, הרשום כפטנט בלעדי של החברה, המשפר את עמידות הפלדה ומסייע במניעת היווצרות קורוזיה על הסכין וחדירה עמוקה של החלודה לתוך הפלדה.

סדרת סכיני ZWILLING PRO, מחולקת ל-4 קטגוריות: 

ZWILLING PRO: סדרה שסכיניה עוצבו על ידי מעצב המוצר האיטלקי הידוע מתיאו תאן, שילוב של חדשנות טכנולוגית, עיצוב מסורתי ודיוק מיוחד.

ZWILLING PURE: עשויה מיציקה אחת של פלדה חדשנית, מתאפיינת בטכנולוגיית Ice-hardened FRIODUR, תהליך חיסום פלדה בקור, הרשום כפטנט בלעדי של החברה, המשפר את עמידות הפלדה ומסייע במניעת היווצרות קורוזיה על הסכין וחדירה עמוקה של החלודה לתוך הפלדה.

ZWILLING GOURMET: סדרה המתאפיינת בטכנולוגית Ice-hardened FRIODUR, הבלעדית לZWILLING ומעניקה לסכין להב חד יותר לאורך זמן ובעל כושר עמידות מעולה.

ZWILLING LIFE, סדרה המאפשרת לכל בשלן להחזיק בסכין איכותית במטבח, לשימוש יומיומי.

מחירים: מ- 24 ₪ לסכין צבעונית ועד  ל- 849 ₪ לסט של 3 סכינים מסדרת פרו, בתקופת ההשקה מוצרי ZWILLING  יוצעו ב- 15% הנחה.

מוצרי קבוצת ZWILLING  מגרמניה מוצעים למכירה ברשת חנויות ‘לגעת באוכל’ ובחנויות מתמחות ברחבי הארץ.

LOCK&LOCK ענקית קופסאות האיחסון הקוריאנית משיקה לקראת החגים את STONE סדרת סירי בישול עם 6 שכבות ציפוי המאפשרת בישול דיאטטי ללא שמן.

כלי הבישול בסדרה עם מבנה תרמי של 6 שכבות ועשויים מ-3 ציפויים טבעיים שונים של קרמיקה, אלומיניום ושיש היוצרים בישול השומר על ערכים תזונתיים בכל סוגי המזון ונטולים חומרים רעילים והציפויים השונים נועדו להבטיח מניעת הידבקות המזון לדפנות ותחתית הכלים.  הכלים מותאמים לכל טכנולוגיות חימום הכיריים הקיימות בעולם: גז על אש גלויה, כיריים אלקטרוניות, תנור, ויטרו-קרמיק, הלוגן ואינדוקציה.

ייחודיות הסדרה טמונה כאמור ביכולתה לאפשר בישול נטול שמן (כולל “טיגון” חביתה) והימנעות מפעולת חריכה ודביקות אפילו במצב של בישול יתר או בפעולת בישול המצריכה תהליך ממושך, זאת הודות לשילוב שלושת הציפויים הנ”ל המבטיחה כי הנדסת השכבות, קירות הסירים והמבנה הפנימי הייחודי של הסירים ילכוד וישחרר אנרגיה, פיזור חום אחיד ויאפשר בישול חסכוני באנרגיה.

שילוב הציפויים שומר על טמפרטורה אחידה, מגביר את התעבות האדים על מכסה הסירים, ובכך נוצר טפטוף תמידי על התבשיל. כתוצאה מכך, התבשיל שבסיר מתבשל לאיטו מתחת לנקודת הרתיחה ושומר על מרכיביו החיוניים ועסיסיותו. הסירים של ‘סטון’  מאפשרים כאמור בישול נטול בשמן ומשום זאת הבישול בהם הוא אידיאלי בתזונה מונעת ובשמירה על אורח חיים בריא.

כמו כן, הסדרה כולה מגובה בטכנולוגיית anodizing (הקשחה) שמספקת עמידות בפני קורוזיה. תהליך הציפוי של “אנודייז” –הוא למעשה תהליך פסיבי אלקטרוליטי שמטרתו הגדלת שכבת התחמוצת. טכנולוגיה זו מוכרת היטב מתחום האווירודינמיקה, המטוסים, האוניות והבניין של שילוב חומרים חיצוניים עמידים. מוצרי הסדרה כולה עברו כאמור תהליך אנודיזציה כדי ליצור מוצקות משטח מעולה, עמידות בפני קורוזיה ועמידות שחיקה. היתרון בשימוש טכנולוגיה זו היא הקשחה והידוק מוחלט של השכבות המבטיח חוזק עוצמתי אשר ימנע פירוק של השכבות בחום וכן עמידות גבוהה בפני שריטות וחירוץ המשטח תוך כדיי בישול מבלי להתנות את הבישול בשימוש בכלי עץ וסיליקון בלבד.

טווח מחירים: 160-300 ₪.

ניתן להשיג ברשת חנויות ניו-פארם, סמאט-פארם ובחנויות כלי הבית וכן ברכישה אונליין בשופר-סל.

יופי באזז

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך