אנג’לינה ג’ולי מובילה את קמפיין הבושם החדש מבית “גרלן”: Mon Guerlain.

אחרי שנים של חיזורים, שיתוף הפעולה המסקרן ביותר בענף הקוסמטיקה יוצא לדרך: אנג’לינה ג’ולי נבחרה להוביל את השקת הבושם החדש  לאישה מבית “גרלן” Mon Guerlain שיושק בארץ ובעולם ב 1 למרץ 2017. במשך שנים ניסו חברות רבות לשכנע את ג’ולי לחבור אליהן ולהוביל קמפיינים זוהרים עתירי תקציב אך היא סירבה בתוקף.

הבחירה של אנג’לינה ב”גרלן” אינה מקרית וקשורה בזיכרונות ילדות אישיים של הכוכבת מאמה,שאהבה פודרה מיוחדת בניחוח פרחי איריס וסיגליות של המותג, ושמרה עליה בינות החפצים היקרים ביותר לליבה, אנג’ילנה זוכרת ששהייתה משחקת עם מוצרי האיפור של אמה, אמה הייתה לוקחת ממנה את הפודרה של “גרלן” בחיוך ומציינת שזה מוצר אישי שלה שאין לגעת בו. אותו זכרון ילדות מתוק הפגיש אותה עם האיכות, האלגנטיות, והנשיות של “גרלן” ולהפנמה שמוצרי טיפוח הם מעין חפצים אישיים ויקרים של כל אישה לעצמה המייחדים אותה ומזוהים איתה.

בהתבסס על תובנה זו נוצר הניחוח החדש Mon Guerlain “גרלן שלי” והחלה השותפות האישית בין המותג לאנג’לינה. “אנו תמיד יוצרים עבור אישה שאנו אוהבים ומעריצים”  אמר ז’ק גרלן, דור שלישי לבשמים ממשפחת גרלן.  כל הרגשות שנחלקו ושנחוו, מהשדה ועד למעבדה, הופכים לתווים  ב-Mon Guerlain. ניחוח שנוצר עבור אישה יוצאת-דופן, כנה, ואותנטית  כמו אנג’לינה שבחרה כחלק מהאג’נדה הפינטרופית  שאותה היא מובילה  לתרום את כל ההכנסות שתרוויח מהקמפיין החדש למטרות צדקה.

בקמפיין המדובר תגלם אנג’לינה את עצמה בין היתר כשהיא חושפת לעיני המצלמה את אוסף הקעקועים המפורסם שלה כחלק מהמסר המרכזי המגולם בתוך הקמפיין –  הקעקוע הבלתי נראה שלי. הניחוח שלי. מון גרלן, את הקמפיין ביים הבמאי האמריקאי טרנס מאליק שאחרי על סרטים כמו “ימים ברקיע”, “העולם החדש” וסרטו המדובר “עץ החיים” בו השתתף בעלה לשעבר של אנג’לינה, בראד פיט איתו היא נמצאת בימים אלה בעיצומם של הליכי גירושין מתוקשרים. צילומי הקמפיין התרחשו בביתה של אנג’לינה גו’לי בפרובאנס, שם גם גדל ונקצר לבנדר ה-Carla הנמצא בבושם מון גרלן.

מבין הנשים שזכו עד היום להוביל את מותג היוקרה גרלן נכללות דוגמנית העל נטליה ווידאנובה, השחקנית הילארי סוונק והשחקנית הסינית מישל יאו ששיחקה בסרט “נמר דרקון”. בית הבישום הצרפתי גרלן החל לפעול בשנת 1828 בקרב אצולות אירופה ומאז ועד היום ומקדיש את עצמו לנשים וליופיין.

 

הבוטיק “בית גרלן”, נפתח ב-1914, בשדרות השאנז אליזה 68, בלב השדרה שהפכה לסמל של יופי עולמי. בשנת 2014 עבר עיצוב מחדש ונפתח לקהל הרחב כשהוא כולל עבודות אמנות, אוספי בישום נדירים, מעבדת ניחוחות, בית תה ומסעדת שף יוקרתית, וגולת הכותרת: טיפולים במיטב מוצרי היופי.

 

יופי באזז

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך