מאיה בן ציוני מורד, מנכ”ל דה-שלי בראשון לציון.

עד גיל 40 מאיה בן ציוני מורד לא התעניינה באסתטיקה ולא עברה טיפולי פנים. פיגמטנציה מרגיזה בפנים ממנה היא סבלה במשך שנים רבות הביאה אותה לכסא המנכ“ל של דה-שלי: “לאחר התנסויות בעשרות טיפולים ותכשירים קוסמטיים ללא תוצאות, הצטרפתי לנסיעת עסקים של בעלי, דורון מורד, למוסקבה ושם נחשפתי לחברת דה-שלי העולמית. השימוש במוצרי החברה בשילוב הטכנולוגיה פורצת הדרך הביא לשינוי משמעותי במראה עור הפנים שלי ותוך זמן קצר. משנעלמה הפיגמנטציה כליל, גמלה בליבי ההחלטה להביא את בשורת הקוסמטיקה המהפכנית של דה-שלי לישראל  ולעמוד בראש הסניף הגדול ביותר של החברה במזרח התיכון”.

 

מאיה בן ציוני מורד עבדה שנים רבות כמעצבת חלונות הראווה והיתה בין השאר הייתה חלק מצוות ההקמה של “זארה” ישראל ועיצבה חלונות ראווה לרשת בכל רחבי הארץ. היא עבדה שנים רבות כמעצבת וסטייליסטית ואף השלימה תארים באומנויות ופסיכותרפיה ועבדה במקצוע במקביל. כיום מאיה בן ציוני מורד היא בעלת הסניף הישראלי של חברת הקוסמטיקה הבינלאומית המצליחה דה-שלי אשר מעסיק כ-100 עובדות, רובן ככולן נשים מעל גילאי 40 ובעל הזכיינות לסניפים נוספים של “דשלי” באירופה ובאסיה.

 

 

מאיה: “בדה-שלי נפגשים שני העולמות שלי: הכשרתי כמטפלת בפסיכותרפיה גופנית וענף האסתטיקה המתקדמת. דה-שלי היא החברה היחידה שנוקטת גישה הוליסטית, השמה דגש על טיפול יסודי בגורמים לשינויים בעור הפנים ולא רק בסימפטומים. הגישה הייחודית היא הסוד להצלחה של החברה בישראל ובעולם”.

 

דשלי ישראל ממוקמת בראשון לציון, על פני 2 קומות מרווחות ו-26 חדרי טיפולים. החברה מעסיקה כיום כ-100 נשים במגוון תפקידים, כאשר רובן ככולן מעל גיל 40, וזאת מתוך אג’נדה פרטית של מאיה עצמה – לקדם נשים בוגרות בעולם העבודה. מאיה: “הכוונה היא דווקא לפנות לגיל הזה  ולנשים שרוצות לעבוד ולהתחיל להכיר את עולם הקוסמטיקה ולא תמיד מוצאות עבודה בגלל הגיל שלהן”. בשנתיים האחרונות ולאור ההצלחה הגדולה של “דשלי” ישראל – מאיה ודורון מורד משמשים הזכיינים של דשלי ומכשירים סניפים נוספים ברחבי העולם.

יופי באזז

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך