אז מי היו הנציגים של ישראל בפסטיבל הסרטים של קאן?

על השטיחים האדומים הפרוסים בפסטיבל קאן שמזניקים בכל שנה את הכוכבים החמים היו כמה נציגים ישראלים כמו דנה זרמון ומוטי רייף שהוזמנו על ידי רונית רפאל לאירוע הנוצץ של מותג התכשיטים “שופארד” אנה ארונוב ואלכסה דול, שהוזמנו על ידי מותג הוודקהGREY GOOSE  -“גרייגוס” הידוע כמרים המסיבות הטובות בעיר והשחקנית שני אטיאס שנסעה לקדם את הסרט ,”צבע אדום” בכיכובה.

   מוטי רייף ורונית רפאל נהנים במסיבה של “שופארד”.

אלקסה דול ואנה ארונוב מבלות בפסטיבל הסרטים ב”קאן”.

השחקנית שני אטיאס בשמלה מקולקציית 2018 של מעצב האופנה דרור קונטנטו.

מוטי רייף ודנה זרמון זכו לפינוקים וטיפולי יופי בספא של רונית במלון “מרטינז” ולהזמנה למסיבה של מותג התכשיטים “שופארד” הנחשבת למסיבה היוקרתית ביותר  של הפסטיבל שהיתה בסגנון נשף מסיכות עם הופעה בהפתעה של אנריקה איגלסיאס.

דנה זרמון בשמלת נשף של המעצבת גליה להב.

 אנה ארונוב ואלקסה דול בפסטיבל קאן.

אנה ארונוב ואלקסה דול שנבחרו להיות חלק מפמליית משפיענים מובילים שהוטסו לעיר במיוחד מרחבי העולם לקחו חלק באירועים לצד כוכבים כגון ג’סיקה צ’סטיין, האנה מאליגן ששיחקה “בגאווה ודעה קדומה” קלואי סטיבנס סביני, זוכת פרס גלובוס הזהב על משחקה בסדרה “אהבה גדולה” וזכו לשלושה ימי תענוגות בריוויירה הצרפתית.

  אלקסה דול ואנה ארונוב בשמלה של המעצבת דנה הראל. 

הבילוי של אנה ואלקסה החל בקוקטייל חגיגי במלון  Majestic המפורסם בערב מלא שיק וכוכבים כמו כוכבות ענק ביניהן: קייט בלנשט, קריסטין סטיוארט, ג’וליאן מור, פנלופה קרוז, קלואי סביני וקנדל ג’נר. במשך היום הן בילו במסיבת בריכה מפנקת בטירה מפוארת מחוץ לעיר השייכת למותג ובה מתקיימות מסיבות יוצאות דופן.  

השחקנית שני אטיאס בשמלה מקולקציית 2018 של מעצב האופנה דרור קונטנטו.

השחקנית אטיאס שני המגלמת את התפקיד הראשי ב”בצבע אדום” זכתה בפרס השחקנית הטובה ביותר בפסטיבל סרטים בלוס אנג׳לס, הסרט “צבע אדום”, בוחן את הקונפליקט הישראלי־פלשתיני בעידן הרשתות החברתיות.

יופי באזז

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך