בכירי “לוריאל ישראל”, מעניקים מלגות לסטודנטים ממוצא אתיופי.

טקס להענקת מלגות לסטודנטים נערך במכללה האקדמית נתניה, במסגרת פרויקט: “אמץ אח/ות לוריאל” בו בכירי “לוריאל ישראל”,  מעניקים מלגות לסטודנטים ממוצא אתיופי הלומדים במכללה האקדמית בנתניה ובתמורה למלגה חונכים הסטודנטים תלמידים מבית הספר היסודי “מורשת זבולון”.

לטקס הענקת הגיעו המלגות  ח”כ פנינה תמנו שאטה, אלי שגיב- מנכ”ל לוריאל ישראל, עו”ד שירי חגואל -סגנית ראש עיריית נתניה, פרופ’ יעקב הרט נשיא המכללה האקדמית, גב’ ברכה דבול- מנהלת ביה”ס “מורשת זבולון”, אלי דלאל סגן ראש העיר וחבר ועד האקדמית , ד”ר אביטל לאופר דיקאן מדעי ההתנהגות וחברת מועצת העיר, דורית וידבסקי,  מנהלת תחום התקשורת של לוריאל ישראל, חגי ניניו סמנכל משאבי אנוש לוריאל, הסטודנטים ותלמידי בית הספר היסודי מורשת זבולון.

שירי חגואל ח”כ פנינה תמנו שאטה, מנכ”ל לוריאל אלי שגיב אביטל לאופר אלי דלאל ופרופ’ יעקב הרט.

אלי שגיב מנכ”ל לוריאל ישראל פתח את האירוע ואמר: ” זהו מעמד מרגש עבורנו להיות חלק ממפעל חשוב זה. מידי שנה, אנו מעניקים 30 מלגות לסטודנטים אתיופיים. עד כה הוענקו למעלה מ- 250 מלגות לסטודנטים אשר חנכו 350 תלמידי ביה”ס היסודי. לדבריו: “אני מאמין שתפקיד חברה מודרנית הינו יצירת ערך חברתי ולא רק עסקי  כלכלי,  וארגון ללא  נשמה משול לאדם בלי לב. פרויקט זה הוא גאוות יחידה ומקור השראה לעובדי לוריאל, המבינים  כי התלמידים של היום בתמיכה הנכונה, יהיו מנהיגי המחר. עוד אמר שגיב: “הסטודנטים והתלמידים תורמים לנו לא פחות מאשר אנו מסייעים להם ומבטיח לשיתוף פעולה זה גם בשנים הבאות”.

חה”כ פנינה תמנו שאטה, נשיאת מפלגת ‘יש עתיד’ אמרה: “כשהייתי בכיתה ד’ לקחו אותי לסיור באוניברסיטה מטעם פרויקט פר”ח, כבר אז הבנתי שצריך לחלום חלומות. הפרויקט של לוריאל הוא מיוחד, אני מסתובבת לא מעט בארץ ורואה הרבה פרויקטים אבל, לקחת סטודנטים ולהוסיף לה את הנגיעה האישית עושה השפעה שאין כמותה. אתם חוד החנית של מדינת ישראל ולא רק של הקהילה האתיופית. וכשראתה ח”כ בקהל ילדה בוכה מהתרגשות  פנתה אליה מעל הבמה ואמרה לה אם תחייכי אני אפתיע אותך בשיר וכך שרה לה ח”כ תמנו –ארץ ישראל שלי יפה וגם פורחת”.

    הסטודנט,חיים ממניה, אלי שגיב מנכ”ל לוריאל ישראל, הסטודנטית שושנה יוסף  ופרופ יעקב הרט.

עו”ד שירי חגואל, סגנית ראש עיריית נתניה: “אני רוצה לברך על הפרויקט הזה שקיים כבר הרבה מאוד שנים ומסמל את שיתוף הפעולה בין מכללת נתניה, עיריית נתניה וחברת לוריאל. הסטודנטים חונכים את הילדים והופכים לחלק בלתי נפרד מהילדים ומהבית, מלווים אותם ונמצאים איתם בכל שלב- זהו שיתוף פעולה שמגיע מתוך הקהילה והחברה. המודל הזה הוא משמעותי והופך את החברה למשמעותית יותר בעיניי הציבור.”

אלי שגיב חתם את האירוע ואמר: “בזכות הפרויקט, עקומת הלימודים של התלמידים שזכו לחניכה מהסטודנטים, עלתה פלאים. לדוגמא: כיתות א-ג במקצועות: חשבון- שיפור של 23%, עברית- שיפור של כ- 18%. בנוסף, בשאלון שנערך בבית הספר, דיווחו הילדים על תחושת שייכות, כבוד הדדי ומסוגלות והצלחה בלימודים מזמן החניכה (94%). אנו רואים בילדים אלו את מנהיגי המחר”.

יופי באזז

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך