חדש! מרכז שרות ומעבדה לתיקון שעונים של “רולטיים”.

קבוצת ‘רולטיים’, המייבאת ומשווקת שעוני יוקרה ואופנה של אומגה, לאונג’ין, טיסו, אוריס, הובלו, ברגה, גוצי, CK, קנת קול, אן קליין, אובקו, סווטש,  פתחה מרכז שרות ומעבדה, שיעניק מגוון רחב של שירותים, כמו: חידושי אטימה, ליטושים, החלפת זכוכית, החלפת סוללות, החלפת מנגנון, חידוש שעוני וינטג’, טיפוליים תקופתיים,  מכירה והחלפה של רצועות ומכירת שעוני יד שנייה.

718

המעבדה עוברת בקרת איכות המתבצעת בהתאם לנהלים והתקנים המחמירים של היצרנים בחו”ל  ומעניקה ללקוחות אחריות לטיפולים בנוסף מרכז השרות מקיים קשר רציף עם לקוחותיו לאורך כל זמן התיקון. צוות הטכנאים, המונה כיום 6 טכנאים עבר השתלמויות והסמכות לתיקון שעוני היצרנים השונים, ההשתלמויות נעשות הן אצל היצרנים בחו”ל והן בימי הדרכה מרוכזים בארץ. המעבדה מאובזרת בציוד המתקדם ביותר לתיקון השעונים ובמקביל מתחדשת כל הזמן בטכנולוגיות החדשות ביותר לתיקון ובדיקות האיכות של השעונים.

717

 לדברי  שי אלפנביין מנהל מרכז השירות של רולטיים : “מדובר במרכז שרות  מהמתקדמים והמובילים בישראל, המעניק שירות אמין ומקצועי בסטנדרטים הבינלאומיים של המותגים. המרכז נועד לטפל במעלה מ- 35,000  קריאות שרות בשנה ועושה שימוש בחלקים מקוריים בלבד, ישירות מהיצרן.

יופי באזז

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך