מוצרי שיער חדשים לקייץ 2016.

KÉRASTASE PARIS משיקה את FUSIO DOSE המחודשת, סדרת טיפולים הנעשית במספרה על ידי שילוב של מרכיבים מרוכזים במיוחד, המאפשרים ליצור פורמולה ייחודית המותאמת אישית לשיער הלקוחה.

230

ההבטחה: פוזיו דוז טיפול יעיל יותר, בהתאמה אישית גבוהה, הודף את מגבלות ההתאמה האישית עבור שיער חזק יותר ומלא חיים ויופי ארגונומי יותר ובעל מינון מותאם עם ביצועים מדהימים של מרכיבים פעילים.

מרכיבים: המרכיבים הפעילים היעילים ביותר שנבחרו בקפידה בשל הפעולה המהירה שלהם על סיב השערה, מופקים על ידי תהליך בידוד בצורה הטהורה ביותר והמרוכזת ביותר, עבור שינוי חסר תקדים של סיב השערה.

בסדרה 4 אמפולות ו- 5 בוסטרים חדשים: 

אמפולת Concentré Oléo-Fusion: הזנה מיידית, רכות מיידית התוצאה: השיער מוזן באינטנסיביות ללא כל תחושה של כובד.

Concentré Pixelist: הגברת הזוהר של שיער צבוע התוצאה: סיב השערה מוחלק, הצבע זוהר והברק מקבל ממדים רבים.

אמפולת Concentré Vita-Ciment: שיקום עמוק דבק ביו מימטי לתאים העשוי מסרמיד המיועד לתקן את סיב השערה ולהגן עליו. התוצאה: השיער מוגן מגורמים תוקפניים חיצוניים, שונה לחלוטין, רך, גמיש ומלא ברק.

אמפולת Concentré densifique: הגברה מיידית של הצפיפות, המשיגה את התוצאה של  סיב השערה מקבל מחדש גוף מלא ונפח, נעשה צפוף יותר וקל יותר לעיצוב.

231

Booster Brillance: מרכיב פעיל של חומצת אמינו להגברת הברק המשיג את התוצאה: סיב השערה מצופה בשכבה חדשה, הוא רך וגמיש והשיער הצבוע מקבל מראה זוהר ומלא ברק.

Booster Densité: מרכיב פעיל הממלא ומעבה את השיער, סיב השערה מתמלא ומתעבה מיידית. התוצאה: השיער נבנה מחדש, עבה יותר ומלא יותר מהשורשים ועד לקצוות. התוצאה: עיצוב השיער קל יותר והמראה שלו צפוף יותר.

Booster Reconstruction: תרכובת נגד שחיקה, השיער נשבר ב-50% פחות בעת הברשתו, התוצאה: סיב השערה חזק יותר ומשוקם באופן מידי. השיער מקבל מחדש את החוזק והעוצמה שלו.

Booster Nutrition: תרכובת של חומרים מזינים + אירוס מלכותי. התוצאה: סיב השערה מוזן ללא כל תחושת כבדות. השיער מרהיב, מלא ברק, רך וגמיש.

Booster Discipline: חומר מחליק  72 שעות ללא קרזול, 72 שעות של שיער חלק, 72 שעות של עמידות בלחות. התוצאה: סיב השערה ניתן לשליטה והשיער חלק כמשי, מתאפיין בתנועה חופשית.

מחיר לטיפול משולב של אמפולה + בוסטר: 80-120 ₪  לטיפול במספרות מורשות קרסטס בלבד.

L’ORÉAL PROFESSIONNEL מציגה פריצת דרך טכנולוגית לטיפול המתמשך הראשון בשיער ומשיקה את PRO FIBER – סדרה מקצועית לטיפול וטיפוח נזקי שיער. הטיפול המתקן הראשון בעל השפעות לטווח ארוך בשיער, שאינו מוגבל במספר שימושים המסוגלת “לנעול” לטווח הארוך את המולקולות בסיב השערה; והמעניקות יעילות לטווח ארוך.

233

שלב הטיפול הראשון נעשה בסלון היופי נקרא REGENERATE: טיפול ארוך טווח המטפל בנזקים בכל שכבות הקוטיקולה ובקורטקס השערה. במהלך הטיפול ישנה בנייה מחודשת ואינטנסיבית וחיזוק קורטקס השערה, כולל בניה מחדש על פני שטח הקוטיקולה. היעילות מידית. שלב הטיפול השני: נעשה בבית במשך 6 שבועות טיפול הנקרא RECHARGE, טיפול המשך כנגד נזקי שיער בכל שכבות הקוטיקולה ובקורטקס השערה. טיפול זה מאריך את תוצאות הטיפול בסלון היופי לעד 6 שבועות. הקופסה מכילה 6 אמפולות.

ההבטחה: התחדשות מידית במספרה,  סיב השערה הוא כמו חדש מהשורש לקצה כאילו לא ניזוק מעולם. הקומפלקס המולקולארי APTYL 100  עם הפעלה מחודשת בבית לעד 4 חפיפות בשמפו עם תוצאות מתמשכות עד ל-6 שבועות. טכנולוגיה זו, שנרשם עליה פטנט ייחודית ללוריאל, הינה התוצאה של 15 שנות מחקר ותגליות בסיסיות לגבי השיער ומבנהו.

234

מרכיבים: אמינוסילן, תרכובת סיליקון הידועה ביכולתה לא רק לבנות את הקורטקס לעומק הקרקפת, אלא גם לחזק את מבנה השערה באמצעות יצירת רשת תלת-ממדית המסוגל לחדור עמוק יותר אל תוך השערה דרך פרצות ננו-מטריות בסיב השיער. למולקולה זו יש מרכיב מינראלי היוצר מסגרת סיליקונית ליצירת רשת תלת ממדית. החלק השני הינו אורגני והוא מקבע את המולקולה היטב בסיב השערה. פולימר קטיוני מולקולה ייחודית הודות למטען הקטיוני הרב שלה, המשמשת כמעטפת המכסה את פני השטח של השיער בציפוי מגן.

235

בסדרה PRO FIBER שלוש סדרות מלאות לשגרת הטיפול הביתי לטווח ארוך אשר מותאמות  ל-3 רמות של שיער פגום: RECTIFY: מתאימה לשלב 1 בנזקי שיער ועוזרת בבנייה מחדש של פני השטח של סיב השערה.

RESTORE: מתאימה לשלב 2 בנזקי שיער ומסייעת לתיקון סיב השערה קוטיקולה או קורטקס פגומים. מתאימה לשיער צבוע הניזוק מצביעות חוזרות או החלקות.

RECONSTRUCT: מתאימה לשלב 3 בנזקי שיער:  לשיער שעבר תהליכים כימיים מרובים ואגרסיביים, המוצרים המתאימים לטיפול ארוך טווח לבניה מחדש של סיבי השיער.

בכל הסדרות: שמפו, מרכך, מסכה וסרום ג’ל לבניה מחדש של פני השטח. מחירים מומלצים לצרכן:

מחירים: שמפו: 102 ₪, מסכה: 120 ₪, סרום: 100 ₪. להשיג במספרות מורשות לוריאל פורפסיונאל בלבד ובייעוץ עם מעצב.

יופי באזז

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך