המדריך השלם לבחירת הלק המושלם

בדומה לתחומים רבים בחיינו גם עולם הלק רווי באפשרויות, כל כך רווי שאפשר בקלות ללכת לאיבוד. בחירת הלק הנכון אינה משימה פשוטה, מגוון החברות הרחב, סוגי הלק השונים, מגוון הצבעים והגוונים יכולים לבלבל בקלות כל אחת בחיפוש אחרי אותו לק נדיר, בעל תוחלת החיים הארוכה ביותר והצבע המושלם.

בדומה לשמפו או קרם חשוב לבדוק מה המרכיבים של הלק. לק אשר מכיל את “המשולש הרעיל” : Formaldehyde, DBF ,Toluene איננו מומלץ לשימוש. החברות המובילות בשוק דואגות לציין בפני הלקוחה, כי הלקים שלהם אינם מכילים את 3 הרכיבים הללו. זכרו כי, למרות שכיום ניתן להשיג סוגי לק רבים בשקלים בודדים, כדי לשמור על הציפורניים, מומלץ להקפיד ולהשתמש בלק אשר אינו מכיל חומרים אלו.

379

 BIO SCULPTURE בטכנולוגיה חדשנית עם לקים עמידים בפני התקלפות מהירה, השומרים על הברק לאורך זמן.

מחיר: 65 ש”ח 

מצד שני, קיימים שני מרכיבים אשר מצבעים על כך כי הלק באיכות טובה. לק טוב,חוץ מפיגמנט, ממיס וחומצה מכיל גם שרפים סינתטיים כגון: Nitrocellulose, Plasticizer , כאשר החומר שנקרא Nitrocellulose מגן על הלק מפני שריטות ומעניק לו ברק והחומר הנקרא Plasticizer אחראי על הגמישות של הלק. שני החומרים יחד מבטיחים את עמידות הלק לאורך זמן.

380

Infinite  Shine של OPI: נמרחים כמו לק ועמידים כמו ג’ל עם אפקט, הברקה ועמידות.

מחיר 89.00 ש”ח.

הקפידי לרכוש את הלק רק ברשתות המובילות, המקפידות על חיי מדף, איכות ותקינות (אישורי משרד הבריאות שהמוצר אינו מכיל רעלים) והחלפת מלאי ישן במלאי חדש, לטובת הלקוחות ושמירת בריאות הציפורניים.

373

Sweet Summer של CHIC בצבעי גלידה וסורבה.

מחיר: 19.00 ש”ח

בדקי את איכות הלק לפני הקנייה.  בכדי לבדוק את הלק רצוי למרוח ציפורן אחת ולוודא כי התנאים הבאים מתקיימים :

הלק צריך להימרח באופן אחיד על הציפורן

הלק צרייך להתייבש מהר

הלק ישאיר ברק אחיד על ציפורן

כיום הרשתות הגדולות מציעות טסטרים בלק, אולי התוצאה לא תיהיה אופטימלית אבל  בהחלט תכלי הבין את הרעיון הכללי.

זיכרי כי לא תמיד המותג או המחיר הם ערובה ללק איכותי באמת, לפעמים דווקא הלק הפשוט יהיה איכותי יותר מהמותג היוקרתי.

חפשי בבקבוק את כדורי המתכת המסייעים בערבוב טוב יותר של כל מרכיבי החומר, כך שהמריחה תיהיה אחידה יותר והצבע יהיה בולט יותר.

378

essie professional בקולקציה לכבוד עונת האירועים בגוונים עשירים וטאץ’ הסופי.

מחיר: 56.00 ש”ח. 

בידקי שהמברשת, לא קשה או רכה מידיי, איכות המברשת תשפיעה רבות על איכות מריחת הלק. כמו כן בידקי את מיקומה של המברשת בבקבוק, שלא תהיה קצרה מידי ומצד שני שלא תיגע בתחתית הבקבוק ותתקמט.

בדיקת טריות הלק בחנות, על ידי הרמת המברשת וזילוף הלק חזרה לבקבוק. בעזרת פעולה זו ניתן להבחין באם הלק בסמיכות הרצויה של הלק ואינו מכיל גושים.

במידה ויש טסטר  בחנות, מירחי את הלק על ציפורן אחת כדי לדעת מראש לכמה שכבות נזדקק על מנת לקבל את האפקט הרצוי.

אחרי שמצאת את הלק המושלם הקפידי לשמור אותו במקום קריר אפילו במקרר. חום גורם לשינוי בהרכב החומר ולצמיגות.

375

   קולקציית הפרנץ’ של סינפול (SINFULׂׂ)

טיפ:מומלץ לא לדלג על שימוש בלק בסיס המהווה שכבת חוצץ בין הלק לבין הציפורן. לק הבסיס מגן על שטח הציפורן הטבעית ומונע ממנה מגע ישיר עם הלק. מחזקי ציפורניים ושמני ההזנה חייבים להיות חלק בלתי נפרד משיגרת טיפוח הציפורניים.

אל תשכחי מייבש לק: זה עושה את ההבדל!  מייבש לק איכותי יעזור לך לייבש במהירות את לק הציפורניים ויעניק ללק מראה מבריק, חלק ואחיד. גם לאחר יומיים מומלץ למרוח את מייבש הלק אל מנת שישדרג  עצמו ויעניק מראה חדש ומבריק!

באדיבות: אורלית אוקוביץ מנכ״ל ובעלים  BIO SCULPTURE ישראל

יופי באזז

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך