על הזעת קיץ, דאודורנטים ומוצרי טואלטיקה חדשים.

כמה עובדות על הזעת קיץ ודאודורנטים:

ישראל היא מדינה ברוכת שמש וטמפרטורות ולכן מומלץ לבחור את הדאודורנט הנכון ביותר בהתאם לשגרת היום. שימוש בדאודורנטים ג’ל וסטיק, המספקים הגנה ורעננות לאורך כל שעות היום, מתאימים בעיקר לאנשים העובדים בחוץ,  לעוסקים בפעילות ספורטיבית, נהגים  וכל אותם אנשים שתחום עיסוקם מעורב בתנועה דינאמית ומתמדת. סגמנט הספריי לעומת זאת יתאים יותר לאנשים הפחות תזזיתיים, הייטקיסטים והייטקיסטיות שזזים ממזגן למזגן ובאים במגע מוגבל עם העולם ההביל בחוץ. אך היות העור הוא האיבר הגדול ביותר בגופינו, האחראי בין שאר תפקידיו על ויסות חום הגוף ביחס לסביבה העור עושה זאת באמצעות בלוטות המשמשות לקירור הגוף על ידי הפרשת זיעה. דאודורנטים המכילים כימיקלים כדוגמת מלחי אלומיניום או אנטי פרספירנטים, פועלים על ידי חסימה וסתימת בלוטות אלה, פעולה מלאכותית העלולה לפגוע ולהפר את יכולתו של העור לווסת את חום הגוף ביעילות.

WELEDA משיק: דאודורנט צמחים, לרענון והגנה, ללא מלחי אלומיניום.

 

ההבטחה: מרענן לכל אורך היום, ללא מלחי אלומיניום.  העשויים לפגוע בנקבוביות, ללא חומרים משמרים, ללא תוספות ריח או צבע מלאכותיות, מועשרת בשמנים אתריים טהורים של פרחים וצמחים המגנים על העור ומעניקים לו ניחוח לימוני מרענן לאורך זמן.

מרכיבים: לימונים טריים העשירים במיץ,  שמנים אתריים מובחרים שמקורם במדרונות ההרים שבסיציליה, איטליה, ממרכיבים צמחיים בלבד.

מחיר: 42.90 ₪, לתכולת:  30 מ”ל.

ספיד סטיד וליידי ספיד סטיק מותגי הדאודורנטים המובילים משיקים לקיץ 2017.

 

 

ההבטחה: מעניקים תחושת רעננות, עמידות לאורך זמן וניטרול ריחות רעים.

מבצע לעונת הקיץ כל הדאודורנטים של ספיד סטיק וליידי ספיד סטיק מקטגורית הרול והספריי רק 14.9 ₪ – 12.9 ₪ וכל מוצרים מקטרגוריית הסטיק’ (כולל XL) רק 17.9 ₪  19.9 ₪

Dove ממשיך לשדרג את חווית המקלחת משיקה  תחליב רחצה מזין ומגן מיובש בתוספת שמן מרוקאי אשר כינויו הנפוץ של שמן הארגן, המכונה גם “זהב נוזלי”.

ההבטחה: בזכות רכיבי הניקוי העדינים של Dove, נוסחת ההזנה הייחודית ותוספת השמן מרוקאי, תחליב הרחצה מגן על העור שלך מפני יובש, מעשיר אותובלחות ומעניק לו רעננות. בעת שימוש בתחליב הרחצה, ניתן להבחין בטיפות זעירות של שמן הארגן, המותירות את העור לח ונעים יותר גם לאחר שטיפה במים.

מרכיבים: עשיר בחומרים מזינים הכוללים חומצות שומן וויטמין E והוא נספג במהירות בעור מבלי להותיר תחושת שמנוניות.

פלמוליב משיקה  את ג’ל הרחצה LUMINOUS OIL המגיע ב- 2 ניחוחות של פרח האדמונית ופרח האיריס’ נזקי האקלים ואיכות מי הברז בישראל (המועשרים במלחים המייבשים את העור) גורמים ליובש ואיבוד חיוניות. השמנים החיוניים מעצימים את פעולת הסבון ומשיבים לעור חיוניות.

 

 

ההבטחה: מעניק תחושת רכות ועור זוהר, עם ארומה וניחוח של אדמונית.

מרכיבים: תמציות שמן מקדמיה, ניחוח איריס בשילוב תמציות שמן אבוקדו השומרים על תחושת רכות ומרקם חלק יותר של העור, מזינים את העור ונספגים בקלות.

מחיר החל מ-: 14.90 – 19.90 שקלים.

יופי באזז

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך