תסרוקות מיוחדות ומעניינות לגברים

בחירה נכונה של תסרוקת מיוחדת ומעניינת יכולה לעזור לגברים לשפר את המראה החיצוני ואת הדימוי העצמי. אבל איזה אפשרויות יש על הפרק וכיצד מכריעים בסוגיה? קבלו את המדריך שיענה עבורכם על כל השאלות

תסרוקת היא לא רק אמצעי לשינוי מראה חיצוני של השיער. בעזרת התסרוקת ניתן להחליף תדמית, לשפר את תחושת הביטחון העצמי ולחזק את הדימוי. תסרוקת חשובה עבור גברים בדיוק כמו שהיא משמעותית בשביל נשים והיום אפשר לעצב אותה בדרכים שונות. יתרה על כך, יש גברים שמשתמשים בתסרוקת על מנת לרענן את השגרה וכאלה שמשלבים את שגרת הטיפוח שלהם עם טיפולי קוסמטיקה נוספים.

יש כמה תסרוקות מיוחדות ומעניינות לגברים שאותן כדאי להכיר. התסרוקת הכי שכיחה היא קוצים בחלק העליון של השיער ושמירה על עורף מגולח, והיא מתאימה לגברים בטווח רחב של גילאים. אופציה אחרת שמזוהה בעיקר עם ספורטאים כוללת הארכה של הבלורית יחד עם גילוח בדרגה 3 או 4 של שאר חלקי הראש, או שמירה על שיער ארוך יחסית לצד בלורית שמגיעה עד אמצע המצח.

מהי תספורת קיסר?

אנשי מקצוע מבחינים בין תספורת קיסר, תספורת קיצית ותספורת בסגנון ברלין. תספורת קיסר מבוססת על סגנון עתיק שמשלב בין שיער מקוצץ באמצעות מכונת תספורת בצידי הראש לבין שמירה על נפח בחלק העליון. זו תספורת שמתאימה לגברים עם שיער מלא או דליל אבל היא דורשת חידוש אחת לחודש.

תספורת קיצית פופולארית בישראל בגלל מזג האוויר. היא מתאפיינת בדרג קיצוני בין צידי הראש עד גובה המפרצים, מאפשרת סידור של השיער בחלק העליון של הראש עד למצב שבו הוא שוכב לגמרי לצד והיא מתאימה למי שרגיל לבקר במכוני טיפוח בשביל לקצץ את השיער בצידי הראש בתדירות יחסית גבוהה.

איך בוחרים את התסרוקת המושלמת?

רמת העניין בתסרוקת מסוימת תלויה במבנה הפנים ובשיקולים נוספים. בשביל לבחור את התסרוקת המושלמת צריך קודם כל לבדוק האם מדובר במבנה פנים עגולות, ארוכות, בצורת לב או עם לסת מרובעת. התסרוקת המומלצת עבור גברים עם פנים עגולות צריכה להיות בעלת נפח בצדדים, לעומת גברים בעלי פנים ארוכות שיעדיפו תסרוקות בנפח מינימאלי בחלק העליון של הראש.

לשם השוואה, גברים עם פנים בצורת לב יסתפרו כדי להשיג שיער מלא בחלק העליון של הראש ושיער קצוץ או אפילו מגולח בצדדים. לבסוף, גברים עם לסת מרובת יגלחו את צידי הראש וישמרו על שיער קצוץ אבל גברים עם פנים אובאליות יוכלו ליהנות מהתאמה מושלמת של כל סוגי התסרוקות והתספורות.

בנוסף, גם גברים מקריחים יכולים לטפל בנושא באמצעות תכשירים להצמחת שיער כגון מינוקסי ולמצוא את הפתרון המושלם עבורם. רק צריך להישאר עם אצבע על הדופק ולהתייעץ עם מעצבי שיער לגבי האפשרויות שעל הפרק.

 

יופי באזז

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך