מייבש השיער החדש SUPERSONIC, מהפכה בתחום מייבשי השיער.

למרבית הנשים בישראל שיער הנוטה ל-“פריזיות” (חשמל סטטי), הנגרם מלחות גבוהה המאפיינת את האזור. ההסבר המדעי לתופעה הוא כי בתנאי מזג אוויר יבש, המוליכות של האוויר קטנה, וכך כמות רבה יותר של מטענים עלולה להצטבר ומתקבל שיער “מחושמל” שנוטה להתנפח, להתייבש ולהתקרזל. חברת Dyson המוכרת בזכות שואבי האבק, השיקה את מייבש השיער -supersonic עם בקרת חום חכמה המווסתת את הטמפרטורה היוצאת ממייבש השיער ומנטרת אותה 20 פעמים בשנייה ומוודאת כי הטמפרטורה לא תעלה על 150 מעלות וע”י כך  מגן על השיער מפני ייבוש יתר ואינו פוגע בקריאטין הטבעי שלו ובניגוד למייבשי שיער שהם לרוב כבדים, קשים לתמרון ופועלים על חום גבוה מאוד ועלולים לגרום לשיער נזק חמור, ה- supersonic, שולט בטמפרטורה ומגן על השיער מפני נזקי חום, שקט יותר מאחרים, מייבש מהר יותר וקל יותר לאחיזה. בקרת חום חכמה המווסתת את הטמפרטורה היוצאת ממייבש השיער ומנטרת אותה 20 פעמים בשנייה ומוודאת כי הטמפרטורה לא תעלה על 150 מעלות.

 

 

עיקר המהפכה טמון במנוע הדיגיטלי הזעיר של ה-supersonic. בזכות המנוע הקטן, הצליחו מהנדסי החברה למקם אותו בידית המוצר, דבר שמקל על האחיזה והאיזון . מנוע ה- V9 מסתובב כ-110 אלף פעמים בדקה, ובזכות טכנולוגיית Air Multiplier, הוא מסוגל לשאוב כ-13 ליטר אוויר בשנייה ולהוציא כ-40 ליטר אוויר במהירות גבוהה. המנוע כולל 13 להבים שפועלים בתדר שקט במיוחד, ולכן הוא פחות רועש ממייבשי שיער אחרים.

במהלך ארבע שנות הפיתוח של המוצר השקיעה dyson כ- 50 מיליון ליש”ט. החברה הקימה מעבדה מיוחדת לשיער, בה מועסקים כ-100 מהנדסים, מומחי שיער וקרקפת ומעצבי שיער. במהלך הפיתוח השתמשו המהנדסים ביותר מ-1625 ק”מ של שיער אנושי מסוגים שונים על מנת לבדוק את יעילות המכשיר. בראש צוות הפיתוח עומד ישי הלמות, ישראלי לשעבר, האחראי על תחום הביוטי ב-dyson העולמית.

ג’יימס דייסון, מייסד החברה: “מייבשי שיער יכולים להיות כבדים ולא יעילים. אחרי שחקרנו אותם, הבנו שהם עלולים לגרום גם נזק לשיער. לכן אתגרתי את המהנדסים של dyson כדי שיפתחו את הגרסה שלנו למייבש שיער, שלדעתנו פותר את כל הבעיות האלה”. המייבש מגיע עם ערכת אביזרים מגנטים המסתובבים בקלות 360 מעלות, ובכך הם מקלים על עיצוב השיער. מייבש השיער Dyson supersonic בעל ארבע דרגות טמפרטורה ושלוש דרגות מהירות.

מחיר : כ-1,990 ₪ המכשיר ישווק לצרכנים החל מה-15.7.17.

 

יופי באזז

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך