דיויד מולינה המאפר הראשי של REVLON בטרנדים החמים באיפור חורף2017

דויד מולינה, המאפר הראשי של חברת האיפור REVLON  ביקר לאחרונה בארץ והעביר סדנת איפור מקצועית למאפרים שבה הוא חשף את הטכניקות והטרנדים החדשים והחמים לאיפור חורף 2017, התמקד במיוחד בהדגמת סדרת שפתוני המט החדשה של רבלון Ultra HD Matte Lipcolor וייעץ כיצד לשלב  אותם בשגרת הטיפוח היומיומית.

739

 דויד מולינה, המאפר הראשי של חברת האיפור REVLON

סגנונות האיפור בחורף 2017

NU-RAVE: נועזות גדולה ובולטת עם אנרגיה תוססת הזוכה לפרשנות על עור הפנים. השפעות צעקניות משנות ה-80 המתאפיינות בצבעים חדים ובוהקים עם נגיעות אפלות מתרבות הפאנק הבריטית. הסגנון המופגן מעניק תחושה חזקה של התפתחות-אישית המסייעת להעצמת אינדיבידואליזם בקרב מי שמאמצת אותו: גבות גראפיות, שפתיים בסיומות מאט ופיגמנטים עשירים.

SO BOHO: טרנד הבוהו-שיק, שיש לו מקום מכובד בעולם האופנה, עושה את דרכו גם לעולמות הקוסמטיקה. תחושה כפרית מגיעה אל הפנים בשימוש בצבעים עדינים ורכים באמצעות תחושה נוסטלגית אמיתית. צבעי פסטל רומנטיים יוצרים גלאם אסתטי ואותנטי:            חומרים במרקם קרמי, היילייטינג בגוונים של ניוד וורוד רך, עיניים בסגנון רומנטי עם טשטושי גוון בסקאלת הכחולים והוורודים, שפתיים מעודנות במרקמים סאטניים עם סיומות המשלבות בין מאט למבריק.

740

LUSH LIFE: זה שנים שהחופים הקאריביים ותחושת הפולקלור של קובה מהווים השראה והשפעה גדולה על עולמות האופנה ועיצוב, וב-2017 נראה אותם מתורגמים גם לטכניקות של איפור. השפעות רטרו מהתרבות הלטינית באות לידי ביטוי בצבעים, הדפסים, השראות מהג’ונגל וגווני שמש ייחודיים: עור שזוף ומחומם בסיומות משתנות בהתאם לעוצמות האור, עיניים עשירות וחושניות בגוונים של ירוק וטורקיז, שפתיים בגוונים של ורוד בסיומות מאט.

BARE LUXURY: המחשבה של הצרכן משתנה בהדרגתיות לרעיון של יוקרה. עור הפנים “נטול” צבע, אך מלא ברק והארות האופייניים לקונספט. חומרים מלאכותיים ירגישו לגמרי טבעיים ומהליכי טכנולוגיה פונקציונאליים לשיפור וניסיון, יופיעו לצד צבעים וטקסטורות מינימליסטיות. הסגנון מתאפיין במשחק בין מאט ובוהק, והצבעים הטבעיים מופיעים גם בגרסתם הרגילה וגם בגרסה מטאלית. פנים בטכניקת קונטור בגוונים של אגוז ונחושת, שפתיים בגוונים בזהב אדום סיומת גלוסית, צלליות נוצצות.

737

 סדרת שפתוני המט של רבלון Ultra HD Matte Lipcolor

טרנדים באיפור:

בסיס: מחד, הטרנד העיקרי לעור הבסיס הוא פנים מפוסלות באופן מושלם – הארות, קונטורים ובהירות בעור הפנים, ליצירת עור פנים חלק וחף מפגמים. טכניקות ישימות להעצמת הזוהר הטבעי של עור הפנים למרות השימוש בסיומות מאט. טרנד ה”יותר זה יותר” גם הוא תופס תוצאה, עם עיטורים על עור הפנים, ריסים ארוכות ונצנוצים. עיצוב עור הפנים עם חומרים וטקסטורות לא שיגרתיים ושימוש באלמנטים חיצוניים. חורף 2017 מביא את הקיץ במלוא עוצמתו ונשען על עור פנים שזוף ושטוף שמש עם גימורים זהובים.

עיניים: אפקט Wow עם ריסים ארוכות במיוחד ואפקטים נועזים וחדים, ליצירת  אפקט ש “לפני-אחרי” בולט במיוחד. שימוש במוצרים עמידים במיוחד וטכניקות ארטיסטיות הנעזרות במדבקות, קריסטלים, נצנצים וחומרים שונים ליצירת קישוטים, צורות וקווים יצירתיים. עיקר השימוש באיזור העיניים ייעשה בצבעים עמוקים כמו שחור, סגול, כחול ואפור. עישון מעודן לצד קווים וצבעים גראפיים השואבים השראה משנות ה-90 הצבעוניות.

שפתיים: הדגש העיקרי לאיזור השפתיים הוא שימוש בפיגמט עשיר ובוהק שנעשה בטכניקות קלות לשימוש. הדגש הוא על צבעי אלטרנטיביים לצד פאסטליים ליצירת תחושה נועזת.. סיומות מאט ומטאליות כאחד . אחת המגמות הבולטות היא שימוש בליפ-גלוסים בצבעים תוססים המשלבים יחד שני גוונים בבת אחת.

הטיפים של דוד מולינה: אני מאוד ממליץ להתרכז באיזור אחד של הפנים: או באיזור העינים או לחלופין באיזור השפתיים. לעור פנים בהיר במיוחד, אני ממליץ באופן אישי על ליפסיטק אדום. ה”פילוסופיה” שלי לאיפור טמונה מתחילה ונגמרת בבסיס (מייק אפ) חשוב מאוד למצוא את הגוון שמתאים באופן מדויק לעור הפנים, לא לנסות להכהות או להבהיר אותו. מומלץ להשתמש במייק אפ נוזלי, עמיד שמכיל בתוגו SPF – כדי שלא יהפוך “יבש” על עור הפנים וישאר “זוהר”.

738

 

הטיפים של דוד מולינה לשימוש נכון בקולקציית שפתוני האולטרה HD בסיומת מאט של רבלון:

להגעה לתוצאה טבעית יותר של שימוש בשפתוני המאט של רבלון, אני ממליץ למרוח טיפה במרכז השפתיים ולטשטש עם הקצה של האצבע.

הכיני את שפתייך: רבע שעה לפחות לפני מריחת הליפסטיק, העשירי את שפתייך בלחות , בעזרת טישו יבש הספיגי את שאריות הלחות השומני על השפתיים. השפתיים יהיו חלקות ומלאות יותר.

ליצירת מראה עמיד במיוחד: מומלץ לצייר בעיפרון את מסגרת השפתיים. ענת ממליצה למלא את כל השפתיים בעיפרון ומעל למרוח את השפתון הנוזלי בסיומת המאט.

מומלץ לחכות שניות בודדות לאחר המריחה, כדי לתת לשפתון (בסיומת המאט) להיספג טוב יותר.

בכל הנוגע בסיומת מאט, שפתון מוצק ושפתון נוזלי יגיעו לאותה התוצאה, אך שפתונים נוזליים מצטיינים יותר בנוחות השימוש שלהם. עדיף להשתמש בשפתון נוזלי, כי בעזרת האפליקטור, רמת ההנחה של השפתון תהיה מדויקת יותר.

יופי באזז

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך