“המולטיקייק” מהפכה באפייה הביתית

רוצים לאפות דונאטס, ופל בלגי, קייק פופס , קאפקייקס  בראוניז, עוגות, פיצות אישיות ומאפים, מיני טרטלט , מיני קיש ופאי בשלוף גם עם ילדייכם? מכשיר “המולטיקייק” המהפכני של -CAKE I הוא המכשיר עבורכם בגלל המהירות, הקלות והנוחות בהכנת המאפים וגם בגלל הערך המוסף המתלווה אליו כעוד אופציה לזמן איכות עם הילדים. 

7 הפלטות המגיעות עם “המולטיקייק” הן אחת הסיבות לכך שהכנת המאפים בו מהירה ונוחה, עוד יתרונות של המכשיר הם: “המולטיקייק” בנוי מ- 3 שכבות של ציפוי נון סטיק המונעות הידבקות של המאפים ומאפשרות ניקוי קל ומהיר, צריכת חשמל  אפסית, שימוש בטיחותי, טרמוסטט המווסת את חום המכשיר, עם גופי חימום שבו מגיעים ל-W 900 ו- 2 נורות המתריעות כשהמאפים מוכנים. 

 “המולטיקייק” המהפכני הוא מתנה נהדרת לחג הפסח,  כולל  פלטה של 7 שקעים להכנת דונאטס ובייגלס, פלטה רחבה של 12 שקעים להכנת כדורים מלוחים ומתוקים, פלטה של 7 שקעים להכנת מאפינס בריאותיים בשילוב ירקות או קאפקייקס מתוקים, פלטה להכנת וופל בלגי טעים, פלטה להכנת 7 בראוניז ועוגות מיני,  פיצות אישיות פלטה להכנת פיצות אישיות ומאפים , פוקצ’ות ופאי, פלטה להכנת 4 מיני טרטלט, קיש או פאי.

רגליות גומי המייצבות אותו למשטח השיש במטבח וכולל גם פטנט לסידור כבל החשמל בצורה נוחה החוסכת מקום במטבח ומונעת סרבול מיותרכמו כן המכשיר מגיע עם חוברת הוראות ומתכונים מחיר המולטיקייק (בעל 4 פלטות בסיס) : 399 ₪, מחיר זוג פלטות נוספות בנפרד 79.90₪  להשיג במבחר רשתות וחניות מובילות בהן: DOMO, לגעת באוכל, פור שף , ממלכת האופים ובאתר הבית של FOODAPPEAL.CO.IL 

יופי באזז

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך