5 יתרונות לקניות סופר באינטרנט.

ישראלים מגלים את יתרונות הקניות באינטרנט גם בכל הנוגע לרכישת מוצרי צריכה בסיסיים ויום יומיים. החל משיקולי הנוחות, דרך ההיצמדות לתקציב ועד המשלוחים והאבטחה – קבלו 5 סיבות לעבור למרחב המקוון.

היקף רכישות האונליין של הקונים הישראלים עולה מדי שנה וב-2016 הוא עמד על 11.8 מיליארד שקל – עם עלייה של 18% בהשוואה לשנה הקודמת. הנתונים הסופיים מ-2017 ככל הנראה יהיו קרובים לכך, ורק ימים יגידו איך תיראה 2018. בנוסף, לא מפתיע לגלות שהתחום הספציפי של צרכנות בסיסית ורכישת מוצרי מזון נחשב לצומח ביותר.

אז מה היתרונות של קניות באינטרנט במקום נסיעה לסופרמרקט הקרוב? הנה 5 דברים שכדאי לשים לב אליהם:

 נוחות מרבית

77% מהגולשים באינטרנט מעל גיל 18 שקנו ברשת במהלך 2016 עשו זאת בגלל הנוחות. אלו אנשים שכבר הבינו שאין טעם לצאת מהבית, לחפש חניה ולעמוד בתור, אם אפשר להשיג את אותם דברים בדיוק בלחיצת כפתור.

במקביל, כדאי להזכיר את השדרוג באתרי הקניות עצמם ואת החוויה הנוחה עבור גולשים בכל הגילאים.

 היצמדות לתקציב מתוכנן

מכירים את זה שאתם נכנסים לסופר עם הוצאה מתוכננת אבל מוצאים את עצמכם חורגים ממנה בעשרות אחוזים? זה קורה בגלל שכל סופרמרקט בנוי על מנת להוציא מאתנו מקסימום כסף במינימום זמן.

מנגד, סקר של איביי ישראל מנובמבר 2016 העלה שלפי 81% מהקונים, היתרון של האינטרנט הוא היצמדות לתקציב מתוכנן. זה קורה כי באתרי אינטרנט ניתן לעקוב בזמן אמת אחר סל הרכישה ולעצור כשעוברים רף מסוים.

 משלוח מהיר

הימים שבהם נאלצנו להמתין כמה ימים למשלוח של קניות מהסופר חלפו מהעולם. כיום אפשר להיכנס לאתר מהטלפון הנייד או המחשב הנייח, לשלם באשראי ולתאם משלוח לאותו יום או מקסימום ליום למחרת.

המהירות הזו שווה הרבה כסף ומאמץ עבור הצרכן הממוצע, מה גם שבחלק מאתרי הקניות מציעים קופונים למשלוחים בחינם למי שעובר סכום מסוים.

 מבחר רחב של פריטים

השאיפה של ענקי הקמעונאות בארץ ובעולם היא לעודד אותנו לבצע רכישות באינטרנט. מבחינתם מדובר על דרך טובה לצמצם הוצאות וכוח אדם ולהגדיל הכנסות ויעילות, ואחת השיטות לעשות את זה היא להרחיב את סל האפשרויות.

כתוצאה מכך, באתרי הקניות והצרכנות המובילים יש מבחר הרבה יותר רחב מאשר בחנויות וליקוט המוצרים מתבצע לפי הערות ודגשים שאתם רשאים להוסיף במהלך ההזמנה.

 רמת אבטחה גבוהה

קניות סופר באינטרנט מתאימות גם למי שחושש למסור את פרטי כרטיס האשראי שלו. מלבד העובדה שניתן לשלם באמצעות חשבונות פייפאל מאובטחים, חברות האשראי עצמן מגבות את הרכישה ואתרי האינטרנט עומדים בסטנדרטים מחמירים של בקרת איכות.

בנוסף, מיותר לציין שגם בקניות באינטרנט ניתן לפרוס לתשלומים ולקבל את אותן הטבות כמו בסניפים הפיזיים.

יופי באזז

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך