חוגגים אהבה…

קולקציית הויברטורים של “סמייל מייקר” והג’ל החושני של “דורקס” נוצרו מתוך התובנה שהיופי מתחיל בחיוך… 


 

 


 

ממחקרים שנעשו בעולם נמצא כי 50% מהנשים השתמשו או משתמשות בוויברטורים, עוד 35% סקרניות להתנסות אבל לא מצאו מוצר שהן מעוניינות בו במקום שנוח להן לרכוש אותו. בימים אלה מושק בישראל מותג חדש של ויברטורים SMILE MAKERS, החזון של החברה הוא לשנות באופן משמעותי את הסטיגמה שעומדת מאחורי הויברטור ולהפוך אותו לחלק טבעי ובריא של החיים ומסקר שנעשה על ידי חברת האריס אינטראקטיב הגורם השני בחשיבותו (אחרי רומנטיקה) הנתפס ככזה המשפר את חיי המין של זוגות הוא הפחתת הלחץ והעייפות. כמו כן, עלה מאותו סקר כי קבלת ועשיית עיסוי מגבירה את ההנאה מיחסי המין.

על עיצוב המוצר של הויברטור  אחראים בין היתר איאן סוונסון, מעצב המארזים של דולצ’ה וגבאנה וגוצ’י, כאשר הקולקציה מעוצבת כקולקציית יופי ולייף סטייל ולא כמוצר מיני. איכות המוצר היא מהגבוהה ביותר וכוללת את האישורים הקפדניים ביותר. היא כוללת ארבעה דגמים שונים שכל אחד מהם הוא פנטזיה נשית : הכבאי, המליונר, מדריך הטניס, המאהב הצרפתי….

כל אחד ממייצרי החיוך שבסדרה מעוצב בצורה המעוררת גירוי שונה ומייצגת את אופייה. הכבאי עוצב כמו להבה; המיליונר זכה למראה של סיגר; מאמן הטניס בעל צורת כדור והצרפתי בצורה שמזכירה לשון. כל הוויברטורים עשויים מסיליקון רך, מופעלים באמצעות סוללות, עמידים בפני מים ובעלי 3 דרגות מהירות, כמו גם קביעת הפעימות.

את המוצרים ניתן יהיה להשיג בסניפי סופר-פארם והשאיפה היא להפוך את הוויברטורים לחלק מה-well being של הנשים. מחיר : 249 ₪ ובאתר החברה : www.smilemakers.co.il

 

 

 

 

דורקס, מותג הקונדומים המוביל בעולם, מרחיב את קטגוריית ג’ל  חושני ומשיק סדרה חדשה:2 IN 1 – סדרה המשלבת חומר סיכה עם ג’ל עיסוי העשוי מצמחים בעלי תכונות מעוררות ומרגיעות. 

סדרת הגילים החושניים החדשה של דורקס כוללת 3 אריזות:

דורקס פליי מסאז’ 2 ב 1- לחוויה חושנית מועשר בתמצית פרחי יילנג יילנג. ג’ל עיסוי לכל הגוף,

המשמש גם לסיכוך. ג’ל קליל ועדין מתאים לעיסוי בכל חלקי הגוף, גם באזורים האינטימיים.

דורקס פליי מסאז’ 2 ב 1-לחוויה מעוררת, מועשר בתמצית גווארנה) שיח טרופי( ג’ל עיסוי לכל הגוף, המשמש גם לסיכוך. ג’ל קליל ועדין המעניק רכות לעור. שני מוצרים אלו מתווספים למוצר הקיים ג’ל חושני דורקס פליי מסאז’ 2 ב-1 בשילוב אלוורה מרגיעה.

 

יופי באזז

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך