השחקנית רובי פורת שובל מצטלמת בביקיני לשער “לאישה”.

השחקנית רובי פורת-שובל, שעומדת להפוך לסבתא בספטמבר, החליטה לפרוץ גבולות ולהצטלם בביקיני לשער המגזין “לאשה”.

רוצים לדעת איך היא עושה את זה ומה הסוד שלה?

רובי פורת-שובל הפרזנטורית של מרכזי “רונית רפאל-מדע היופי” יותר מ- 20 שנה והיא מייצגת את כל מה שאפשר להשיג בעזרת הטיפולים המתקדמים כמו טיפולי הפנים והגוף שהינם חלק בלתי נפרד משגרת חייה כבר שנים.

 

 

לשמור על גופה היא מקפידה להגיע באופן קבוע לטיפולי מיצוק גוף ייחודיים, טיפולי בודי סקלפצ’רינג בשילוב סדרת המוצרים להרזיה ומיצוק של L.RAPHAEL לפנים טיפולי אוקסי סטאר לעור רענן ולבניית הקולגן, טיפול אולטרה גרביטי למיצוק שרירי הפנים והדגשת תווי פנים כולם בשיטת רונית רפאל, רובי  התנסתה גם  לראשונה בטיפול הפנים החדש 4D שאכן לאחר כמה טיפולים ראשונים חולל שינוי, בנוסף מוצרי הטיפוח שרובי אוהבת במיוחד הם אמפולות וקרם פנים מסדרת הפרפקשיין של רונית רפאל.
רונית רפאל: “אני גאה ברובי ובאופן שהיא בוחרת להציג את עצמה. לאורך כל השנים אנחנו בוחרים בנשים אמיתיות ולאו דווקא צעירות להיות פרזנטוריות שלנו. בזמן שהמתחרים שלנו לוקחים דוגמניות צעירות לנו תמיד היה ועדיין חשוב להראות כי כל אישה בכל גיל יכולה להראות נפלא! כמו במקרה של רובי נדרשת התמדה בהגעה לטיפולים ותחזוק קבוע של הפנים והגוף. הטיפולים שלנו מתקדמים ומשתכללים עם השנים וכך גם היכולות להשיג מראה רענן, צעיר וטבעי – בכל גיל. כיום אנחנו רואים גם ברחבי העולם יותר נשים כמו כריסטי ברינקלי, אל מקפירסון, שרון סטון ועוד שמככבות על שערי מגזינים נחשבים ומצטלמות בבגד ים ביקיני”.  

יופי באזז

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך