מוצרי טיפוח מובילים לסתיו חורף 2017-2018.

 Clinique Fresh Pressed סדרת תכשירי טיפוח המבוססים על ויטמין C טרי ועוצמתי של מותג הטיפוח קליניק הינה תוספת ממריצה לשגרת טיפוח העור ולטיפול בסימני ההזדקנות ולהצערה ניכרת לעין של העור מבחוץ. ויטמין סי מתפרק באופן טבעי עם הזמן ונמצא בשיא עוצמתו כאשר הוא “טרי”. משמעותה של המילה “טרי”: “חזק”.

השלב הראשון, ניקוי: להתניע את התחדשות העור מדי בוקר.

 

 

NEW Fresh Pressed Renewing Powder Cleanser with Pure Vitamin C, ניקוי: להתניע את התחדשות העור מדי בוקר, מגיע באריזה ייחודית לשמירה על “טריות” ויטמין ה-C המבודדת את וויטמין הסי הטהור עד להפעלתו ושומרת בכך על “טריותו” ועל עוצמתו המלאה פודרה האולטרה-דקה נכנסת לפעולה במגע עם מים ומספקת חוויית ניקוי ממריצה החושפת עור בריא יותר במראה צעיר עם תוצאות מוכחות כבר מהשימוש הראשון בתכשיר, מגיע באריזות חדשניות לשימוש חד-פעמי מגנות על עוצמת הפורמולה ומאפשרות לשחרר ויטמין סי בצורתו הטהורה וה”טרייה” ביותר בכל מנה של התכשיר.

ההבטחה: הפודרה האולטרה-דקה נכנסת לפעולה במגע עם מים ומספקת חוויית ניקוי ממריצה החושפת עור בריא יותר במראה צעיר עם תוצאות מוכחות כבר מהשימוש הראשון בתכשיר. העור מתעורר מיד, עובר סוג של טיהור וזוכה במרקם מעודן ובמראה זוהר יותר. הפורמולה, שאינה מייבשת את העור ואינה מותירה אותו ללא לחות חיונית, עדינה מספיק לשימוש מדי בוקר. היא מתניעה את תחלופת התאים הטבעית המתרחשת בעור ומכינה אותו לטיפול באמצעות הבוסטר. אריזות חדשניות לשימוש חד-פעמי מגנות על עוצמת הפורמולה ומאפשרות לשחרר ויטמין סי בצורתו הטהורה וה”טרייה” ביותר בכל מנה של התכשיר.

מרכיבים וטכנולוגיה: ויטמין סי (חומצה אסקורבית) עוזר להשבה מידית של בוהק ובהירות לעור ולהשבת זוהרו חמר לבן (קאולין) ידוע בסגולות הטיהור שלו ומסייע בספיחת שומן, לכלוך ומזהמים תוך ליטוש עדין וקילוף של העור.חומצה סליצילית פועלת כחומר מקלף המפריד תאי עור מתים שנצמדו לפני העור ומסיר הפרשות שומן עודף לסיוע בחשיפת עור בגוון אחיד ובמרקם מחודש.

אופן השימוש: לשפוך את הפודרה לכף יד רטובה, להוסיף מים ולעבד ליצירת קצף, לעסות את הקצף בעדינות על העור. להשאיר לדקה למיצוי עוצמתו של וויטמין סי הטהור, לשטוף היטב. מחיר: 129 ₪.

זריקת עידוד: העצמה של תכשיר הלחות פעמיים ביום.

 

 

NEW Clinique Fresh Pressed Daily Booster with Pure Vitamin C, בוסטר ייחודי ההופך את ויטמין ה-C לפעיל המפעיל ומשחרר את הויטמין במלוא עוצמתו.

ההבטחהתוך 7 ימים בלבד תבחינו בתוצאות יוצאות מגדר הרגיל: עור בגוון אחיד ובמרקם מחודש. מיד לאחר המשיחה, העור קורן יותר ב-36% ותוך שבוע אחד בלבד, תבחינו במראה מוצק, חלק, אחיד וקורן יותר, תוך 4 שבועות כתמי גיל פוחתים באופן מוחשי, ב-21%; קמטוטים וקמטים פוחתים באופן ניכר לעין, ב-32%, מחדש תוך 12 שבועות בלבד, כתמי גיל פוחתים באופן מוחשי, ב-32%; קמטוטים וקמטים פוחתים באופן ניכר לעין, ב-43% והעור נראה מורם יותר בבירור, ב-41%.

מרכיבים וטכנולוגיה: ויטמין סי (חומצה אסקורבית) עוזר להשבה מידית של הזוהר, הבהירות והמראה הקורן לעור תוך סיוע בשיפור עמידותו, המולסה שבתחליב לשיכוך גירויים מסייעת להעניק תוצאות הבהרה יעילות באמצעות פירוק של כתמים כהים קיימים לחלקיקים מיקרוסקופיים המתפזרים על פני העור, תמצית משורש תות עץ, תמצית סקוטלריה ותמצית ענבים מתפקדות כקוקטייל צמחים המסייע לעור בהדיפת נזק הנגרם מתהליכי חמצון ובמניעה של שינויי גוון עתידיים, חומצה סליצילית פועלת לעידוד תחלופת התאים באמצעות יצירת פני עור חלקים ורעננים יותר. סוכרוז, בטאין, תמצית אצות וקפאין פועלים כנוגדי גירויים התורמים להרגעת העור ולשיכוך גירויים. מחיר: 329.00 ש”ח. 

 

מותג הדרמו-קוסמטיקה וישי, משיקים את  Age Slow תחליב יום המסייע בתיקון הופעת מראה סימני הגיל עם התפתחותם: מראה הקמטוטים הראשונים והקמטים, מראה כתמים כהים ותחושת אובדן נפח העור.

ההבטחה: התוצאה נראית באופן מיידי. יום אחר יום,  מראה זוהר, בריא ומלא חיוניות של העור מתגלה, התחליב מסייע לשיפור מראה העור, ומעניק לו מראה רענן וזוהר העור ספוג בלחות, מסייע בחיזוק השכבה המגנה על לחות העור.

מרכיבים: 3 מרכיבים פעילים הינו פתרון פועל להאטת הזדקנות העור בייקלין: שהוא אחד מ-50 הצמחים העיקריים הנמצאים בשימוש ברפואה הסינית המסורתית. וישי בחר בו בשל הסגולות נוגדות-החמצון הבולטות שלו, המפחית את תופעת ההתחמצנות המעורבת בהזדקנות השקטה של העור, ביפידוס מחזק-על של העור, ביפידוסהוא נגזרת פרוביוטית המתקבלת מתסיסה של חיידקי ביפידובקטריום לונגום, מחזק את שכבת ההגנה של העור, ובעל יתרונות מועילים בולטים: העור פחות פגיע לגורמים תוקפניים סביבתיים. הן היובש והן הרגישות פוחתים, המים הטרמליים של וישי מגיעים מלב הרי הוולקנו בצרפת מחזקים מטבעם מאזנים, ולהותיר אותו חזק יותר ועמיד יותר בפני ההשפעות הסביבתיות החיצוניות והפנימיות.

 

מותג הדרמו-קוסמטיקה לה רוש-פוזה משיק MICELLAR WATER ULTRA, מים מיסלריים לניקוי וטיפוח והסרת איפור מהפנים, העיניים והשפתיים: כאשר מדובר בניקוי עור הפנים, נשים מעדיפות יעילות הניכרת לעין, כבר מצמר הגפן הראשון (כבר מהשימוש הראשון). אבל תכשירי ניקוי אשר פועלים אך ורק נגד האיפור והלכלוך הנראים לעין מציעים לא יותר מאשר שירות בסיסי לעור. מידי יום ביומו, חלקיקי אבק מיקרוסקופיים וחלקיקים מזהמים בלתי נראים לעין נדבקים לעור. הלכלוך הבלתי נראה הזה עלול להחריף את רגישות העור. הבעיה מורכבת עוד יותר מאחר שלנשים בעלות עור רגיש יש לעיתים קרובות יחסי אהבה-שנאה עם תכשירי ניקוי. כמו כל הנשים, הן מחפשות יעילות על מנת להסיר כל שארית של איפור וזוהמה. אבל העור שלהן רגיש במיוחד לניקוי היסודי: עקצוץ, גירוד, צריבה… סימפטומים המעידים על עור שהתרוקן מליפידים חיוניים אשר יוצרים את מחסום ההגנה שלו. לכן, כאשר מדובר בעור רגיש, יעילות גבוהה במיוחד חייבת ללכת יד ביד עם סבילות גבוהה במיוחד,

ההבטחה: מים מיסלריים אולטרה מורכבים מפורמולה אשר יכולה להתמקד ב”רע” ולהשאיר את “הטוב”.  המאפשרים סבילות אופטימלית לעור רגיש, מסיריםולוכדים אפילו חלקיקי אבק וחלקיקים מזהמים מיקרוסקופיים, ולהותיר את הליפידים יקרי הערך של העור ללא פגע.

מרכיבים: מעיינות טרמליים נוגדי חמצון, נוגדי דלקת, מרגיעים ומרככים את העור ובסגולות מרגיעות המגבירים סבילות., גליצרין, מולקולת לחות ידועה עבור ניקוי חלק מלווה בהחדרת לחות:

מחיר מומלץ לצרכן: 80 ₪ את מוצרי לה רוש-פוזה ניתן להשיג בבתי מרקחת פרטיים, בבתי מרקחת של קופות החולים מכבי, מאוחדת ולאומית ובקנייה און-ליין באתרי המכר השונים.

 

                                                                                                        

יופי באזז

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך