פרד לטייר, אמן האיפור המוביל של איב סאן לורן מגיע לישראל.

אמן האיפור פרד לטייר אשר מעל  ל-23 שנים, מוביל את מראות האיפור של המותג איב סאן לורן, והמהווה השראה למאפרים ברחבי העולם, מגיע לישראל ל-3 ימים ויהיה שותף לפעילות ענפה שיערוך המותג בישראל. ידוענים רבים כמו:  קארה דלווין, אווה הרציגובה, קים קטראל (סמנתה מ’סקס והעיר הגדולה’), פרידה פינטו, להקת סיזר סיסטרס, פטרישיה ארקט, עברו תחת ידיו האמונות של פרד לוטייר.

 

 

פרד לטייר, יגיע לישראל ל-3 ימים בלבד, החל מה- 20/3 ויהיה שותף לפעילות ענפה שיערוך המותג בישראל: החלק הראשון של הביקור יתקיים ב 21/03 – אירוע השקה במסגרתו  יציג פרד את הטרנדים, המגמות והצבעים  החדשים בעולם האיפור. האירוע יערך בפני מאפרים מובילים בישראל, מובילי דעת קהל ואושיות אופנה. האירוע יכלול הדגמה מקצועית של האורח על גבי דוגמניות שיוקרנו על גבי מסך ענק בפני הקהל.

החלק השני של הביקור יתקיים ב– 22/3 וב 20/3  שיכלול פעילות במתחם השפתיים LIPSHOWROOM. המתחם יוקם בקניון עופר הגדול בפתח תקווה ובקניון עופר גרנד קניון באר שבע. המתחם יהיה פתוח לקהל הרחב, שיהנו מהתנסות  אישית וחשיפה למוצרי המותג.

 

פרד לטייר, עבד עם המומחים הגדולים בתחום, כמו פאט מקגראת’, לינדה קנטלו, איפר  עבור מעצבי העל כמו:  ג’ורג’יו ארמאני, פיטר פיליפס ולויד סימונדס.  פרד לקח חלק באירועי שבוע האופנה בפריז,  לונדון, מילאנו, טוקיו וכן השתתף בהפקות ובכתבות אופנה במגזינים הבינלאומיים כמו: מארי קלייר, קוסמופוליטן, טייליסט בריטניה, גלאמור, ווג.

איב סן לורן, מותג המעצבים הבינלאומי מעניק לנשים את כוח הפיתוי, החופש, ללא פשרות ומזמין את הנשים לשבור את החוקים. איב סן לורן מותג חתרני, פריזאי, נחשק ויוקרתי עם רוח צעירה והרפתקנית.

יופי באזז

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך