מעצב השיער רוברט קרומינס המוביל את הקו העיצובי של “פול מיטשל” מגיע לישראל.

מעצב השיער הבינלאומי רוברט קרומינס המוביל את הקו העיצובי של מותג השיער “פול מיטשל” מעל 30 שנה, בנוסף המשמש כיום כמעצב הקריאטיבי האומנותי העולמי של  המותג יגיע לישראל ויתארח בחסות מותג השיער “פול מיטשל” בארוע גאלה אשר יערך ב-19.2 אשר בו יעניק השראות, טיפים וטכניקות לכ-1,000 מעצבי שיער ישראלים מובילים.

 

מעצב השיער רוברט קרומינס ממוצא סקוטי  נולד בגלזנו למשפחת מסעדנים, שם עבד כברמן ותמיד נתפס כשונה.  בגיל 24 הוא הבין שהוא צריך לעשות שינוי בחייו נסע ללונדון ומשם לארה”ב עם 200$ בכיס. כשהגיע לארה”ב נרשם ללימודי ספרות אך עשה תפנית בחייו כאשר לפני 20 שנה פתח את המספרה הראשונה שלו וכיום  הינו בעלים של רשת מספרת מצליחה בעולם.  “חשוב לי לעבוד 3-4 ימים בשבוע כדי להרגיש את הלקוחות וכאשר אני שוכר אנשים לעבודה חשוב לי האהבה האמביציה שלהם” הוא אומר.

רוברט נחשב לאמן אגדתי סמל בתעשיית האומנות החדשנית והאסטרטגית המוכחת ומשמש כאיקון בתעשיית עיצוב השיער ומשמש השראה למעצבי שיער ברחבי העולם, “המוח שלו חד כתער בעל יכולות עסקית ראשונה במעלה ועם הצלחה חסרת פשרות” חשוב לו להיות נאהב, חשוב שלמעצב יהיה לב פתוח לדעתו מעצבי השיער צריכים את האהבה יותר מאשר הלקוחות שלהם. במשך הוא רכש לעצמו מוניטין בינלאומי כאישיות מובילה בעולם השיער ונחשב לאחד ממובילי הטרנדים בעיצוב שיער תחת המוטו “אם אני יכול לעשות את זה – גם אתם יכולים” המוניטין הבינלאומי כאישיות בעולם השיער הפכה אותו לאחד ממעצבי השיער ששווה לעקוב אחר פעילותם.

בנוסף להיותו אייקון בתחום עיצוב השיער רוברט  עם הסגנון המיוחד ואוסף הכובעים שהפכו להיות חלק מסמלו המסחרי, נחשב גם לאייקון אופנה ומתלבש כמו שמתלבש כדי למשוך תשומת לב תמיד “הכובע הוא חלק ממני בלי כובע אני מרגיש בתחפושת” הוא אומר. “כאשר פול מיטשל בחר בי הוא ראה בי משהו שאני עדין לא ראיתי, שפגשתי את פול מיטשל בפעם הראשונה זה היה כמו לפגוש את ישו הוא גרם לי להאמין בעצמי, הוא הגיבור שלי”.

רוברט קרומניקס טס ברחבי העולם ומעביר את משנתו באירועי מדיה, ומופעי/תערוכות לעיצוב בארה”ב ובעולם מגיע לישראל בחודש פברואר לשני אירועים ב: 19-20 לחודש, האירועים יחולקו לשניים: האירוע הראשון: ב 19.2 הוא ערב גאלה מפואר, הכולל ארוחת ערב והדגמה מקצועית של האורח. ההדגמה כוללת: גזירה, צבע, ועיצוב שיער.  החלק השני של הביקור שיתקיים ב – 20.2 תכלול סדנת עבודה אישית של רוברט קרומיניס – עם קבוצה מצומצמת של עד 25 מעצבי שיער, שיזכו לסדנא אישית שבה הוא יעביר את הידע שלו בתחום הגזירות, הכימיה, והסטיילינג.

יופי באזז

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך