חנות הקונספט הראשונה של מותג הטיפוח והאיפור “אסתי לאודר”, נפתחה בקניון איילון.

באירוע רב מוזמנים ובאוירה חגיגית הכללה מוזיקה טובה, אוכל ושתיה וקינוחים כיד המלך, נחגגה אתמול פתיחת חנות הקונספט העצמאית, הראשונה ל- מותג הטיפוח והאיפור היוקרתי Estee Lauder, בקניון איילון. כמו בחנויות הקונספט בעולם, תעניק החנות החדשה שירותים וטיפולים מיוחדים, במטרה לחזק את המותג ולבנות לו קהל לקוחות נאמן גם בחנות וגם ברשתות הפארם, פתיחת החנות מצטרפת למהלך משמעותי נוסף בחיי המותג.

לדברי אורן רווח, יו”ר קבוצת החברות אסתי לאודר בישראל, החנות החדשה, הממוקמת בקניון איילון, מציגה את הקונספט של המותג בדומה לכל חנויות המותג ברחבי העולם. מדובר בקונספט המאפשר לתת ללקוחה ייעוץ, טיפול ואיפור באופן אישי, כמו שהיא רוצה וכמו שמגיע לה. כעת, בחנות שכולה אסתי לאודר, תוכל הלקוחה לבחון מקרוב את המוצרים ולגלות מוצרים חדשים תוך כדי פגישה עם יועצות היופי המומחיות בתחומן. לדבריו, החנות החדשה של אסתי לאודר היא צעד נוסף בהתפתחות המותג וביסוסו בישראל. מדובר בחנות קונספט הבאה לחזק את המודעות למותג וליצור חוויה משלימה לחווית הקנייה אותה מכירה לקוחת אסתי לאודר מרשתות הפארם, כשהחנות החדשה ואתר הקניות אונליין הם מהלכים משלימים והם מוכיחים שהמותג מחדש בהתמדה את השירות ללקוחות ומשפר עבורן את חווית הקנייה של מוצרי הטיפוח והאיפור.

 

 

צוות העובדים בחנות החדשה עבר הכשרה קפדנית באמצעות צוותים של המותג מחו”ל, והם ייעצו ללקוחות על איפור וטיפוח העור, החל מפירוט של שגרות טיפוח יומיות ועד טיפים לאיפור, במפגש של אחד-על-אחד. החנות החדשה תציע אזור התייעצות נוח על מנת ליצור חוויה מזמינה. בנוסף יהיה בחנות גם חדר טיפולים, בו יינתנו ללקוחות 2  סוגים של טיפולי פנים בין 20 ל- 40 דקות הטיפול. כל אלו יציעו ללקוחת המותג וכן ללקוחות חדשות חוויה ראשונה מסוגה וביחד עם נקודות המכירה הקבועות של המותג ברשתות הפארם, תתחזק המודעות למותג ולערכיו.

 

 

רק בחודש שעבר השיקה החברה גם אתר קניות אונליין בעברית למותג אסתי לאודר בכתובת www.esteelauder.co.il. זהו אתר הקניות השלישי של קבוצת החברות  בישראל. קדמו לו אתרי הקניות של המותגים מאק וקליניק.

בחנות, כמו באתר, יימכרו בנוסף לכל מוצרי האיפור והטיפוח הנמכרים ברשתות הפארם גם מוצרים בלעדיים שלא ניתן יהיה למצוא בחנויות, וקולקציות מיוחדות, שיושקו מעת לעת רק עבור חנויות עצמאיות של המותג ו/או חנויות האונליין בעולם. האתר אינו מחליף את המפגש עם יועצת היופי בחנות החדשה או בכלל בנקודות המכירה והוא מציע חווית שירות חדשה, נוחה וקלה המאפשרת רכישת מוצרים בכל זמן נתון, מכל מקום ובשעות לא שגרתיות, ללא תלות בשעות פתיחה של סניפים. בשבועיים הראשונים לפתיחת החנות יקבלו הלקוחות במתנה שפתון מסדרת Envy בשווי 135 ₪ בכל קנייה! (לבחירה מבין 3 גוונים). חנות אסתי לאודר בקניון איילון.

יופי באזז

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך