“אסתי לאודר” משחררת את פוטנציאל הנעורים עם סדרת ה- GLOBAL ANTI AGING REVITALIZING SUPREME+

האם ידעתם שפוטנציאל הנעורים הטבעיים קיים בעורנו בכל גיל? בעקבות ידע זה חברת “אסתי לאודר” חקרה במשך שנים רבות את הפעילות הטבעית של החלבון המצוי בעורנו ובשיתוף פעולה עם ביולוג הצמחים הנודע בעולם, ד”ר איליה רסקין מאוניברסיטת רטג’רס בארה”ב, אשר פיתח נוסחה בלעדית והרשומה כפטנט, המשחררת את פוטנציאל הנעורים של העור, מתמודדת עם סימני הזדקנות, משפרת את המוצקות, הדחיסות והגמישות של העור ומצמצמת את הקמטים והקמטוטים.

חברת אסתי לאודר שיתפה פעולה עם עם ביולוג הצמחים הנודע בעולם, ד”ר איליה רסקין מאוניברסיטת רטג’רס בארה”ב, במטרה לגלות את נמןסחה המתאימה אשר תסייע לעור להפיק ולייצר מחדש את הפוטנציאל הנעורים הטבעי. ד”ר איליה רסקין בחן לעומק את צמח המורינגה המוכר גם בכינוי “עץ החיים” שהינו המקור הייחודי למולקולה קריטית המגבירה את  ריכוז ה-Nrf2, חלבון רב עוצמה המוכר בשם “מגן הנעורים” התומך בעור הנתון לסטרס עם מספר רב של מנגנונים נוגדי הזדקנות הדרושים למערכת ההגנה העורית, ככל שהעור מתבגר, פוחתת רמת הפעילות הטבעית של ה-Nrf2 ומצמצמת את יכולתו הטבעית של העור להתנגד לנזק. התוצאה היא הזדקנות נראית לעין של העור.  ד”ר רסקין  פיתח את תמצית המורינגה הבלעדית לחברת אסתי לאודר והרשומה כפטנט, התמצית המופקת מזרעי מורינגה דחוסים במרכיבים תזונתיים ומופקת מריכוז גבוה של מולקולה רבת און זו ושומרת על יציבותה בכדי לשפר את פעילותה הביולוגית הטבעית. בנוסף תהליך המיצוי מסייע גם להבטיח שהמרכיבים התזונתיים רבי הערך, הכוללים ליפידים וחלבונים של עץ המורינגה רב העוצמה יישמרו בכדי לספק לעור את היתרונות יוצאי הדופן.

“תמצית המורינגה האקסקלוסיבית איפשרה לנו להתמקד במנגנונים נוספים נגד הזדקנות, לרבות הדרכים הטבעיות של העור להתמודד עם גירוי וחמצון ולהתגונן מפני גורמים תוקפניים בסביבה ולנטרל את הרדיקלים החופשיים בתאים,” אומרת ד”ר נאדין פרנודה, סגנית נשיא לביולוגיה של העור ומחקר ופיתוח של חומרים ביולוגיים פעילים באסתי לאודר.

724

ההבטחה: ה-Revitalizing Supreme + מסייע בשיפור הייצור הטבעי של אלסטין והחומצה היאלורונית ומשקם את המוצקות הטבעית של העור, דחיסותו, גמישותו ואת הקפיציות המאפיינת עור צעיר. קמטים וקמטוטים פוחתים למראה חלק, צעיר וחיוני יותר. מוצקות העור משתפרת באופן מובהק תוך שבועיים בלבד ככל שהעור מתבגר, פוחתת רמת הפעילות הטבעית של ה-Nrf2 ומצמצמת את יכולתו הטבעית של העור להתנגד לנזק. התוצאה: הזדקנות נראית לעין של העור. GLOBAL ANTI AGING REVITALIZING SUPREME+ העוצמתית מתמודדת עם המראה המקיף סימני הזדקנות רבים ומשפרת במיוחד את המוצקות, הדחיסות והגמישות הנראים לעין של העור תוך צמצום מראה הקמטוטים והקמטים. העור מתאושש במהירות מהסימנים הברורים של סטרס ועייפות יומיומיים ונראה ומרגיש מוזן לעומקו. עם הזמן, התועלות ממשיכות ומצטברות והעור חוזר לעצמו עם קפיציות חדשה וחיוניות זוהרת.

מרכיבים: צמח המורינגה הרשומה כפטנט ובלעדית לאסתי לאודר. הצמח ידוע בשם “עץ החיים” ומסייע לעור להגביר את יתרונות הקולגן בעור ומקדם את ייצור הקולגן הטבעי ומפיק ריכוז גבוה של מולקולה רבת און זו ושומר על יציבותה בכדי לשפר את פעילותה הביולוגית הטבעית, תמצית צבר שהוכחה כמחזקת ומזינה את מחסום הלחות של העור ומאיצה את ייצור הקולגן, גלוקוזמין, משפר את מרקם העור וחושפות ארשת חלקה יותר, צחה  רעננהזוהרת  ומלוטשת יותר,  נוגדי חמצון ונוגדי גירוי רבי עוצמה, כמו ויטמין E, השומרים על עור רגוע, נינוח ומוגן כדי שיוכל להגן על עצמו טוב יותר מפני גורמים תוקפניים ומזקינים בסביבה ולמנוע את הופעת כתמי העור כתוצאה מגירוי.

Global Anti-Aging Cell Power Creme תכשיר הלחות הרב-תכליתי הזה הוא המפתח הנכון לעור בעל מראה צעיר יותר. מרקם עשיר, מזין ומענג מאוד עוטף את העור בלחות ונוחות מספק יתרונות רבי עוצמה במניעת הדקנות. כקרם אחד “שעושה הכל”, מסייע בהתרת הרסן מעל פוטנציאל הנעורים של העור; העור חוזר ותופח עם קפיציות חדשה וקורן בחיוניות זוהרת. למרוח על הפנים והצוואר בבוקר ובערב. אידיאלי לשימוש אחרי סרום מתקן. מחיר השקה: 30 מ”ל, 300 ₪ במקום 400 ₪, 50 מ”ל, 455₪ במקום 600 ₪,

723

Global Anti-Aging Wake Up Balm באלם רב תכליתי המשלב פנינים מחזירות אור להענקת זוהר עם טכנולוגיה הנאבקת בסימני הגיל. מותיר את העור רענן וקורן באופן מידי וגם מוצק יותר, חלק יותר ועם פחות קמטים בשימוש מתמשך משלב קומפלקס ממריץ של תמצית עדעד ותמציות צמחי ים מסייע לעורר מחדש את אנרגיית הנעורים של העור, מטפח את האנרגיה האצורה בתאים ודרושה לעור בכדי להשתקם ולהגיב למתתחים היומיים. ניתן לשימוש בבוקר ובערב, לבדו או כשכבה נוספת מעל קרם, כל פעם שהעור זקוק להגברת זוהר מידית. מחיר השקה:  30 מ”ל– 300 ₪ במקום 400 ₪.

קולקציית Revitalizing Supreme Plus Global Anti- Aging החדשה מציעה גם את הניחוח הבלעדי הנהדר של Revitalizing Supreme המקורי. בניחוח  הדרי-פרחוני- אוריינטלי – כולל תווי מנדרינה וברגמוט שאותם הוא משלב בתווים פרחוניים יפהפיים של ורד כלאי-תה, יסמין וסיגלית והוא מתפתח עם תווי בסיס של וטיבר, סנדלווד ווניל פודרתי.

 

יופי באזז

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך