הדברים שחשוב לבדוק לפני הזרקות וטיפולים אסתטיים?

אף קוסמטיקאית אינה מוסמכת לבצע הזרקות מכל סוג עבור שום מטופלת. אולם לאור הניסיון רב השנים ועבודה משותפת שלי ושל הקולגות שלי עם רופאים שאנו עובדות איתם באופן שותף בקליניקות, בהחלט יש מה לבדוק לפי שפונים לרופא להזרקה, אומרת אורנה ובר, יו”ר ארגון הקוסמטיקאיות בישראל אשר עושה לנו סדר בתחום ומסבירה על כל מה שחשוב לדעת לפני שעושים הזרקות.

דבר ראשון חשוב לפני קביעת פרוצדורה של הזרקה להיוועץ עם הקוסמטיקאית שלך מאחר והיא זו שמכירה את העור שלך בצורה הכי טובה ורואה את השינוי של תהליך ההזדקנות בעור, תהליך טבעי כמובן, אך בעזרת פרוצדורות בקליניקה בשילוב עם הזרקות ניתן להאט את הליך ההזדקנות.

רצוי מאוד לפני ההזרקות לעבוד על מרקם העור, זאת תעשה הקוסמטיקאית שלך. המשמעות היא כי עבודת ההזרקה שנעשית תהיה טובה ויעילה יותר מאחר והעור אלסטי יותר בזכות העבודה המקדימה על המרקם. בהליך זה, הקוסמטיקאית לפני ההזרקה עובדת על העור, משביחה את מרקם העור, אמנם המילוי הוא פנימה לעור,  אך העבודה על שכבת האפידרמיס היא חשובה מאוד לשמירה על האיכות מילוי של ההזרקות.

אחת הפרוצדורות החשובות לפני המילוי היא לעשות אצל הקוסמטיקאית IPL שעובד על חידוש העור וחידוש גירוי של הפיברופלסטיים- תאים המייצרים את הקולגן, גם כאן בעזרת הליך זה ניתן לראות שיפור משמעותי מאוד בתוצאה של הפנים. שילוב של המילוי עם המכשור אצל הקוסמטיקאית מאוד משפר את התוצאה הסופית ומחזיק את התוצאה לאורך זמן ארוך יותר.

אורנה ובר, יו”ר ארגון הקוסמטיקאיות בישראל

חומרי ההזרקה- יש לא מעט חומרים וחשוב מאוד לדעת איזה חומר מוזרק בהליך. הצעתי היא להבין מהרופא איזה חומר הוא מתכנן בפרוצדורה, איזו חברה, האם באישור FDA ולא חומר המיובא מסין. לאחר שהבנתן את החומר המדובר, תוכלו להיוועץ עם קוסמטיקאית אודות החומר.

יש לא מעט קוסמטיקאיות שעובדות עם רופאים שעושים את הפרוצדורות של ההזרקה בקליניקה משותפת או בשיתוף פעולה. המלצתי היא בראש ובראשונה לבחון את המקומות הללו מאחר ושיתוף הפעולה הנ”ל מוכיח את עצמו לתוצאות יוצאות מן הכלל.

חשוב מאוד לדעת כי אם התחלת הזרקה ראשונה, הסבירות שתמשיכי ותחזרי לכך היא גבוהה מאוד ולא מדובר באירוע חד פעמי. לכן חשוב לאחר הטיפול שוב, לגשת לקוסמטיקאית הקבועה שלך כדי לראות את ההליך שנעשה ולהכין את העור לקראת הזרקה הבאה

לסיכום, הליך ההזרקה הוא הליך חשוב מאוד עבורך, על כן בראש ובראשונה אני ממליצה לבדוק את כל הפרמטרים טרם ההזרקה, להתייעץ עם הקוסמטיקאית שלך שמכירה אותך ולחזור לאחר הטיפול אל הקוסמטיקאית להמשך מעקב כדי לראות את התוצאה לאורך זמן.

ב- 26.2.17 יקיים באילת ארגון הקוסמטיקאיות בישראל מבית התאחדות המלאכה והתעשייה, בשיתוף סידסקו (CIDESCO)- הארגון הבינלאומי לקוסמטיקה, את הכנס הגדול ביותר שנערך עד היום בישראל: שלושה ימים של ידע, עוצמה, חידושים טכנולוגיים, טיפולים שאסור לפספס בתעשייה שמגלגלת מיליונים בשנה. אל הכנס יגיעו מאות נשים חזקות, קרייריסטיות, נשים מעוררות השראה, נשים מצליחות, המנהלות ביד רמה קליניקות, מטפלות יום יום בעשרות לקוחות תוך שילוב חיי משפחה ומאבק על הפרנסה.  הכל למענכן, הלקוחות והמטופלות היקרות.

יופי באזז

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך