הטרנדים החמים ביותר בתחום האיפור.

כל שנה מביאה איתה המון טרנדים חדשים לתחום הטיפוח והאיפור וגם 2017 לא יוצאת דופן מהבחינה עם זאת. אז מה כדאי לדעת על הטרנדים החמים ואיזה מהם צפוי להמשיך איתנו לשלב הבא?

טרנדים אופנתיים הם מנוע מרכזי לענף הקוסמטיקה. אפשר לראות זאת במגוון רחב של תחומים אך זה בולט בעיקר בכל מה שנוגע לאיפור וטיפוח. כל שנה מביאה איתה שורה ארוכה של טרנדים בינלאומיים, שמתחילים בדרך ככל בבמות האופנה הגדולות של מילנו ופריז וממשיכים משם לשאר רחבי העולם.

עם זאת, לא כל הנשים שרוצות להשיג מראה מטופח ומעודכן מצליחות לעקוב אחר הטרנדים השונים ולכן כדאי להצביע על כמה מהם בצורה מפורטת. כך ניתן גם לשלב את הטרנדים החמים עם הרגלי טיפוח וקוסמטיקה לנשים בטווח רחב של גילאים.

 

 

 

 

בין החורף לקיץ: כך תיראי מעודכנת

חורף 2017 שהספיק להתחלף כבר בלחות איומה הביא איתו את טרנד השפתיים. זה היה במשך מספר חודשים האלמנט הדומיננטי ביותר באיפור, ויש נשים שלא מוכנות לוותר עליו גם בקיץ. הדגש בטרנד השפתיים הוא על צבעי אדום עם נטייה לגווני בורדו עד סגול ואפילו שחור.

המראה המתקבל הוא קצת גותי, אבל מאוד מתאים למי שרגילה ללכת עם ליפסטיק אדומים. הטיפ בשביל לאמץ את הטרנד הזה בקיץ הוא לשמור על מראה עיניים נייטראלי, עם צלליות בגוונים טבעיים ומסקרה חומה.

הטרנד הכי חם של העונה הנוכחית הוא מייק אפ במרקם עדין. זה מרקם שאידיאלי עבור הקיץ הישראלי, הוא נושם ואוורירי והוא משולב עם מרכיבי לחות שמתאימים ליובש שמשפיע לרעה על העור. הקיץ בישראל אמנם מזוהה עם לחות לאורך החוף, אך השמש יוצרת לא מעט בעיות לעור ולכן מומלץ להשתמש בפריימר כתכשיר בסיס ולהחליק את העור לפני שמקנים לו מראה אחיד עם איפור עדין בגוונים בהירים.

הטרנד שהחזיר לך את הברק לעיניים

הייתה תקופה בשנות ה-60 של המאה הקודמת שבה כל אישה החזיקה לפחות חבילה אחת של נצנצים במלתחת הטיפוח, ומסתבר שהם עושים קאמבק מפואר למרכז הבמה. הטרנד החם של התקופה האחרונה הוא מראה מבריק, נוצץ וגלוסי שיכול להתאים לשפתיים או לעיניים. אם למשל את מאלו שמעדיפות איפור עיניים נוצץ, תוכלי להשיג בקלות את המראה הזה באמצעות צללית או גלוס עם אקסטרא ברק ואפילו בגוון מטאלי.

לבסוף, כדאי להזכיר את הטרנד של פיסול פנים שהתחיל אצל המפורסמות בהוליווד והגיע מאז גם לארץ הקודש. כאן לא מדובר באיפור קלאסי ובטיפוח שמבוצע עם תכשירי קוסמטיקה ביתיים, אלא בסוג של הליך מתיחת פנים ללא ניתוח. היתרון הוא שניתן להשתמש בשיטה הזו על מנת ליצור נפחים חדשים, שפתיים בשרניות או שחזור צורה שאבדה עם השנים בעצמות הלחיים.

יופי באזז

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך