בהלת הניקיון ביום שאחרי האובך

כולנו רוצים להגיע לחג עם בית נקי ומחכים בסבלנות לשינוי מזג האוויר ולשמיים כחולים  מה נעשה ביום שאחרי האובך? וכמה שואבי אבק הישראלים קונים ממש ברגעים אלה?

הנה כמה עצות שיעזרו לכם לגשת למלאכה בצורה האפקטיבית ביותר…

להתחיל עם סמרטוט יבש שיעזור להתמודד עם שכבות החול. סמרטוט רטוב בשלב הראשון יצור בוץ שקשה יותר להתמודד עם הסרתו. 

לנגב תחילה את החלונות ולהסיר את כל החול והאבק שהצטברו. חשוב לעבוד לפי סדר ולהתחיל בניקוי החלונות והתריסים ורק אז את פנים הבית.

 אחרי שהוסרה שכבת החול הראשונה מומלץ להמשיך עם שואב אבק. לשאוב מסילות ופינות.


לניקוי החלונות והתריסים מומלץ להתיז אג’קס לניקוי והברקת חלונות. תכשיר ייעודי שמנקה ביעילות משטחים אלו. 

 לאחר ריסוס תכשיר הניקוי יש לנקות ולהבריק באמצעות מטלית מיקרופייבר או עיתון (שלא משירים סיבים) בתנועות סיבוביות ואחידות.

 לאחר ניקוי חלונות הבית מומלץ להמשיך לניקוי הרצפות בבית בעזרת תכשירי ניקוי המיועדים לכך. (כמו אג’קס מציעים את סדרת הפרחים בניחוחות רעננים וחגיגיים כמו פרחי בר, ורדי בוקר, פרחי אביב ופרחי לוטוס). גם רצפות ומשטחים יש לנקות לפי אותה שיטה: ראשית יש לטאטא את האבק  ובהמשך יוצקים לתוך דלי מים פקק מלא של נוזל ייעודי לשטיפת הרצפות כמו חגיגת פרחים, ושוטפים את הרצפות. הבית יוצף בניחוח מרענן .

 לניקוי יעיל ונוח של משטחים בבית מומלץ להשתמש בתרסיסי ניקוי ייעודיים לכל משטח.
תרסיסי הניקוי של אג’קס נוחים ויעילים לשימוש, עם ידית אחיזה המותאמת לשימוש קל ויעיל    בסדרה תרסיסי ניקוי יעילים לניקוי כללי, למטבח ולאמבטיה. 

המלצות למוצרי ניקוי לאחר האובך:  מטליות לחות לניקוי כללי 

  1. אנחנו תמיד מתחזקים ומנקים את הבית. לכל פעולה צריך לקחת מטלית, לשטוף אותה, לנגב, לשטוף שוב, לסחוט, לייבש. בשביל זה בדיוק יש את המטליות הלחות לניקוי כללי של ניקול. מתאימות לכל מטרה. מנקות ביעילות משטחים שונים. פשוט שולפים , מנקים וזורקים. קל, פשוט – ומהיר

    מטליות לחות לניקוי חדרי שירותים ואמבטיה

המטליות הלחות לחיטוי וניקוי חדרי שירותים ואמבטיה מסייעות לצרכניות לשמור על חדר אמבטיה והשירותים נקיים בפעולה אחת פשוטה. הן משמידות 99.9% מהחיידקים, מסירות לכלוך, ידידותיות לעור הגוף והידיים ומותירות ריח רענן של ניקיון.המטלית המבריקה לניקוי מסכי טלוויזיה ומחשב להברקת משטחים ללא חומרי ניקוי ואינה משאירה סימנים וסיבים.

אז כמה שואבי אבק הישראלים יקנו לקראת ראש השנה?


רשת מחסני חשמל, מדווחת כי בשל האובך הכבד השורר ביומיים האחרונים והסמיכות לערב החג, חל גידול בתנועת הלקוחות בחנויות הרשת ברחבי הארץ, מדובר על פי 2 גידול לעומת התקופה המקבילה אשתקד ופי 2 לעומת תחילת החודש.

בתוך כך, תוגברו מלאי מוצרי הניקיון בסניפים בכלל ושואבי האבק בפרט ואף יצאו במבצעים רלוונטיים, כמו קונים אחד משואבי האבק של המותג SHARK המשתתפים במבצע ומקבלים מטאטא נטען ליתיום בשווי 499 ₪ במתנה השואבים המשתתפים במבצע: שואב אבק Shark Rotator 3 in 1 – NV500 מחיר לצרכן – 1,590 ₪.

יופי באזז

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך