השחקן והבמאי ג’יימס פרנקו הפנים החדשות לבושם החדש לגבר Coach For Men.

השחקן והבמאי ג’יימס פרנקו (סדרת סרטי ספיידרמן, 127 שעות) יוביל את קמפיין הפרסום לבושם החדש לגבר Coach For Men שיושק בכל העולם בספטמבר 2017.  הבחירה בד’יימס פרנקו נבעה מדמותו המחוספסת המשלבת עידון  המביעה חוסר פחד אומץ והתחשבות  על אלה משולבים  עם הרוח המרדנית הדומה  לג’יימס דין, אותו גילם  ג’יימס פרנקו בסרט הביוגרפי על חייו.

“פרנקו הוא הגבר שהכי הולם את  coach men, הוא יפה, הולך על גבול הסכנה, והוא מהורהר ומאתגר, אנרגטי ופורה “, אמר סטיוארט וורס המנהל האומנתי של Coach , “הוא מייצג המון מוטיבים וערכים הזהים למוטיבים שאני מאמץ בעיצובים של Coach: ערכים של סטייל אמריקאי שמהדהד ונותן את אותותיו ברחבי העולם כולו”.

 

ג’יימס פרנקו (39), ילד קליפורניה, ידוע ומוכר בעיקר בזכות תפקידו כהארי אוסברון בשלושת סרטי ” ספיידרמן” ובתור ארון רלסון בסרט  “127” שעות עליו גם היה מועמד לאוסקר בקטגוריית השחקן הראשי הטוב ביותר. פרנקו, אמריקאי ממוצא יהודי ,אינו מסתפק רק במשחק ובבימוי ושולח ידיו בתחומים רבים, כמו כתיבה, פעולות התנדבות, אומנות ואף לימודי אקדמיה, פרנקו בעל תואר ראשון באנגלית, תואר שני בכתיבה יצירתית ודוקטורט באנגלית.

ג’יימס פרנקו: :”נהניתי לשתף פעולה עם סטיוארט. יש הרבה התייחסויות למסורת האמריקאית של coach בעיצובים שלו, אבל עם ספין נוסף. ואת הטוויסט הזה אני לוקח לעבודה היצירתית שלי”.

יופי באזז

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך