מותג השיער קרסטס משיק את “אורה בוטניקה” סדרת שיער המופקת מהטבע.

רוב הנשים חולקות חלום אחד: שיהייה להן שיער טבעי מדהים. הן רוצות שיער קליל, בריא, זוהר ומלא ברק. הוא צריך לנוע בחופשיות כשהן זזות, ולהיות חלק ומשיי למגע. אך במשך הזמן השיער הופך עמום וחסר חיים בעקבות אורח החיים האורבני, הפעיל שלהן לצורך הזה נענתה קרסטס ומשיקה את סדרת אורה בוטניקה המורכבת מחומרים ממקור צמחי המציעה לנשים טיפוח המשפר את מראה השיער הטבעי חסר החיים.

בפעם הראשונה בקרסטס, הטבע הוא הכוח המניע מאחורי פורמולות מהפכניות. לא היה כאן ניסיון להפוך ולשנות מודלים קיימים ל”טבעיים”, אלא יצירת סדרה חדשה מהיסוד לסדרת מוצרים שבאמת מונעת על ידי כוחו של הטבע, קרסטס ביקשה להשתמש אך ורק במרכיבים פעילים שהשפעתם על סיב השערה הוכחה מדעית. כמו שמן הקוקוס חודר לסיב השערה, עוגן את עצמו בתוך הקורטקס ומעניק הזנה וחוזק למשך זמן רב. שמן ארגן עשיר באומגה 6 ו-9, מאפשר לשיער לעמוד בפני התחמצנות ומותיר את סיב השיער קליל, מלא ברק וגמיש.

שמן קוקוס מאיי סמואה שמן קוקוס מובחר שהינו אחד מהשמנים הטבעיים הנדירים המציעים מקור עשיר של חומצה לאורית: ליפיד לינארי אשר הוכח מדעית שהוא חודר עמוק לתוך צינורית השערה. בתוך הסיב ומחוצה לו, הוא מעניק לחות, הזנה, הגנה, גמישות וכוח בלתי נראים, ולטווח-ארוך: מיזוג מושלם בין הטבע לחיי היום יום. ילידי ותושבי סמואה מכנים את דקל הקוקוס גבה הקומה שלהם “עץ החיים”. הפרי שלו הוא מקור חיוני למזון והשמן המופק מהציפה הבשרנית הלבנה והבוהקת משמש לריפוי העור, להגנה וריכוך. אימהות משתמשות בשמן לעיסוי, כדי להבטיח לילדיהן עצמות חזקות, ועור בריא, ללא כל פגם; או שהן מורחות אותו על החניכיים של התינוקות כדי להקל על כאבי בקיעת השיניים. מהעלים ועד לגזע, דבר אינו מבוזבז.

שמן ארגן מהרי מרוקו: רק למרגלות הרי מול האטלס אפשר עדיין למצוא עצי ארגן הגדלים באופן טבעי  השורדים תקופות של בצורת ורוחות יבשות ולחיות עד 200 שנים. במשך מאות שנים שמן ארגן נכלל בשגרות יופי בשל הסגולות המלחחות והמחדשות שלו. למרקם הנוזלי, הבוהק של השמן יש זיקה טבעית עם השיער. הוא עמיד בפני התחמצנות ולא דורש תוספים כדי לשמור על השלמות שלו. יכולת ההזנה המתמשכת שלו מגיעה מריכוז גבוה של חומצות שומן רב בלתי רוויות, בעיקר חומצה לינולאית (אומגה 6), אומגה 9 וטוקופרולים טבעיים. הוא מזין את הרובד החיצוני היבש של השערה מאחר שהוא מוסיף רכות וברק שנשאר לאורך זמן.

בסדרת אורה בוטניקה 4 מוצרים ל- 4 שלבים שונים בשגרת הטיפוח:

Bain Micellaire שמפו ארומטי עדין: הניקוי מגיע ממרכיבים פעילים ממקור צמחי, מקציפים ויעילים המצויים בשמן הקוקוס. ללא משקל נוסף, ללא ציפוי וללא שמנוניות. מרכיבים: שמן קוקוס מסמואה, שמן ארגן ממרוקו.

טיפול Soin Fondamentalללחות עמוקה לתחושה של שיער רך, ומלא חיים. מרקם קרמי קליל, נמס מידית לתוך סיבי השיער ומעניק 48 שעות של הזנה עמוקה ושליטה בקרזול. התרת קשרים הופכת לפעולה קלה הודות לריכוז הגבוה של שמנים טבעיים. מרכיבים: שמן קוקוס מסמואה, שמן ארגן ממרוקו, שמן חמנית.

טיפול – Concentre’ Essential תערובת של שמנים ארומטיים מזינים. טיפוח הניתן בהתאמה אישית לשיער הזקוק להזנה נוספת. המינון נקבע לפי צרכי השיער והשמנים מוחדרים לקרקפת על ידי עיסוי על קרקפת יבשה לפני חפיפת השיער. לשיער רגיש ניתן לעסות את אורכי השיער והקצוות לפני החפיפה. לעור רגיל עד יבש ניתן לעסות את השמן גם על הידיים והגוף. מרכיבים: שמן קוקוס מסמואה, שמן ארגן ממרוקו, שמן אבוקדו, שמן חוחובה, שמן אתרי תפוז מתוק, תמצית רוזמרין.

שיפור מרקם השיער- Essence D’eclat שמן מסיט בספריי מעניק לחות. המיסט קליל ועדין מזין את השיער במשך יומיים ומעניק שליטה על הקרזול במשך 3 ימים. מדובר בפורמולה דו פאזית המשלבת שמן ומים. הפאזה הראשונה מורכבת מ- 4 שמנים מזינים והפאזה השנייה, המימית, מכילה מים מבושמים מדוללים של ורד דמשק. עם הניעור, מולקולות השמן מרחפות במים ומוכנות להשתחרר בצורה של מיסט עדין. מרכיבים: שמן קוקוס מסמואה, שמן ארגן ממרוקו, מי פרחים, ורד דמשק.

יופי באזז

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך