שיטת 8 הנקודות שפיתח הפלסטיקאי מברזיל, ד”ר מאוריציו דה מאיו.

מה כבר ביקשנו? להיות צעירות יותר, או לפחות להיראות צעירות יותר. נדמה כי מהיום שבו אנחנו מגלות את הקמט הראשון, שרק אנחנו רואות, השעון מתחיל לתקתק מהר יותר וכל שנה הקצב שלו עולה. אלא שכיום כבר ברור שכל אותם קרמים ריחניים שקנינו במאות שקלים, יכולים לתרום לשינוי מזערי בלבד, ואילו ניתוחים קוסמטיים, שיעילותם הוכחה ללא ספק הם צעד משמעותי שלא כל אחת רוצה או יכולה להתמודד איתו, מסיבות רבות.

ובכן, מה הייתן אומרות לו סיפרנו לכם שזה אפשרי? שיש טיפול בטוח, יעיל ולא כואב שיכול להחזיר את הגלגל אחורנית, להעניק מראה צעיר ב-10 שנים, וכל זאת באמצעות טיפול שאורך כחצי שעה בלבד?

“זה לא סוד שאיכות העור יורדת עם השנים. לכן, אנחנו, הרופאים, ממליצים למטופלות שלנו להתחיל לטפל בעור מוקדם ככל האפשר, על פי הערכת הנתונים הגנטיים שלהם. ואולם ככל שמזדקנים, הרצון להישאר צעירות לפעמים מוביל את הנשים לטיפולים מיותרים שלא מחמיאים להן”, טוען ד”ר מאוריציו דה מאיו, פלסטיקאי מומחה, בעל שם עולמי, שביקר לאחרונה בישראל. בסדרת הרצאות שהעביר לאנשי מקצוע,  חשף ד”ר דה מאיו, שנודע בכינוי “הקוסם הברזילאי”, את הסוד: שיטה מדעית שפיתח המאפשרת הזרקת חומרי מילוי באופן מהיר, אפקטיבי ובעיקר מדויק.

586

במשך שנות עבודתו ומתוך ניסיונו הרב בטיפול בנשים על פני הגלובוס – מברזיל, דרך תורכיה ועד הודו, פיתח ד”ר  מאורציו דה מאיו את ה”קוד”, כפי שהוא מכנה את שיטתו: מיפוי מוקפד של נקודות ההזרקה הנכונות וזווית ההזרקה שיאפשרו להגיע לתוצאות הטובות ביותר. לדבריו השיטה שלו “8 point filler facelift” – היא הדבר האמיתי וזהו הטיפול שצפוי  להוביל את שוק הטיפולים האסתטיים בשנים הבאות.

הוא יודע על מה הוא מדבר. ד”ר דה מאיו נחשב כיום לאחד מרופאי הפלסטיקה המובילים בעולם, ומומחה בהזרקות ובמילוי פנים. סוג של גורו שבימים אלה מסיים סיבוב הופעות עולמי בהם הופיע בפני קהל של אלפים ברחבי העולם. להופעותיו בישראל,  כן, הבחור נותן שואו של רוק סטאר (ראו יוטיוב), כאורח של חברת “אלרגן” הגיעו רופאים מישראל ומאירופה, כדי ללמוד וליישם את השיטה שלו.

לשיטתו, במהלך הטיפול מוזרק למטופל/ת חומר מילוי איכותי ב-8 מקומות מרכזיים בפנים, על פי קוד שפיתח הכולל לא רק את הזווית, אלא גם את כמות החומר ופרמטרים רפואיים נוספים. הטיפול אורך בממוצע כ-30 דקות. וכשהוא אומר איכותי, הוא מתכוון למילה האחרונה בתחום  – ג׳ובידרם, שהינו חומר המילוי החדשני ביותר והאיכותי ביותר שקיים בשוק העולמי בכלל ובשוק הישראלי בפרט. ג׳ובידרם הינו מותג של חברת אלרגן העולמית שהיא אחת מחברות התרופות הגדולות והמובילות בעולם והחברה הגדולה ביותר בתחום האסתטיקה הרפואית.

587

טיפול  8 הנקודות  לפני ואחרי

אולם מלבד מיומנותו כרופא, לד”ר  מאוריציו דה מאיו יש גם בשורה נוספת שנוגעת להבנה שלנו, המטופלות: מתברר שעל מנת לדחות את הצורך בניתוח, ישנם כמה דברים שאנחנו יכולות לעשות, וכדאי שנבין אותם.

“למטופלות שמגיעות לייעוץ אצל הרופא יש דעה ברורה מאד מה הן רוצות לשנות ולתקן, שלא תמיד עולה בקנה אחד עם ההבנה שלנו, הרופאים”, מסביר ד”ר דה מאיו, ויש לו דוגמאות רבות. “כשמטופלת נכנסת אליי לקליניקה, דבר ראשון אני מבקש ממנה להסיר את האיפור, ולהתבונן בעצמה במראה מכמה זוויות, בעזרתן היא יכולה לראות את מה שאני כרופא רואה באופן מידי. למשל, להתבונן בעצמה לא רק בזווית ישרה ופרונטלית, אלא גם להטות את הראש קדימה, ולצדדים, כדי לבחון את הפרופיל ואת נטיית העור מכיוונים שונים.    חשוב שהמטופלות יבינו שלעתים קיים פער בין מה שהן רוצות לעומת מה שהן באמת צריכות. מניסיוני, התבוננות מנקודות המבט שלי, כרופא, כמעט תמיד מוכיחה למטופלות כי מה שהן  מבקשות לא יביא את התוצאה המיוחלת”.

במילים אחרות: כשזה נוגע לרפואה אסתטית מתברר שלקוחה לא תמיד צודקת. לכן, הוא ממליץ לכל הנשים ששוקלות טיפולים לעשות “שיעורי בית”: להתבונן בעצמן במראה ללא איפור ומייקאפ, לצלם את עצמן ולא לסמוך רק על מה שמשתקף במראה. מתברר כי “סלפי” פשוט יכול לגלות את אותן נקודות סמויות מהעין. “להצטלם בלי חיוכים ושאר פוזות שנשים נוטות לבצע מול המראה, לצלם פרונטלית ולא לשכוח לצלם את הפרופיל”, הוא ממליץ.

588

דר מאוריציו דה מאיו עם סנדי בר

“כשאתן מתבוננות בעצמכן במראה, גם אם אתן בטוחות שאתן מבחינות בכל קמטוט וכתם, על המצח, בלחיים או מתחת לעיניים צאו מנקודת הנחה שהמראה משקרת. כי מה שמשתקף בעדה יכול להיות חלק מהדימוי העצמי שגורם לתודעה כוזבת: אם אתן בטוחות שהשקיות מתחת לעיניים הן אלו שמסגירות את הגיל, חולמות על מתיחת עפעפיים או הבהרה, יכול להיות מאד שאתן טועות. כן, ברור שכל אישה יכולה להשיג את מבוקשה בכל מרפאה פלסטית, אבל מבט של מנתח מומחה עשוי להבהיר שתיקון העיניים לא יעשה שינוי משמעותי כמו עיצוב של הסנטר בעזרת הזרקה של חומרי מילוי איכותיים שתעצב את מבנה הפנים ותעשה את ההבדל”, הוא מדגיש. ד”ר דה מאיו מדגים בעזרת סרטונים שצילם במהלך טיפולים את השינוי האדיר שהזרקה במיקום מדויק, של חומר מילוי בכמות המתאימה עשויה לחולל. למשל, הוא מעיד, הזרקה ללחיים עשויה לשנות את מראה הפנים לבלי הכר, “כי חומרי החומרי מילוי מרימים ומשפיעים על כל הפנים”. יתרון נוסף להזרקות: אם התוצאה אינה משביעה רצון, אפשר לשנות אותה ובמהירות.

“זה העתיד, והנתונים מדברים בעד עצמם: ניתוחים אאוט, הזרקות אין. שימוש בחומרים מעולים, מבטיח תוצאות נהדרות, והזרקה מדויקת משנה את הפרופורציות. זהו טיפול מהיר  וקצר, ללא צלקות או שטפי דם שצריך להחלים מהם. למעשה, אפשר לחזור לחיי היומיום ואפילו לעבודה מספר דקות לאחר הטיפול. העולם שלנו, הפלסטיקאים, משתנה ויש לנו את הטכנולוגיה והאפשרות לתת תוצאות מדהימות בלי ניתוח, ואפילו טובות יותר משל ניתוח, וכל זאת ב-30 דקות בלבד” מסכם ד”ר דה מאיו.
נרדית קון-מורוז, מנהלת תחום הרפואה האסתטית בחברת אלרגן ישראל:
“כמובילי שוק ההזרקות האסתטיות בארץ ובעולם אנו דואגים לספק לרופאים ולמטופלים את המוצרים הטובים ביותר. בד בבד אנו משקיעים ללא הרף בהכשרות והדרכות לרופאים על מנת לשפר את הטכניקות והתוצאות הטיפוליות”.

רחל לושי מנהלת מוצר ג’ובידרם בתחום הרפואה האסתטית בחברת אלרגן ישראל: שיטת הקודים עוזרת לרופא במיפוי הפנים ותכנון מדויק יותר של תוכנית הטיפול. השיטה  מעלה מדרגה את  תהליכי הייעוץ הנהוגים כיום בשוק האסתטי וכתוצאה מכך תוצאות הטיפול מדויקות יותר טבעיות ומשביעות רצון.

בישראל ניתן להשיג את הטיפול החדש החל מחודש ספטמבר 2016  אצל הרופאים שמתמחים בטיפולים אסתטיים ועברו את ההכשרות הדרושות לכך.  טכניקת הטיפול וההזרקות מותאמת באופן ספציפי רק לחומרי המילוי מסדרת ג’ובידרם. לכל רופא שעבר הכשרה של אלרגן מוענקת תעודה שמהווה גושפנקה לכך שהוא בקיא ויכול להשתמש בטכניקה החדשה.

יופי באזז

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך