חברת Allergan משיקה את Juvéderm VOLITE (ג’ובידרם וולייט), הזרקה חדשנית המשפרת את מרקם העור.

מחקרים שנערכו ברחבי העולם מראים כי יותר ממחצית מהנשים מציינות כי מראה עורן תורם תרומה חשובה למראן החיצוני הכללי, בעולם כולו וגם בישראל רוב הלקוחות מבקשות מראה עור זוהר יותר בריא ואיכותי יותר  לקטגוריה הזו חברת Allergan  נכנסת ומעניקה פתרון חדשני לצורך קיים ומשיקה את Juvéderm VOLITE (ג’ובידרם וולייט), ג’ל המכיל חומצה היאלורונית תכשיר חדש להזרקה המיועד לשיפור איכות ומרקם העור, את רמת הלחות שבו ואת גמישותו.

Juvéderm VOLITE (ג’ובידרם וולייט) מתאים לשימוש בפנים, בצוואר, באזור המחשוף ובכפות הידיים עם תוצאות הנשמרות עד ל- 9 חודשים לאחר טיפול אחד ללא צורך בסדרת טיפולים.

אלון גת, מנכל אלרגן ישראלאלון גת, מנכל אלרגן ישראל: “השקת Juvéderm VOLITE מציינת את כניסתה של Allergan לקטגוריית איכות העור כמתחרה משמעותית המציעה תכשיר עם תוצאות למשך עד 9 חודשים בטיפול אחד בלבד. תחום זה צפוי לחוות צמיחה אדירה בשנים הקרובות. כמובילה בשוק, מהלך זה ממחיש את מחויבותה המתמדת של Allergan  להענקת טיפולים אסתטיים רפואיים שרופאים ומטופלים גם יחד מעוניינים בהם. טיפולים אלה נוחים למטופלים ולרופאים וניחנו באיכות גבוהה.

ניסוי קליני של Juvéderm VOLITE אשר בוצע על 131 נבדקים הצביע על שיפור באיכות העור לאחר חודש, ארבעה חודשים ושישה חודשים מתום הטיפול. כעבור חודש לאחר הטיפול, הלחיים של 96% מהנבדקים היו חלקות יותר (הערכת צופה)  ו-91% מהנבדקים דיווחו על שביעות רצון רבה יותר מעורם. התוצאות נותרו יציבות גם שישה חודשים לאחר הטיפול, כאשר המטופלים דיווחו כי המשיכו להבחין בשיפורים משמעותיים ברמות הלחות שבעור והיו שבעי רצון מעורם.

את הטיפול ניתן לקבל במרפאות רופאים, אשר התמחו במוצר Juvéderm VOLITE ואשר עובדים עם מגוון מוצרי “ג’ובידרם” המשווקים בישראל על-ידי חברת “אלרגן” .

יופי באזז

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך