ומי הגיע לארוע חגיגת חצי גמר מונדיאל?

כ – 150 מוזמנים, ביניהם: שחקני כדורגל, סלבס ומובילי דעת קהל, הגיעו אתמול לאירוע שנערך ע”י מותג שעוני היוקרה הובלו, מנותני החסות הרשמיים של מונדיאל 2018. במסעדת קלארו בת”א, בניצוחו של השף רןשמואלי וכלל ארוחת ערב חגיגית בהשראת המונדיאל, ובר משקאות שעוצב עם דגלי הקבוצות והקרנה על גבי מסכי ענק של חצי גמר מונדיאל 2018 – צרפת מול בלגיה.

במסגרת האירוע שנערך במקביל ל-29 מדינות הושק בישראל ובעולם מהדורה מוגבלת של 2018 – שעונים חכמים המיועדים לשופטי המונדיאל, בשת”פ עם גוגל, פיפ”א ואינטל.

מי שגנב את ההצגה היה אייל ברקוביץ שהגיע עם חברתו החדשה שרון כהן, אך ביקש לפתוח שולחן עם אופירה אסייג וחברים, צביקה הדר שעדכן את פבלו רונזברג באוסף השעונים שלו, שחקן הכדור רגל  מאור בוזגלו שהגיע עם הסוכן והתעניין בקולקציה החדשה,  הדוגמנית רונית יודקביץ שהגיעה למען בן זוגה איש העסקים אלי ברק מאחר והיא לא מבינה כלום בכדור רגל,  התאומים עמרי ורועי בן נתן שהגיעו נטולי  בנות הזוג,  אינה סטיוארט שעזבה לאחרונה את בית  האח הגדול,  לי לוי שהגיעה בשמלה מנומרת במיוחד. כמו כן נצפו:   יאנה ראלף, ניר  קלינגר, אריק בנאדו, ג. יפית, ועוד.

את הניצחון של הצרפתים חגגו במסיבה אל תוך הלילה עם הדיי ג’יי חן יאני.

יופי באזז

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך