אסטרטגיית המותג הפרטי של שופרסל

“שופרסל” יוצאת בשורת צעדים נוספת להוזלת סל המוצרים לצרכן באמצעות המותג הפרטי שלה ומשיקה קטגוריית חיתולים ברמת איכות גבוהה שאינה נופלת באיכותה מהמותגים המובילים בקטגוריה אך זולה מהם באופן משמעותי. 

שופרסל רואה את המותג הפרטי ככלי אסטרטגי במענה ליוקר המחיה בישראל בתחום המזון. אנו מתכננים להרחיב את החדירה לקטגוריות נוספות ובכך להוזיל את סל המוצרים לצרכן באופן משמעותי תוך שמירה על רמת איכות מוצרים גבוהה כמו של המוצרים הממותגים. הכניסה לקטגוריית החיתולים ושיתוף הפעולה עם חברת DPL הינו חלק ממדיניות החברה לתמוך בתעשייה מקומית ובספקים קטנים ובינוניים.בשנת 2015 ניכנס לקטגוריות נוספות משמעותיות עם המותג הפרטי, כשהראשונה שבהן הינה קטגוריית הנקניק במשקל עם השקה של שישהסוגי נקניקים, במחירים הנמוכים בכ- 20% מהמותגים המובילים בקטגוריה.” כך אמר איציק אברכהן מנכ”ל שופרסל

מחיר החיתולים, שופרסל Baby יעמוד על 31.90 ₪, מחיר נמוך בכ- 29%  מהמחיר לצרכן של חיתולי האגיס (במחיר הקטלוגי). החיתולים יצטרפו למוצרי תינוקות נוספים שיש במותג הפרטי וכולם יימכרו תחת המותג שופרסל Baby. החיתולים מיוצרים עבור שופרסל ע”י חברת DPL , יצרנית חיתולי BabySitter אשר שדרגה לאחרונה את מפעליה, הממוקמים בקיבוץ עמיר שבצפון, מתוך מטרה לתמוך בצמיחה והתחזקותה של DPL בתחום החיתולים. החברה, המחזקת את התעשייה המקומית, מעסיקה כ-250 עובדים מאזור הצפון.

 

 

 איציק אברכהן מנכ”ל שופרסל, עינב אדיב מנכ”ל DPL, ואורי קילשטיין סמנכ”ל סחר ושיווק שופרסל

 

עינב אדיב ברר, מנכ”ל DPL, יצרנית חיתולי “בייבי” ו”בייביסיטר” אמרה היום: “מדובר במהלך ראשון מסוגו בישראל, על רקע המודעות הגוברת של הצרכנים לחיזוק מותגי הביניים, על חשבון מותגי הפרימיום היקרים, שלא בהכרח טובים יותר.במהלך זה מוכיחה שופרסל כי טובת הצרכן לנגד עיניה ומביאה לו בשורה משולשת, מותג חיתולים פרטי המיוצר בטכנולוגיה המתקדמת בעולם, הצעת ערך פשוטה ואטרקטיבית, תוך אמונה בתעשייה המקומית וחיזוקה.

אנו משוכנעים שחיתולי “בייבי” ימשיכו את המהפכה שחיתולי “בייביסיטר” החלו לפני שלוש שנים, בה הובילו לפתיחת תחרות והוזלת מחירים כללית, הנמשכת עד ימים אלה. המשימה של DPL לא הסתיימה ואנו נמשיך לחזק את התעשייה הישראלית ולייצר מוצרים שיהוו אלטרנטיבה משתלמת ואיכותית למותגים היקרים, ששלטו בשוק עד השנים האחרונות. אנו מזמינים את קהל ההורים לתינוקות להתנסות ממותג חיתולים איכותי נוסף המיוצר בישראל, ולחוות עולם אחר של צרכנות נבונה, הוגנת ושקופה, ללא טריקים ושטיקים”.

 הטכנולוגיה של Baby החיתול החדש של שופרסל, מורכב טכנולוגיית הספיגה המשולשת המתקדמת בעולם.  החיתול מיוצר מחומרים איכותיים במיוחד ונמצא מנצח בכל פרמטר במבחני הספיגה השונים. אלסטיות כפולה, מותנית גמישה וצדדים אלסטיים במיוחד להתאמה מושלמת לגוף התינוק, פד ספיגה אנטומי חדשני המאפשר ספיגה מקסימלית לכל אורך החיתול, דפנות כפולות עם 3 פסי חיזוק לאטימה מלאה, רכיבי בד רכים ומלטפים במיוחד לתחושה נעימה ויבשה לתינוק.

 

 

השקות נוספות במותג הפרטי שהושקו ויושקו במהלך החודש הקרוב: סדרת נקניקים במשקל של הספק עוף טוב הכוללת שישה סוגי נקניקים דוגמת: פסטרמה ברביקיו, פסטרמה דבש, סלמי קוניאק, סלמי בסגנון איטלקי שיימכרו במעדנייה בסניפי הרשת תחת המותג הפרטי שופרסל ובמחיר של כ- . סדרת סלטים הכוללת שמונה מוצרים: חומוס, טחינה, חציל קלוי, חציל במיונז, חציל בטחינה, מטבוחה, קוביות סלט וסלט כרוב אדום במיונז. חומוס 1 ק”ג שופרסל יימכר בסניפי שופרסל דיל של המותגים המובילים. סדרת תה שופרסל כוללת 9 מוצרים בשלוש סדרות המכילות נוגדי חמצון. סדרת תה ירוק בטעמי: נענע, יסמין ולימונית לואיזה, תה ארל גריי, תה שחור, ותה רגיל בטעמי: קמומיל, פירות, יער, נענע וורד הבר. מקור התה ממולדת התה הגלובלית,  מסרי לנקה.  מחיר לצרכן עבור תה ירוק שופרסל 14.90 ל- 25 שקיקים בסניפי שופרסל דיל ואונליין לעומת 24.90 ₪ של המותג המוביל בקטגוריה. פיצות קפואות  100% גבינת מוצרלה איטלקית וזאת במחיר של 14.9 ₪ לעומת 22.90 ₪ של המוביל בקטגוריה.

המותג GREEN  מותג הבריאות של שופרסל ישיק בקטגוריית הלחם והקטניות האורגני. 4 סוגי לחמים: חלת טבע אורגנית, לחם דגנים אורגני, לחם שיפון אורגני ולחם שאור אורגני קל. בקטניות כולל המותג את ההשקות החדשות: אורז חום מלא עגול אורגני, אורז חום מלא ארוך אורגני, דוחן אורגני, עדשים אדומות אורגני, שעועית מש אורגני ועדשים ירוקות אורגני. היצרן: הרדוף.

צילומים: סיום פראג’

 

יופי באזז

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך