מסקרות ומוצרי עיצוב ופיסול גבות חדשים ומומלצים, לאביב 2017.

דובר רבות על כך שעיצוב הגבות הוא חלק אינטגרלי, בסיסי והכרחי בכל מראה איפור המדגישות : דקות ועדינות, מודגשות ונועזות, הגבות מביעות אישיות  נוכחות של כל אישה, גבה צבועה מעניקה לפנים מראה חי וחיוני יותר, חברות הטיפוח השונות החלו להיכנס לתחום מוצרי האיפור לעיצוב ופיסול גבות בינייהן: חברת “ארדל” ריסים  נכנסה לתחום מוצרי איפור לגבות ומשיקה את סדרת מוצרי האיפור לעיצוב ופיסול גבות ו-L’OREAL PARIS,  אשר השיקה לאחרונה מסקרה לגבות ב-3 גוונים.

חברת “ארדל” ARDELL השולטת ברוב תעשיית הריסים המלאכותיים בעולם, נכנסת לתחום מוצרי האיפור לגבות בסדרת מוצרי האיפור חדשה, ומשיקה את  pro- brows סדרת מוצרי איפור לעיצוב ופיסול הגבות, הנותנת מענה לכל שיטת מילוי ופיסול הגבה. הסדרה מבוססת על מוצרי איפור, החל מהשיטה הקלה ביותר, עיפרון ללא חידוד ועד ערכה המבוססת על צלליות ועיפרון כפריימר, המפסל, מעצב ומחדש את השיער הקיים.

בסדרה 3 מוצרים: עיפרון מכני, ג’ל לעיצוב וערכה שלמה לעיצוב בצלליות -למילוי ופיסול הגבה.

 

 

עיפרון מכני  לגבות: בצדו האחד, עיפרון המעוצב בצורת משולש חד על מנת שיתאפשר להגיע עם כל זווית שלו לכל שלב בגבה, גם בזוויות הקשות. בצדו השני ישנה מברשת ספירלה לסירוק השערה. (מגיע בגוונים בלונד, חום בהיר, חום כהה). מחיר: 49.90₪.

ג’ל לעיצוב ושרטוט הגבות:  טיובה של ג’ל דחוס מאוד במרקם קרמי, המגיעה בשלושה גוונים אידיאליים (בלונד, חום בהיר וחום כהה) למילוי ועיצוב הגבה, מגיעה עם למכחול דו צדדי, האחד לסירוק והשני כמברשת זוויתית צפופה ושטוחה לציור מדויק של השלמת סיב שיערה. מחיר: 69.90 ₪.

 

 

 

ערכה שלמה לעיצוב הגבה בצלליות: מארז המבוסס על שלוש צלליות בגווני השיער האידיאליים המבוססים על תת גוונים לכל אחד (אפור וירוק). הצללית הרביעית היא הייליטר להבלטת עצם הגבה – לעיצוב מראה גבה מושלמת. עוד בקיט מכחול דו צדדי האחד לסירוק והשני מברשת זוויתית צפופה ושטוחה לציור מדויק של השלמת סיב שיערהמכיל עיפרון קרמי כשבמכסה שלו מחדד מטרתו לעצב את שיער הגבה איך שנרצה (בפראות, או שטוח ומסודר) תוך ליחוח השערה והכנה לצלליות. מחיר: 99.90 ₪.  

L’OREAL PARIS משיק את  BROW ARTIST SCULPT מסקרה לגבות 2 ב-1: ב-3 גוונים: בלונד, חום בהיר וחום כהה להתאמה מושלמת, במסקרה קצה למילוי ומברשת לעיצוב.

 

ההבטחה: 2 שלבים לתוצאה מושלמת: שלב 1:  קצה בצורת חרוט, מעניק צורה וצבע. שלב 2: צד המברשת – מקבע ומעצב. התוצאה: הגבות מפוסלת ומעוצבת באופן מושלם.

מרכיבים: פורמולה במרקם קרם אבקתי אשר אינה מקשה את שיער הגבות.

מחיר: 80 ₪. (לפני הנחות השונות ברשתות השיווק).

דורית גבות ממליצה: “מסקרת BROWN ARTHST,  פונה גם לאלו שאוהבות עיפרון, לאלו שאוהבות צללית ולאלו שאוהבות גבות מקובעות ומסודרות. המרקם של המסקרה הוא מרקם של צללית וניתן להשתמש בה כמו עיפרון. המסקרה,   נוחה לשימוש ומבטיחה גבה מסודרת במהלך שעות היום, מבלי שהשערות יזוזו ממקומן. בנוסף, המסקרה מקלה  על הנשים עם השיער הלבן על הגבות, באמצעותה ניתן לטשטש את השיער הלבן ולא לרוץ ישר למספרה.

 

מסקרות חדשות: 

 

למרות העניין הרב שנשים רבות מגלות במראה ריסים מלאכותיים, שכן הוא מלא ושופע ריסים ארוכים ומודגשים, תהליך הדבקתם ארוך ודורש השקעה והתמקצעות של שנים. אם כן, למה לטרוח?! מעתה כדאי להשאיר את השימוש בריסים מלאכותיים לאנשי המקצוע המיומנים, ולאמץ את מראה הריסים השופע בנוסח “עשי זאת בעצמך בבית” שהוא לא פחות ממדהים.

 

 

 

MAYBELLINE NEW YORK משיק את PUSH UP DRAMA MASCARA מסקרה לאורך ונפח דרמטי למראה ריסים מעוגלים ומורמים מסקרה פוש אפ דרמה, מברשת בעלת מבנה המדמה גביעים ייחודי לנפח, עיגול והרמת הריסים.

ההבטחה: טכנולוגיה חדשנית ומתקדמת בעלת מבנה ייחודי המדמה גביעים אוספת, מעגלת ומרימה את הריסים מהשורש ועד לקצה לאפקט פוש-אפ דרמטי. פורמולה קרמית מחליקה בקלות על הריסים, עוטפת אותם ומעניקה נפח ואורך דרמטי ומקבעת את את הריסים במקומם. התוצאה: אורך ונפח דרמטי למראה ריסים מעוגלים ומורמים.

 

 

מותג האיפור הבינלאומי L’ORÈAL PARIS משיק את: VOLUME MILLION LASHES FELINE 

ההבטחה: מסקרה לעיבוי,הפרדה והדגשת הריסים בזווית מושלמת מועשרת בשמנים ייחודיים לגימור שחור גלוסי, מברשת ה- Millionizer הייחודית בעלת קימור מושלם וסיבים צפופים המסייעים בהפרדת כל ריס וריס, מועשרת בפיגמנטים שחורים במיוחד בגימור שחור גלוסי, כמו כן המברשת מעבה, מפרידה ומדגישה כל ריס וריס מהשורשים ועד לקצוות, המספר הרב של הסיבים מפרידים את הריסים ועוטפים אותם בפיגמנט שחור גלוסי , מנגנון Excess Wiper (מותקן באריזת המסקרה): מסיר את עודפי הצבע מהמברשת, מנקה וסוחט את שאריות החומר ומסייע במריחה מדויקת של כל ריס וריס, ללא יצירת גושים.

מרכיבים: פורמולת NOIRISSIME גדושה בפיגמנטים שחורים במיוחד. בנוסף, הפורמולה מכילה תמהיל של שמנים שחורים יקרי ערך.

מחיר: 132 ₪ (המחיר הסופי יקבע באופן בלעדי על ידי רשתות השיווק)

יופי באזז

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך