מה קורה כשכוכבות הרשת, נועה קירל ואשלי וקסמן בקשי נפגשות?

גורו האיפור והטיפוח ברשת, אשלי וקסמן בקשי והזמרת והשחקנית נועה קירל הזמרת והשחקנית נבחרו להוביל קמפיין משותף עבור מותג האיפור מייבלין ניו-יורק, הקמפיין שצולם השבוע, נערך לרגל השקת שפתונים חדשים “לואודד בולד” מסדרת “קולור סנסשיונל”, במסגרתו נועה ואשלי ביצעו “החלפת תפקידים”.

אשלי הידועה באהבתה לאיפור ולא פעם, המוצרים של מייבלין ניו יורק כיכבו בעמוד היוטיוב שלה, ואף  טסה  לניו-יורק בחורף האחרון כאורחת “מייבליין”  והצטרפה לצוות מאפרי מייבלין  במטרה לסקר את מאחורי הקלעים של המותג,  בשבוע האופנה האחרון ואילו עבור נועה קירל זה שיתוף הפעולה הראשון.

 

 

נועה קירל ואשלי וקסמן סיפרו על הסט שהן אוהבות את המותג וממש שמחו כשנבחרו לקמפיין המלווה בסרטון בו, שתייהן נראות כשהן מאפרות מאפרות האחת את השנייה ולמעשה, כל אחת הופכת לשנייה. אשלי מפתיעה ומוציאה פאות תואמות והשתיים מתחלפות בתפקידים. בנוסף, הבנות חושפות הרבה ריכולים, ג’וזי ופרטים אישיים…. האם אשלי תשיר עם נועה?! יש למה לצפות.

צוות המותג   מייבלין ניו-יורק ישראל בנו מתחם “בית מייבלין ניו-יורק” אותו עיצבו באווירה ניו יורקית מגניבה ואבזרו אותו בשלל המוצרים הכי אהובים ומפנקים על נשים.

יופי באזז

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך