כל מה שרציתם לדעת על החלקה היפנית מבית יוקו סיסטם.

כבר זמן רב שחלוצת החלקות השיער, חב’ ‘יוקו סיסטם’ ישראל שפרצה  לפני כ- 15 שנה וייבאה לארץ את בשורת ההחלקה היפנית גרמה לשינוי התודעה עבור נשים ונערות רבות את תפיסתן לגבי שיער והחלקת שיער. חברות רבות נהרו בעקבות יוקו, כולל פירמות גדולות, אך הנאמנות ליוקו מצד מעצבי שיער מומחים ולקוחות נשארה יציבה ועקבית אודות לאיכויות המוצר ולתקני האיכות המחמירים והסטנדרטים של החברה ביפן. במאמר שלפנייך המומחים של ‘יוקו’ עושים קצת סדר בנושא החלקות שיער ומגישים מידע עדכני וחשוב ששופך אור על החלקה יפנית.

אז מה זאת החלקה יפנית? לפני הכל, זאת התגשמות חלום של שיער בריא יותר ומבריק יותר וכמובן חלק למשעי. אפשר לאחסן את הפן, המחליק, והקרמים לריסון השיער. טיולים, בריכה וים או סתם בוקר שגרתי במשרד? עם החלקה היפנית איכותית כמו של  יוקו סיסטם, תקומי כל בוקר עם שיער מושלם.

החלקת שיער יפנית מבית YUKO היא טכנולוגיה יפנית של נוסחה המחליקה את רוב סוגי השיער: שיער גלי, שיער מתולתל, שיער מקורזל, שיער צבוע (לא מובהר), שיער דק, שיער עבה ושיער טבעי. חשוב לציין כי שיער מובהר, גוונים ואו/ פסים וכן שיער שעבר החלקה מסוג קליאופטרה או סברה לא מתאימים להחלקה יפנית.

השיער החלק מתאים לאידאל היופי היפני  שיער חלק וישר, אחיד במראהו, בריא ומבריק. עובדה מעניינת היא כי שיערן של נשים יפניות, המאופיין בשיער חלק מאד, הופך בגילאים 40-50 לגלי מאד, במיוחד בחלק הקרוב לעורף. מסיבה זו הוקדשו מאמצים כבירים ביפן לפיתוח פתרון תמידי להחלקת שיער ואין זה פלא שהפתרון הטוב ביותר מגיע אלינו מיפן.

“כשהמדע פוגש בקסם” – איך זה עובד?

נוסחת החלקת השיער של יוקו סיסטם בנויה כפאזל שבו השלם גדול מסך חלקיו: כל חוליה בשרשרת מחזקת את הקודמת. השיטה מתבססת על זהב, (כן כן! זהב אמיתי), מוליך החום הטוב ביותר בטבע, שמסיס במים, ומסייע בהחדרת החומרים לשערה בחום של המחליק “KOKORO G AQUA GOLD”. תוך כדי החלקת השיער לצמיתות, השיער גם עובר שיקום אמיתי וההבדל במגע ובברק יורגש כבר מייד לאחר ההחלקה. בנוסף, השמפו והמסכה של יוקו, ממשיכים את השיקום גם בטיפול הביתי, מעניקים ברק ושומרים על בריאות השיער לאורך זמן.

תהליך החלקת השיער כולו אורך בין 3-4 שעות – תלוי באורך השיער, בניפחו, האם הוא צבוע, פגום או טבעי. (ככל שהשיער פגום יותר מפן, מחליק, צביעה חוזרת וכד’, ההחלקה תיקח פחות זמן.) לאחר שהשיער הוחלק, הוא לא יחזור להיות מסולסל ויושאר חלק לנצח, אך כאשר יצמח שיער חדש נצטרך לחדש את ההחלקה בשורשים שצמחו כל 4-8 חודשים לפי סוג השיער.

הטיפול הביתי, עם השמפו והמסיכה של יוקו מצויינים גם לשורשי השיער שלא עברו החלקה. בניגוד לדיעה הרווחת, השמפו של יוקו הינו עשיר במלחים. האגדה שצריך שמפו ללא מלחים להחלקה, מקורה ב”החלקות” ברזילאיות או קראטין, שאינן החלקות כלל, אלא רק ציפוי זמני לשערה, שחוזרת לאחר מספר חודשים למצבה הקודם. מעצבי שיער ממליצים על שמפו ללא מלחים, למוצרים אלה, כדי שלא ימיס את הציפוי מהר מדי. לעומת זאת, בשיטת ההחלקה היפנית של יוקו סיסטם, השינוי הוא קבוע ולכן אין חשש ואפילו מומלץ בחום להשתמש בשמפו עתיר מלחים שמנקה את הקרקפת באופן יסודי ושומר על השיער.

חידוש החלקה יפנית

שיער שעבר טיפול החלקה יפנית של יוקו סיסטם יישאר חלק ומבריק לצמיתות. לעומתו, הצמיחה החדשה מהשורשים זקוקה להחלקה מאחר והיא צומחת בטקסטורה הישנה של השיער שלך. כלומר, אם היו לך תלתלים לפני ההחלקה, תוך מספר חודשים יצמח לך שיער מתולתל באורך של כמה סנטימטרים.

אז מתי נכון לחדש שורשים? בד”כ החידוש מתבצע לאחר 6-8 חודשים, אך זה תלוי בקצב הצמיחה האישי של כל אישה, באופן בו הצמיחה משתלבת עם שיערך, בטעמך האישי, בתספורת שהותאמה לך ועוד. עקרונית, ניתן לעשות החלקה יפנית על שיער שארוך מ 5 ס”מ לפחות, כך שהצמיחה החדשה צריכה להיות באורך הזה לפחות.

נקודה חשובה לסיום בחירת מעצב השיער הנכון להחלקה יפנית:

שוק ההחלקות בישראל פרוץ לחלוטין. חלק מההחלקות מוברחות לשוק ללא רשיון של משרד הבריאות, ונתקלנו באנשים שמבצעים החלקות מבלי להבין ולהכיר את התהליך. מאד קשה לשקם שיער שנהרס בהחלקה לא נכונה ולכן קריטי לבחור מעצב שיער מקצועי. בשוק קיימים מעצבים רבים אך לא כולם יודעים להשתמש נכון בפורמולה של החלקה יפנית. הדרך הכי טובה היא להימנע מראש מהסיכון.

המספרות המבצעות  והמתמחות בחלקות יפניות של יוקו לאחר הכשרה מתאימה, וכבר רכשו נסיון רב. מעטים יודעים כי הצלחת ההחלקה היפנית תלויה בראש ובראשונה באבחון הנכון של הספר. כל ראש והצרכים שלו: קצוות לא מטופלים באותה מידה כמו השיער כולו, ויש הבדל גדול בין שיער שצובעים אחת לחודש לשיער שצובעים פעם בשנה, לדוגמה. כמו בכל דבר, גם כאן הניסיון מדבר. לפני שתפקידו את השיער בידי המעצב ,ערכו סקר שווקים ובקשו המלצות.

לאחר החלקה, הקפידי למלא אחר ההוראות הבאות:

אין לחפוף כלל במשך 48 שעות, ומומלץ להמנע מסביבה לחה.

לאחר שעברתם החלקה רצוי לא ללכת לישון עם שיער רטוב .אין לצבוע את השיער עד שבועיים לפני או אחרי ההחלקה היפנית.

אין לאסוף, את השיער ל-10 ימים, לא להשתמש בגומיות, סיכות, קליפסים, סרטים קשתות או כל אביזר אחר, בכדי למנוע סימנים בשיער מאחר וההחלקה עדיין ממשיכה לעבוד.

לחב’ ‘יוקו סיסטם’ ישראל יש סדרת מוצרים מקוריים ובלעדיים לשימוש יומיומי וגם לאחר החלקה. בנוסף ההחלקות של יוקו סיסטם אינן מכילות פורמליד ואינן נבדקות על בעלי חיים.

חב’ יוקו סיסטם ישראל מעמידה לרשות הנשים מענה ייעוץ טלפוני בכל שאלה על החלקת שיער ומוצרי החברה:
1-800-326-326 לאתר החברה : http://www.yukosystem.co.il/

יופי באזז

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך