קריסמס בארץ הקודש, לא צריך לנסוע לחו”ל אם יש לנו את ה-BIG FASHION בנצרת?

ביקור בקניון ה-BIG FASHION ולפגוש את סנטה קלאוס עצמו מטייל בקניון, מוביל תהלוכות, מחלק מתנות לילדים, רוקד וחוגג איתם עם שירי החג,  כשברקע תפאורת החג מרהיבה, עם האורות, העצים, הצבעים והטעמים מעניקים לנו טעימה קטנה מאוירת החג ששורה בימים אלה ברחבי העולם הנוצרי, אז מי אמר שצריך לנסוע לחו”ל כשהכל נמצא כאן בארץ הקודש? 

חלון הראווה של החנויות בקניון BIG FASHION נצרת, מעוטרים ומעוצבים עם פתיתי שלג, עצי אשוח, איילים ונצנצים המושכים את תשומת הלב לחלון גם ממרחקים, בשטח הקניון ניתן למצוא בית עץ מסורתי של סנטה קלאוס מקושט ומואר נבנה בקניון ומשמש כחנות פופ אפ לכריסטמס עם מבחר של מוצרים, מתנות, קישוטים ומזכרות לחג, פרס תחרות חלון הראווה היפה ביותר עם פרס מפנק לצוות החנות שחלון הראווה שלה יהיה המקושט והחגיגי ביותר. יריד דוכנים חגיגי אשר יציע מגוון של אקססוריז מיוחדים לחג: קישוטים אותנטיים, כובעי סנטה, מאכלים מיוחדים, תבלינים ועוד. בקניון המדמה את אווירת החג בבית על כל מאפייניה: אח ענק מעץ, שטיח צמר חמים, כסא נדנדה מעץ, עץ אשוח מקושט ומואר ומתנות מפוזרות מתחתיו ועוד.  

האווירה הבינלאומית המאפיינת את קניון BIG FASHION נצרת במהלך הכריסטמס הינה חלק בלתי נפרד מהחגיגות המתקיימות בעיר נצרת, כאשר הקניון מציע למבקריו את חווית הכריסטמס בדיוק כפי שהיא באה לידי ביטוי ברחבי העולם.

קניון  BIG FASHION נצרת מקבוצת ביג מרכזי קניות הינו מתחם לייף סטייל חדש וראשון מסוגו בישראל המאופיין בתמהיל חנויות מגוון ממיטב המותגים הבינלאומיים בדגש על אופנה, קוסמטיקה, תכשיטים ובתי קפה. המתחם בנוי כשדרת רחובות פתוחים עם אלמנטים המותאמים לסביבה ולנוף המקומי, ההופכים את המרכז למתחם ייחודי באווירה בינלאומית ומעניקים תחושה של חווית קניה ברחוב עירוני המאופיין ברמה גבוהה של עיצוב.

עמוד הפייסבוק של קניון BIG FASHION נצרת מעדכן בקלות ובמהירות בכל הבשורות החמות ביותר מהקניון- המבצעים וההטבות שמציעות החנויות והרשתות בקניון, המותגים, הטרנדים האופנתיים, קולקציות חדשות, פעילויות ואירועים שונים שמתקיימים בקניון לרגל הכריסטמס.

 

יופי באזז

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך