מי אמר שגיל ועונת החורף הם מגבלה לשיער צבעוני ובוהק בחורף 2019?

האם שמתם לב ששיער צבעוני ובוהק בכל גווני הקשת הלא מסורתיים תפס תאוצה ותופס מקום של קבע ברחובות וכבר מזמן לא זוכה לתגובות של השתאות ופליאה? טרנד השיער הצבעוני הבוהק הוא כאן בכדי להשאר והראיה לכך שטרנד גווני השיער הצבעוניים והבוהקים כבש ולא פסח על המספרות ועל מותגי שיער רבים כמו “לוריאל פריז” שכבר זמן רב מייצרות סדרות של ספריי וצבעים פסטלים צבעוניים ובוהקים. 
 אם בתחילת הטרנד, רוב הלקוחות היו צעירות יחסית, עם הזמן הגוונים הותאמו לכל הגילאים, ואט אט נכנסו יותר צבעים בגוונים פסטלים וכסופים עדינים יותר. היום, ממש כולן, בכל גיל, בכל מקצוע, לקוחות מבקשות גוונים שונים בגווני חדי קרן, פיות וגברים שגם אותם תפס הטרנד הצבעוני מבקשים לצבוע את השיער או חלק ממנו בגוונים צבעונים, או את הזקן (למתקדמים ממש).
בדומה לאביזרי אופנה המשתלבים ומשדרגים כל סטייל ומראה של נערות ונשים בכל גיל, כך צבעי השיער הצבעוניים והבוהקים  כמו ורודים, כתומים או ירוקים אינו מוגבלים ומגבילים גילאים, סגנון, אופי, מצב רוח, מגדר ובקשה וניתן לשלב אותם, לשחק איתם ולהתאימם  ספציפית לכל סגנון, אישיות, מראה תווי וגווני הפנים של כל נערה ואשה כשהגיל אינו מהווה חשיבות ומגבלה.
יואב ארובס מבעלי מספרת “cuts you up” ומומחה לגווני וצבעי שיער מספר שלפני כמה שנים, הגיעה לקוחה בסביבות שנות החמישים שלה, שנראתה די שמרנית בלבוש ובמראה שלה, סיפרה לו שהיא הגיעה לאחר המלצה של בחורה צעירה עם שיער אדום וכתום די זוהר וגלאח מסביב כל החלק התחתון של הראש, שאותה פגשה באקראי, היא כל כך התלהבה מהמראה ומהגוונים שאלה את בחורה עם התספורת וצבעי השיער הנועזים מי הספר וכך היא הגיעה אליו.  לאחר שיואב גילה במי המדובר, הוא נדהם לגלות שזו אילנה, אחת הלקוחות הכי נועזות שלו, המקרה הזה גרם לו להבין שאי אפשר לשפוט אדם אך ורק ממראה ראשוני חיצוניות וגיל וצבעי שיער ולא משנה באיזה גוון, מתאימים לכולם וכולן ואינם מוגבלים לגיל או סגנון.
למרות שגווני השיער הצבעונים הפכו לטרנד ואמירה אופנתית עדיין חשוב מאד שהלקוחות המעוניינים בשינוי הדרסטי של צבע שיערן יפנו לבעלי מקצוע מקצועיים ומיומנים אשר מתמחים בתהליך ההבהרה, בבחירת הגוונים המתאימה, ובתהליך הצביעה הקפדנית בחומרים וצבעים איכותיים.
 מעצב השיער יואב ארובס שכידוע הינו גם ומומחה לגווני וצבעי שיער מוסיף: “לאחר התמחות של שנים רבות בצבעי שיער וכימיה שהובילו אותנו לגישה שהמשחק עם צבעי וגווני השיער משדרגים ומתאימים לכולן ולכולם ואשר אינו מוגבל למגדר וודאי שלא לגיל, מה שנקרא שיער צבעוני לכולן, פתחנו את מספרת “cuts you up” וכאנשי מקצוע מקצועיים עם מיומנות וידע של שנים והמודעים לצורכי ובקשות הלקוחות שלנו אנו שמים דגש על התהליך הכימי של שימוש בצבעים איכותיים, ערבובם והתאמתם המדוייקת לגווני ותווי הפנים ואישיותה של הלקוח/ה.”
הצבעים המבוקשים ביותר לחורף 2019: ורוד עתיק פסטלי, לבנדר מעושן, גולדן רוז, ירוק בקבוק, בלונדים חמים – נחושתיים, זהובים וברונזה, חומים ערמוניים ושוקולדים, סגול לבנדר, ג’ינג’י כהה ואדום עתיק.
הכתבה באדיבותו של מעצב השיער והמומחה לצבעי שיער יואב ארובס ממספרת “cuts you up” ברחוב ריינס 1, תל-אביב.

יופי באזז

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך