השחקנית, אמבר הרד,נבחרה לשגרירה הבינלאומית של “לוריאל פריז”.

מותג הקוסמטיקה הבינלאומי L’OREAL PARIS מצרף בימים אלה שגרירה בינלאומית חדשה: אמבר הרד- שחקנית הוליוודית אשר ידועה כמקוריתוכ אישה העומדת מאחורי מחויבויותיה.

תפקידה הראשון של אמבר הרד היה  ב”אורות ליל שישי”, ולאחרונה לשוברי קופות בז’אנר גיבורי על: כ-מרה Mera ב”ליגת הצדק”, ובתפקידה כמלכת האטלנטיס ב”אקווהמן” באיש המים, הסרט שכולם מצפים לו בכיליון עיניים, ושעתיד לצאת לאקרנים ב-2018.

כיום, כפנים החדשות של לוריאל פריז, אמבר הינה שגרירה מודרנית ליופי טבעי, עוצמתי ומעורר השראה. בגיל 32, אמבר תומכת נלהבת בזכויות נשים, ילדים ולהט”בים. הרד, אשר מאמינה בכוחה המרפא של האמנות, חברה גם ב-Art of Elysium, ארגון המעצים אמנים וקהילות נזקקות  היא מטיפה לשוויון בהוליווד, וקוראת לכתוב סיפורים על נשים ותפקידים לנשים שייכתבו ע”י נשים, לצד המחויבויות הפילנטרופיות שלה בארה”ב וברחבי העולם.

 

בקרוב, הרד תשתף פעולה עם אליזבת מוס על המסך בסרט Her Smell, ואז תופיע במותחן הרומנטי Run Away With Me. בהופעתה הראשונה עבור לוריאל פריז בפסטיבל הסרטים בקאן 2018, השחקנית תככב בתוכנית The WORTH IT SHOW, “טוק שואו” אשר חולק כבוד לנשים בקולנוע, ליופי ואף מעבר, בהשראת המסר הידוע והמוכר של המותג בכל רחבי העולם.

אמבר הרד על בחירתה לשגרירה: “תמיד אהבתי את ההנאה שביופי ואת כוחו של השינוי. כבוד גדול הוא לי להיות הדוברת של מותג היופי הדינמי הזה, האהוב בכל רחבי העולם, המותג שאמר עוד לפני שנולדתי, ועדיין אומר לנשים שמגיע לנו הטוב ביותר, כבוד גדול הוא לי להצטרףלמשפחת לוריאל, משפחה של מחוללי שינויים. אני מרגישה כמו אותן נשים – חברותיי השגרירות – את הרצון לייצג את הקול, את העוצמה, את התנועה, את הדעה”.

לדברי פייר עמנואל אנז’לוגלו, הנשיא העולמי של לוריאל פריז, על בחירתה של אמבר הרד כשגרירה: “אמבר שייכת לדור החדש של שחקניות אשר משכתבות את התסריט כאשר מדובר בלהשמיע את קולן, האנרגיה שאמבר הרד מביאה למטרות הצדקה שלה, למטרות בהן היא תומכת, ולמשחק שלה הופכת אותה לשגרירה חזקה ועוצמתית של לוריאל פריז, בעודנו מצעידים קדימה את היופי של “כי מגיע לי הטוב ביותר” ל-2018.”

יופי באזז

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך