חוה זינגבוים מאמצת את שיטת ה-C energy

בטיפולי הפחתת סימני הגיל נשים רבות אינן מעוניינות לעבור פרוצדורה ניתוחית כואבת ויקרה שגוררת גם זמן התאוששות ארוך, שיתוף הפעולה בין הקוסמטיקאית חוה זינגבוים לחברת Venus Concept מציעה את שיטת ה-C.energy המאפשרת קיצור משמעותי של זמן ההחלמה והפחתת הכאב במהלך טיפול פנים.

הטכנולוגיה עליה מבוססת השיטה נחשבת לחדשנית וייחודית במיוחד בשל גודל האלקטרודות (המעבירות את הזרם החשמלי) הקטן ביותר, שכמותו לא נראה בתעשייה של האסתטיקה הרפואית, והוא שמאפשר קיצור משמעותי של זמן ההחלמה והפחתת הכאב במהלך טיפול פנים קוסמטי ומוליכה זרם חשמלי מדויק לרקמת העור ובכך מסייעת בתהליך שיקום והתחדשות העור.

הטיפול ב- “Venus Concept”,  אינו פולשני, עם תוצאות אחידות ומדויקות שאפשרי גם באזורים הקטנים. הטיפול בשיטה עוזר לכווץ את הנקבוביות הפתוחות למרקם עור זוהר, מפחית סימני הזדקנות לעור חיוני ובריא יותר, חידוש מרקם העור למראה אחיד ונעים יותר, משפר מראה צלקות אקנה לעור חלק יותר, מחליק קמטוטים וקמטים עמוקים למראה צעיר יותר, ממצק את אזור הצוואר ואת קו הלסת להפחתת סימני הגיל ומותח את העור באזור המחשוף למראה רענן יותר.

קו התכשירים מבית HAVA ZINGBOIM COSMECEUTICALS, המשלים את הטיפול במכשיר, הופך את הטיפול לחופשי מתופעות לוואי, כך שניתן להמשיך בתפקוד יומיומי מיידי ושוטף, להבדיל מטיפולים מכשירנים אחרים, הכוללים מספר ימי החלמה בהם נדרשת המטופלת להימנע מחשיפה לשמש ועוד.

עלות טיפול בודד C.energy כ- 700 ₪ (בהתאם למצב עורה של המטופלת) את הטיפול במכשיר ניתן להשיג אצל קוסמטיקאיות רפואיות P.M.E, העובדות בשיטת חוה זינגבוים www.havazingboim.com

 

יופי באזז

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך