מעצבי שיער מובילים בישראל בכנס LPD של Label.m

עשרות מעצבי השיער בישראל השתתפו החודש בכנס LPD: Label.m program development של מותג השיער הבינלאומי Label.m, המתקיים זו הפעם החמישית בארץ. בכנס, שהתקיים במלון קראון פלאזה ת”א, נחשפו מעצבי השיער שהמשותף לכולם הוא בחירתם לעבוד עם מוצרי המותג Label.m, לחזון החברה לשנת 2018-2019. בתוך כך הוכרזה המספרה המצטיינת של לייבל אם לשנת 2017.

 אמון בורהם ואבי אמסלם הזוכה בתואר “מעצב השיער המצטיין”.

הכנס כלל בתוכו סדנאות מעשירות בשלל תחומים והופעה של שגרירי Label.m (ניסים פרץ, יגאל לובטון, דקל סבן, יניב שלום ) בעיצובי מראות מתוך FASHION FIX 3 וכן מראות וגזירות מתוך הקולקציה האחרונה של לייבל אם WE ARE TWO, לבסוף התקיימה הרצאה מקצועית בשימוש בכלי פרסום דיגיטליים בדגש על אינסטגרם.

במהלך הכנס, במסגרת הטקס השנתי לבחירת המספרה המצטיינת של לייבל אם לשנת 2017, זכה מעצב השיער אבי אמסלם מבית שמש בתואר “מעצב השיער המצטיין”. כפרס הוענק לאמסלם קורס בן שלושה ימים באקדמיה לשיער “טוני וגיא” בלונדון.

                      ניסים פרץ ויגאל לובטון.

בתוך כך, בחר הצוות האקדמי הבינלאומי מבית טוני וגיא בשיתוף אמון בורהם, המנהל המסחרי הבינלאומי של לייבל אם, בשני שגרירים ישראלים חדשים: הזוכה בתואר מעצב השיער המצטיין לשנת 2017, אבי אמסלם, וכן מעצב השיער יואב ארובס – מספרת קאטס יו אפ. מעצבי שיער אלו עברו הכשרה מיוחדת באקדמיה של טוני וגיא בלונדון, עברו מבחנים קפדניים והוכשרו בקורס מיוחד.

יופי באזז

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך