והילדים של מי הגיעו להקרנת “המיניונים”?

נירו לוי והילדים, דביר בנדק, שירז טל, אסי ישראלוב, גיא לאול שני פרידן עם דילן שהביא חברה מבית הספר, אסי ישראלוב עם שלושת הילדים והבן שלבש את חולצת המיניונים, דביר בנדק, אוהד קנולר, איציק כהן, שלומי קוריאט, עידן אלטרמ שירז טל ההריונית במשפחתיות של הרכב מלא, גיא פינס והילדים, עמירם טובים עם הבן הבכור, אסתי זקהיים והתאומות המתוקות, גלית פרבר, דליה מזור שהגיעה עם הנכדה, החזאי דני דויטש,  הגיעו ביום שישי האחרון לפרמיירת “המיניונים” שאותם אירחה השחקנית רונה פרומצ’נקו, נצר למשפחת מייסדי עלית,  פרומצ’נקו היא בעצם סנדרה בולוק הישראלית המדובבת את אחת הדמויות הראשוניות בסרט הגדול של הקיץ המיניונים, אותה מדובבת בסרט המקורי בולוק.


גיא לואל החתיך הרווק התורן של תחילת שנות ה – 2000 שהמיס לבבות של רבבות נשים ברחבי המדינה עם תפקידו בסרט חוכמת הבייגלה ובשנים האחרונות מופיע כקוזו היחצ”ן העצבני בתוכנית פולישוק החליט לשנות תדמית והגיע עם לוק חדש והילדים לפרמיירת “המיניונים” בסופ”ש האחרון – שפמפם חדש מעל שפתיו שהוא מתגאה בו מאוד.   לנו נודע שלואל, שמצלם בימים אלו עונה שנייה לסדרה קינגים זקוק לשפם עבור הדמות אותה הוא מגלם.

ההתרגשות הרבה ניכרה בקרב  ההורים שהצטיידו בבובות מיניונים, חולצות של הדמיות והתרגשות אינסופית ניתן היה למצוא גם את הסלבס עם ילדיהם, בניהם:

קרדיט צילום: סטודיו אלירן אביטל

 

יופי באזז

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך