ההורים והתינוקות יתנסו בהאגיס החדש עוד לפני שיגיע למדפים…

חוגלה קימברלי, מציגה את  הדור הבא של החיתולים: חיתולי האגיס HUGGIES FREEDOM DRY אשר יחליפו בעוד שלושה שבועות את סדרת האגיס פרידום פלוס הנוכחית, בימים הקרובים תישלחנה ערכות התנסות מפנקות לעשרות אלפי הורים שירצו להתנסות בחיתול החדש עוד לפני שיגיע למדפים.

 

חיתולי האגיס פרידום דריי HUGGIES FREEDOM DRY פותחו במשך מספר שנים על ידי מחלקת המחקר והפיתוח של חוגלה קימברלי בשיתוף עם מעבדות החדשנות של קימברלי קלארק העולמית. חיתולי האגיס החדשים מאופיינים בטכנולוגיית ה- Quick Dry המאפשרת ספיגה מהירה במיוחד של הנוזלים והרחקתם מגוף התינוק כך שעורו  נשאר יבש ומוגן. בחיתול החדש  יש מותנית גמישה, ייחודית רק להאגיס, שמייצרת סטנדרטים חדשים בקטגוריה של רכות וגמישות. בנוסף, גזרת חיתול אלסטית וחומרי גלם רכים במיוחד, מייצרים התאמה מושלמת לגוף התינוק.

לדברי רינת אפרימה, סמנכ”ל השיווק חוגלה קימברלי: המחקרים שערכנו מוכיחים באופן עקבי כי אחד הפרמטרים המשפיעים ביותר על בחירת החיתול היא היכולת שלו להשאיר את עור התינוק יבש ומוגן.  תובנה זאת הובילה את תהליך הפיתוח של חיתולי האגיס החדשים, המצוידים בטכנולוגית ה-Quick dry .זו פריצת דרך ואנו גאים ומתרגשים להעניק לתינוקות בישראל את החיתול הטוב ביותר שייצרנו אי פעם. האגיס החדש מורכב מחומרי גלם מתקדמים ואיכותיים, לא התפשרנו על כלום, ולמרות שייצורו יקר יותר, החלטנו לספוג את העלויות והמחיר צפוי להישאר כשהיה.

 

 

חיתולי האגיס החדשים נבדקו בבדיקה השוואתית ונמצאו כחיתול המועדף בכל הפרמטרים המשמעותיים בהשוואה לחיתולים מתחרים באותה בדיקה.

 

יופי באזז

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך