שלושה ימים של ידע, חידושים טכנולוגיים יופי ועוצמה, בכנס ארגון הקוסמטיקאיות באילת

ארגון הקוסמטיקאיות בישראל מבית התאחדות המלאכה והתעשייה, בשיתוף “סידסקו” CIDESCO- הארגון הבינלאומי לקוסמטיקה, יקיים את הכנס הגדול ביותר שנערך עד היום בישראל: שלושה ימים של ידע, עוצמה, חידושים טכנולוגיים, טיפולים שאסור לפספס בתעשייה שמגלגלת מיליונים בשנה. אל הכנס יגיעו מאות נשים חזקות, קרייריסטיות, נשים מעוררות השראה, נשים מצליחות, המנהלות ביד רמה קליניקות, מטפלות יום יום בעשרות לקוחות תוך שילוב חיי משפחה ומאבק על הפרנסה.

בכנס הייעודי שיתקיים במלון רויאל ביץ’ אילת, בין ה- 26 לפברואר 2017 ל- 28 לפברואר 2017 לאותן נשים, יציגו חוקרים, רופאים, מעבדות, מכונים וחברות קוסמטיקה תכנים מקצועיים, טכנולוגיות הכי חדשניות וכל מה שצריך לדעת על תחום האסתטיקה, הטיפוח והיופי לשנת 2017.  בין הנושאים שיעלו בכנס: הקפאת שומן- איך זה עובד? היפר פיגמנטציה באזורים נסתרים מהעין, מגוון פתרונות חדשניים וטיפוליים לאקנה, הקשר בין התהליכים שלנו בעור לחומרים פעילים בקוסמטיקה, הקשר בין הומאופתיה ומין, המשולש הקדוש- קוסמטיקאית, רופא ולקוחה ועוד.

אורנה ובר, יו”ר ארגון הקוסמטיקאיות בישראל.

בנוסף, ידרימו לאילת חברות הכנסת ד”ר עליזה לביא (יש עתיד) ומרב בן ארי (כולנו) שייקחו חלק בפאנל שידון בעוצמה והחולשה הטמונות יחדיו בעיסוק ביופי, מה הקשר בין יופי ועוצמה, והאם העיסוק באסתטיקה מחליש נשים ומונע מהם לשבור את תקרת הזכוכית או שמא להיפך, מעצים אותן ומעניק להן קול ייחודי ורבגוני.

אורנה ובר, יו”ר ארגון הקוסמטיקאיות בישראל, נציגת סידסקו העולמית וסגנית נשיא התאחדות המלאכה והתעשייה: “61 שנות פעילות ענפה של ארגון הקוסמטיקאיות בישראל, הוכיחו כי אנו ניצבים בחזית כדי לסייע, להראות, להדריך ולכוון ובעיקר להעניק ביטוח, יעוץ פיננסי, כנסים, הכשרה פיננסית ודיגיטלית, הכשרה של מכון התקנים, הצגת הטכנולוגיות והטיפולים החדשים ביותר בקרב הקוסמטיקאיות והקוסמטיקאים בישראל כך שהלקוחות יקבלו את המענה והטיפול המקצועי ביותר. ארגון הקוסמטיקאיות בישראל הוא המגדלור של הענף הזה, אנחנו עובדים ללא מטרות רווח, במטרה שהענף יפרח וכולם ירוויחו: המכונים, המעבדות, הרופאים ויצרני המכשור המתקדם. החברות בארגון הוא כוח מצרפי המעניק לנו את העוצמה להזיז הרים ולשנות מציאות עבור כל אחת ואחד מהעוסקים בתחום. אנחנו נערכים לקראת הכנס הגדול ביותר שעשינו עד כה עבור אותן נשים חזקות, קרייריסטיות שמחזיקות על כתפיהן את המטופלות שלהן, את הפרנסה והמשפחה. הן אלו המשמשות אוזן קשבת למטופלות והן אלו אשר נמצאות כל העת עבורן. מהכנס הזה, שנקיים באילת, נביא את כל הטכנולוגיות, החידושים והטרנדים הכי מובילים בענף בארץ ובעולם למען העצמת המקצועיות וחשיבותה של הקוסמטיקאית בהעצמה של הלקוחה מבפנים ומבחוץ”.

יופי באזז

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך