10 טיפים לשיער מתולתל מטופח וזוהר

פיני יונתן, מעצב השיער של מותג envy

האם ידעתן שמראה התלתלים הם הצעקה האחרונה ושהרבה מאוד נשים מעדיפות לטפל בתלתלים ולא להחליק את השיער? כי בואו נודה על האמת לא רק שהשיער שעבר החלקה צורך תחזוקה שוטפת, אלא בהשואה לשיער מתולתל מטופח הוא נראה מאד לא בריא ולא טבעי. שיער מתולתל נראה במיטבו ומוצרים נכונים יחד עם  תספורת נכונה, משווים לו מראה סקסי וטבעי לכן בחמש השנים האחרונות מראה השיער המתולתל חזר לתודעה עם השקת מגוון מוצרים חדשים ספציפיים לשיער מתולתל המעניקים לו מראה זוהר וסקסי.

הנה 10 טיפים כיצד לטפח את השיער המתולתל באדיבות  פיני יונתן, מעצב השיער של מותג envy

1. שיער מתולתל מצריך טיפול מיוחד בבית.

2. רצוי לא לחפוף את השיער לעיתים קרובות. מומלץ לקום בבוקר ולהרטיב את השיער אפשר גם עם שפיצר לאחר שהשיער לח לעצב אותו עם האצבעות בצורה סימטרית.

3. חפיפה מלאה עדיפה כל 3-4 ימים משום שככול שתחפפו יותר את השיער, הוא  יהפוך ליבש יותר במסכה. אחרי חפיפה חשוב מאוד לטפל עם מסיכה, רוב סוגי השיער המתולתל הוא גם שיער יבש ופריזי, לכן צריך מסכה טובה שתחזיר את הלחות לשיער.

5. לסרק את השיער אחרי שטיפת המסכה כשרטוב ולמרוח או קרם לחות או קרם לחות וסרום ביחד על שיער רטוב.

6. לאחר מכן לתת לשיער צורה סימטרית עם האצבעות ולאחר מכן להניח לשיער להתייבש באופן טבעי או לייבש בפן עם דיפיוזר, רצוי לתת לשיער להתייבש טבעי וכל עשר דקות לסגור אותו עם האצבעות ושוב להניח לו.

7. רק שהשיער יבש אפשר לפתוח את התלתלים עם הידיים ולתת לו מראה שאת אוהבת.

8. רצוי בסוף למרוח סרום טוב כדי שהשיער יקבל ברק.

9. בשום אופן אסור להבריש שיער מתולתל כשהוא יבש.

10. התוצאה בהברשת שיער מתולתל היא ללכת נגד רצונה של השערה ואז השערה מקבלת אפקט יבש ופריזי והתלתל לא יהיה תלתל.

562

מותג השיער הלונדוני Envy Professional נחת לאחרונה לארץ ומשיק את ערכת הטיפולים של Envy Professional המאפשרת שיקום מקצועי לשיער והכוללות נוסחאות מדויקות המשקמות את השיער, מגנות מנזקי חומרים כימיים והופכות אותו לבריא,רך ומבריק תוך עשר דקות בלבד. מומלץ לעשות את הטיפול הראשון במספרה ולאחר מכן ניתן לתחזק בטיפול ביתי קל ונוח.

הטיפולים ב סדרת Envy Professional מורכבת משלושה שלבים:

DUAL FIX 12 תכשיר טיפולי מקצועי המסייע לשיקום כל סוגי השיער המכיל חומצות אמינו קראטין, חלבוני משי, פנטול- פרו ויטמין b5, גליצרין ושרף גואם המחזקים את השיער מהשורש ועוזרים להחזירו למצבו הטבעי. יש למרוח את התכשיר המגיע בצורת מוס על שיער יבש ולא חפוף  ולייבש באמצעות אויר חם ממייבש שיער (בלבד!) עד קבלת שיער יבש לחלוטין.

560

Gentle Cleansing Shampoo שמפו SLS/SLES נטול פרבן. המנקה את השיער  ומותיר אותו רענן וקל לעיצוב. השמפו מתוגבר בתערובת ייחודית של קראטין וחלבוני משי לחיזוק השיער, חלבוני משי המסייעים בהוספת לחות, ברק, מגע חלק ורכות לשיער.  לטיפול מוגבר יש לחפוף את השיער פעמיים עם השמפו לטיפול רגיל יש לחפוף פעם אחת.

Gentle Detangling Conditioner מרכך, המכיל חומצות אמינו קראטין אשר חודרות לשערה, מאזנות ומשמרות את רכות השערה. המוצר מתוגבר בתערובת ייחודית של פרוטאין משי לשיקום והגנה לכל סוגי השיער. המרכך מותיר את שיערך רך, מבריק, קל לעיצוב ובנוסף מפחית קרזול ומתיר קשרים.

מחיר הסדרה הכוללת את 3 המוצרים: 299.00 שקלים.

יופי באזז

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך