ואת בתוך הג’יפ שלך.

הרכב שעליו אנחנו נוהגות מייצג בהרבה מובנים את הטעם האישי, את תכונות האופי ואת סדר היום. אז מה אפשר ללמוד מג’יפ ומתי צריך להחליף את המכונית? הנה כמה דברים שכדאי לך לדעת.

רכב פרטי הוא כלי התחבורה הנפוץ בעולם המערבי בכלל ובישראל בפרט. כתוצאה מכך, להרבה משפחות יש שני רכבים ואין פלא שגברים ונשים רואים בהם הרבה יותר מאשר אמצעי פרקטי להגעה ממקום למקום. חוץ מזה, ברור שהרכב שעליו אנחנו נוהגות מייצג אותנו ובמובן מסוים גם מתכתב עם האופן שבו אנו רואות את העולם.

הדוגמא הכי טובה לכך שניתן ללמוד עלינו מהרכב שעליו אנחנו נוהגות הוא הצבע. לא צריך מחקרים מדעיים כדי לדעת שנשים מעדיפות ורוד, אדום וכתום, בעוד גברים נשארים עם גוונים סולידיים של שחור, אפור ולבן. מנגד, הצבע הוא רק חלק ממערכת השיקולים שמלווה אותנו לקראת רכישת רכב חדש או יד שנייה.

הנה מה שכל רכב אומר עלייך.

קודם כל, סוג הרכב שיש לנו מרמז על שגרת היום. נשים שנוהגות על ג’יפ כנראה אוהבות לנסוע בתנאי שטח, לא מפחדות מאתגרים ואין להן שום רגשי נחיתות לעומת גברים, במקביל, נשים עם דגמי קרוסאובר גדולים הן אלו שככל הנראה לוקחות את הילדים לגן ומשתתפות במטלות היומיות עם או בלי קשר לבן הזוג. רמזים כאלה פחות דומיננטיים אצל גברים, כי הם נוהגים על ג’יפ לעיתים קרובות משיקולי אגו בלבד ובלי לחשוב על הדברים לעומק.

בנוסף, רכב הוא סמל סטטוס. נשים שאכפת להן איך הן נראות, איזה מסר הן מעבירות ומה חושבים עליהן לא יוותרו על מכונית חדשה או לפחות כמעט-חדשה. הן יציבו על הפרק את האפשרות לבצע טרייד אין אפילו אם הרכב נמצא על הכביש רק כמה שנים בודדות, כי מבחינתן אין הזדמנות שנייה לעשות רושם ראשוני. זו תכונה ראויה להערכה אצל נשים והיא מראה עד כמה כלי הרכב הוא חלק מאתנו.

שילוב בין פונקציונאליות ואסתטיקה – גם על הכביש.

כדאי להזכיר את הקטגוריה של רכבי יוקרה עבור נשים קרייריסטיות: זה אולי נראה שטחי, אבל הרבה נשים מבינות שעל מנת להתברג בעולם העסקים הן צריכות לשחק את המשחק. אחת הדרכים לעשות זאת היא להחליף את המכונית המשפחתית הסטנדרטית ברכב יוקרה אקסקלוסיבי. גם כאן הדגש הוא על שימוש ברכב כסמל סטטוס, לצד ניצול היתרונות שלו בחיי היום-יום.

בסופו של דבר, נשים משלבות כמו תמיד בין פונקציונאליות ואסתטיקה. הן לא מתעלמות מהחשיבות של הרכב ויודעות להשתמש בו גם על מנת לצבור לעצמן מעמד. כל עוד הרכב ימשיך להיות כלי תחבורה כל כך נפוץ ופופולארי, אין סיבה להתעלם מהדרך שבה הוא משפיע עלינו וקובע את היחס כלפינו מצד הסביבה הקרובה והרחוקה.

יופי באזז

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך