הטרנדים הנכונים לקיץ 2017 עפ”י פרד לטייר המאפר הבינלאומי של איב סאן לורן.

במסגרת השקת  הטרנדים, המגמות והצבעים  לקיץ 2017, המאפר הבינלאומי של מותג המעצבים איב סאן לורן, פרד לטייר, הגיע לישראל וחשף את הטרנדים הנכונים לקייץ 2017 איב סאן לורן. פייר  מהווה השראה למאפרים רבים ברחבי העולם וכן תחת ידיו האמונות עברו ידוענים רבים כמו: קארה דלווין, אווה הרציגובה, קים קטראל (סמנתה, סקס והעיר הגדולה), פרידה פינטו, להקת סיזר סיסטרס פטרישיה ארקט ועוד.

פנים במראה רענן בשילוב קרמי לחות: בקיץ 2017 העור יעבור מצבע מט למראה רענן בשילוב קרמי לחות וסרומים קלים, ליצירת מראה עור “כמעט שקוף” או כשכבה נוספת על איפור הבסיס בחלקים העליונים של הלחיים. פרד לטייר על הטרנד: “נסו לבנות את הבסיס בשכבות דקות יותר, תוך שמורחים על העור כמויות קטנות של CC או “BB .

העיניים במראה שנות ה80 של גוונים בהירים ומראה רוקיסטי בערב: בקיץ הקרוב העיניים יקבלו צבעים בהירים בהשראת שנות ה-80 וביצירת צורות גרפיות מוארכות בניגודי של שני גוונים שונים. ניתן ליצור מרקמים עם פיגמנטים מפודרה או נוזל, מטאלי או מט ולהביא את הצורה לגבה או לעצב צורה ריבועית המגיעה לרקות.

בערב, העיניים מקבלות מראה יותר גראנג’י ורוקיסטי עם עיפרון עיניים שחור מרוח לאורך העפעף התחתון, ליצירת אפקט “חי” ולא פס מושלם לתיחום העין. פרד לטייר מוסיף:” כאן, אל תתנו לכללים לעצור אתכם”.

השפתיים במראה של “בקושי נראה”: השפתיים מאופרות במראה של הספגה ובמריחה עם האצבע, או כהצהרה צבעונית בולטת. מרקם האודם צריך לתת גוון מרומז ביותר ועד לצבע האינטנסיבי ביותר.

הצבעים החזקים לקיץ 2017, מתחלקים לשתי קטגוריות:

לאמיצות: הצבעים המתכתבים עם חופש וים: תכלת וכחול, לבן כאייליינר בקו הריסים של עיניים, מסקרה ירוקה כדי להעניק מגע של פנטזיה טרופית, אדום על העפעף כהצהרה בחלק החיצוני של העין .הקיץ הזה שואף ללמד נשים  להשתחרר ממוסכמות!. לסולידיות: הצבעים הפופולריים ביותר בקיץ הזה ינועו בין זהב לכחול כהה או סגול בעיניים. הצהרות הצבע הבולטות לשפתיים בעונה הזו תהיינה כתום/אדום.

יופי באזז

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך