חשיבות משקפי השמש לעיני ילדינו

רוב ההורים מקפידים בעיקר למרוח קרם הגנה על ילדיהם ולוודא שהם חובשים כובע אך מעולם לא עלה על דעתם שבגלל הסיכונים והנזקים של קרני השמש האולטרה סגוליות על העיניים הצעירות על חשיבות משקפי השמש בטיחותיות ואיכותיות לילדיהם. 

 

Babiators מותג העל של ילדי הסלבריטאים בעולם, מגיע  לישראל.

שרה ג’סיקה פרקר, קורטני קרדשיאן וניל פטריק האריס כבר ציידו את ילדיהם ותוכניות האירוח בארה”ב, כולל אלן דג’נרס, לא מפסיקים לשבח! המותג מתמחה באביזרים בטוחים, עמידים ואופנתיים לתינוקות ולילדים. משקפי השמש מיועדים לספק עתיד בטוח לדור הבא באמצעות שלושה אפיקים: עדשות המגנות על עיני הילדים מקרינה מסוכנת, פלסטיק נקי מרעלים וביטוח מוצרים הודות לאחריות הייחודית “איבדת-קיבלת”.

גם הבייבי של אפרת גוש ויובל סיגלר נהנה ממשקפי Babiators 

 

קולקציית משקפי השמש מורכבת משלוש קטגוריות: משקפי הטייסים הייחודיים – במידות ג’וניור 6 חודשים עד גיל 3 וקלאסי גילאי3-7 משקפי הפולארויד, שמפחיתים סינוור ממקורות שונים ומחדדים את הצבעים. המשקפיים מגיעים עם נרתיק ענן אופנתי. במידות ג’וניור 6 חודשים עד גיל 3 וקלאסי גילאי3-7 איסס (Aces), הדגם המגניב לגילאי 7-14.

 

כל זוג משקפי שמש של בייביאטורס חוסם 100% מקרני UVA ו-UVB ושומר את עיני ילדיכם בריאות ובטוחות. עדשות הפרימיום חסינות בפני ניפוץ או פגיעה אחרת ועמידות גם בפני ההרפתקאות הקיצוניות ביותר. המשקפיים זמינים במגוון צבעים מטריפים. 

 

 

הבת של ג’סיקה פרקר עם משקפי Babiators

 

משקפי “בייביאיטורס” מגיעים עם אחריות מלאה למקרה של אובדן או נזק, המוצרים של בייביאטורס תוכננו להיות עמידים במיוחד וללוות את הילד שלכם בכל הרפתקה. ובכל זאת, בחיים יש הפתעות, ולכן החברה מתחייבת לספק משקפיים חלופיים במקרה של אובדן או נזק שנגרם תוך שנה מיום הרכישה. בחינם מותנה בהרשמה באתר תוך 30 יום מהקנייה, מחירים: משקפי טייסים: 139 ₪ משקפי פולארויד: 249 ₪ איסס  195 ₪

 

אופטיקאים מומחים ורופאי עיניים מגבירים את מאמציהם להעלאת המודעות לסכנה של חשיפת יתר לקרני אולטרה סגול של השמש, שהיא מצטברת ובלתי הפיכה. ילדים ובני נוער פגיעים במיוחד לקרני השמש, כי עדשות העין שלהם עדיין אינן בשלות ואינן יכולות לסנן אור UV בצורה יעילה כמו מבוגרים, דבר שעלול לגרום לנזק לרשתית. ילדים חשופים בממוצע פי 3 לחשיפה לקרינת UV מאשר מבוגרים, כאשר 25% מהחשיפה הכוללת לקרניים בכל חייו של אדם מתרחשת לפני גיל 18.

פחות ממחצית מההורים נוטים כיום לאכוף שימוש במשקפי שמש לילדים שלהם, על פי הסקרים האחרונים של האקדמיה האמריקנית לרפואת העיניים. שנים של חשיפת יתר לקרני השמש יכולות לגרום לסרטן של העין או העפעף וכן לגרום לעלייה בסיכון לקטרקט, ערפול של עדשת העין.

“כולם מקשיבים למה שיש לרופאי העור לומר בכל מה שקשור בניזקי שמש, אבל הורים רבים באמת מופתעים ללמוד על הנזק המצטבר לעיניים”, אומר אור עזר, היזם מאחורי המותג “בייביאיטורס” ישראל, משקפי השמש הבטיחותיים מארה”ב, “בישראל, עם כל כך הרבה חודשי שמש, חשוב מאוד לשמור על עיני הילדים שלנו מפני נזקים אפשריים בעתיד”.

הבן של פטריק האריס עם משקפי “בייביאיטורס”

חוקרים כיום מתחילים להבין טוב יותר כיצד חשיפה לקרינת UV תורמת לקטרקט. מחקר על ידי חוקרים באוניברסיטת קייס ריזרב באוהיו, מצא כי שינויים כימיים הנגרמים על ידי שנים של חשיפה לאור שמש כרונית מפריעים לחלבונים שבעדשת העין. מומחים ממליצים על שימוש במשקפי שמש שחוסמים קרוב ל UV 100%, כולל קרני UVA, אשר חודרת עמוק לתוך העין, וקרני UVB, אשר רובם נספגות על ידי הקרנית והעדשה. חשוב לציין שבעוד שהסיכון של העור לכוויות שמש הוא הגדול ביותר 10:00-14:00, הסיכון הגדול ביותר לעיניים הוא דווקא בין השעות 08:00-10:00 ו14:00-16:00 בזמנים אלה, קרני UV מגיעות מזוויות שונות והעיניים מקבלות כמעט כמות כפולה של UV מאשר בשעות הצהריים.

ניתן להשיג באתר החברה: babiators.co.il ובחדר התצוגה בשד’ רוטשילד 15, ת”א קומה 2.

 

יופי באזז

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך