חברת ליאונרדו קוסמטיקה חגגה 10 שנים לקיומה.

חברת ליאונרדו קוסמטיקה המבוססת על חדשנות, יצירתיות ומענה מדויק לצרכים נשיים תוך הענקת פתרונות בתחום היופי והטיפוח חגגו 10 שנות פעילות בארוע מפואר וגדוש במובילות ומובילי דעת קהל.

   רוני, מבעלי חברת “לאורנדו קוסמטיקה”.

הכוח של ליאונרדו קוסמטיקה הוא ביכולת להיות רלוונטיים למגוון קהילות של נשים, נשות עסקים, נשים חד-הוריות, צעירות ומבוגרות יותר, שהמשותף לכולן הוא העוצמה הנשית שהן מקרינות והרוח הלוחמנית שלהן, בכל תחום בחיים. מעגל הלקוחות העסקיים של ליאונרדו קוסמטיקה כולל את הקוסמטיקאיות ומכוני היופי המובילים בישראל ומעניקים ללקוחותיהם פינוק מלא ושירות ללא תחרות, עם מוצרים איכותיים וחדשנים שיסייעו להשגת תוצאות מירביות ומראה צעיר וחיוני.

לי לוי פרזנטורית חברת “לאונרדו קוסמטיקה”.

רוני, מבעלי החברה, מגיע מעולם העסקים הקר ובעצמו עבר שינוי כשהחליט להכנס אל נישת ההעצמה הנשית, והנהיג את המהפך שמובילה ליאונרדו קוסמטיקה בענף הקוסמטיקה בישראל הכולל בתוכו ייצור קפדני מתמיד של קולקציות מוצרי-עילית תוך שמירה על נגישות לכל מגזרי הנשים ומעקב תמידי אחר הטרנדים האופייניים להם והדרישות הייחודיות לכל מגזר.

באמצעות מוצרי ביוטי בסטנדרט בינלאומי, כפי שהוצגו בכנס מוסקבה-תל אביב האחרון שהושקו לכבוד חגיגות העשור ל, חברת לאונרדו קוסמטיקה הכוללים מגוון תכשירים מתקדמים לצרכים שונים וביניהם הענקת לחות עשירה, טיפוח עור הפנים, ניקוי עמוק ויסודי, תכשירי אנטי אייג’ינג, מיצוק והצערת העור. כל המוצרים בליין החדש עומדים בתקנים המחמירים ביותר וכוללים שילוב חומרים פעילים המסייעים בהענקת מראה רך, זוהר ובריא מתמיד.

יופי באזז

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך