העתיד כבר כאן – Timeless Skin DNA Concept

 

Timeless Skin DNA Concept, טכנולוגית טיפוח מבוססת בדיקת DNA מעולם הקוסמטיקה הרפואית. התוצאה: דיוק בהתאמת הטיפול הספציפי למטופלת, חיסכון בזמן ובעלויות טיפולים מיותרים. בדיקת ה DNA מזהה את נטיות הגנטיות עוד לפני הופעתן על פני העור, ומסייעת לבלום את תהליך הזדקנות העור ומתמקדת בשיקומו וחיזוקו במיוחד באותם מקומות בהם הוא רגיש. לדברי מוניקה פכטר, קוסמטיקאית רפואית ונציגה מורשית בלעדית של שיטת Timeless Skin DNA Concept בישראל, הבדיקה רלוונטית לכל גיל ולבני שני המינים ונעשית בהתאמה אישית.

בעור קיימות 16 וריאציות גנטיות המשפיעות על הזדקנות העור וניתנים לאיתור בקלות וע”י כך מונעים טיפולים מיותרים על בסיס “ניסוי ותהייה” ומתמקדים בגורמי הסיכון המדויקים להזדקנות העור. התוצאה אפקטיביות ומידית ומותאמת לטיפול האנטיאיג’ינג שאותו הלקוחה צריכה. 16 הוריצאיות חולקו לחמישה פרמטרים עיקריים המצויים אצל כל אחד ואחת מאיתנו, בדרגת רגישות משתנה והינם  ביטוי לנקודת תורפה של העור, אליה יש להתייחס, בטיפול האנטי איג’ינג.

מוניקה פכטר

הנטייה להרס קולגן והשלכותיו על מיצוק ואלסטיות העור: הקולגן הינו החלבון השכיח ביותר בגופו של  האדם. נטיית הגוף לפירוק קולגן איננה נעצרת בקולגן התת עורי אלה גם במקומות אחרים כמו גידים, רצועות, עצמות, כלי דם, מעיים וסחוס. עם הבדיקה ניתן לזהות נטייה גנטית לפירוק מוגבר של הקולגן ואת האפשרות לטיפול מניעתי.

רגישות לנזקי שמש ופיגמנטציה הבדיקה בודקת שינויים גנטיים אחראים על יצור מלנין (המגן נגד נזקי שמש) ואחראים גם על תיקון נזקי קרינה בתאים.ההכרה, האם קיים באדם באופן ספציפי מוטציות בגנים המגנים מקרינה נותן למנוע את הופעתם של כתמים, פיגמנטיציה ושלא נדבר על סרטן העור.

רגישות לנזקי רדיקליים חופשיים: רדיקלים חופשיים כפי שידוע,מוכרים כאחד הגורמי ההזדקנות תאי של בן אדם. הם פוגעים והורסים תאים, ומגבירים את הסכנה של זיהומים ושל מחלות כרוניות הפוגעות במראה העור וביכולתו השיקומית.

מאפיינים גנטיים המעידים על נטיית העור לרגישות לפקטור דלקת. הבדיקה מאפשרת לקבל מידעה גנטית על רגישות של האדם לפקטורי  הדלקת הטבעים ועל התנהגותם של הפקטורים אלו כחלק ממערכת החיסונית של הגוף. אם קיימת נטייה גנטית והגוף נמצאת סיכון גבוה לדלקתיות דלקות כרוניות,פרקים ועוד יבוא הביטוי באדמומיות, רגישות יתר לאמצעי טיפוח, הצטלקות ומראה  שאינו בריא. ניתן  לתת לגוף חיזוק על ידי תוספי מזון וטיפול מתאים.

Timeless Skin DNA Concept כוללת בנוסף על בדיקת האבחון הגנטית, סדרת מוצרים המהווים מענה למגוון בעיות עור נפוצות, שייחודם ברכיבים הפעילים האיכותיים ביותר, נוסף על היכולת לייצר לכל לקוחה את קומבינציית מוצרי הטיפוח והרכיבים המתאימה ספציפית לעורה.

אבחון Timeless Skin DNA Concept וקו המוצרים לשיטה, לא נוסו על בעלי חיים.

לשיטת Timeless Skin DNA Concept ליווי על ידי יעוץ רפואי.

פרטים נוספים באתר monicapachter.co.il או בטלפון  טל. 09-7450172

 

 

 

 

 

יופי באזז

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך