חתונות קיץ 2015: שת”פ בין ESSIE PROFESSIONAL ומעצבת התכשיטים קרן וולף

על שיתוף הפעולה בין מעצבת התכשיטים המוכשרת קרן וולף לבין מותג הלקים ESSI PROFSSIONAL ניתן להגיד את האמרה “כי האלוהים נמצאת בפרטים הקטנים” גם בגלל שתשומת הלב מופנית לכף היד בגלל הטבעת שהחתן עונד לכלה בטקס החופה שמעצבת התכשיטים קרן וולף מוסיפה ואומרת שבסופו של יום מה שנשאר לכלה מכל שמלות הכלה עיצוב השיער, האיפור והנשף הגדול הם התכשיטים  הטבעת, הפדיקור והמניקור. 

 

מותג הלקים “אססי פרופסיונל”, בשיתוף פעולה עם מעצבת התכשיטים קרן וולף משיקים לקייץ 2015 שפע של לקים בגוונים שיקים המתאימים לכלות, לשושביניות,המלוות את הכלה ברגעים בלתי נשכחים  מהאירוסין ועד ליום חתונתה ולירח הדבש. כאשר מעצבת התכשיטים קרן וולף עצבה תכשיטים ומבחר אביזרי תכשוט אלגנטיים בה כל כלה יכולה למצוא את התכשייט המתאים למראה אותו היא בחרה להראות בערב החשוב של חייה.  

 גווני הלקים בקולקצייה, מאפשרים שילוב והתאמה , לכל גוון של לבן, קרם, וניל, שמנת, הלבן העתיק/הורוד העתיק, והורדרד מככבים במספר ווריאציות  עם אין סוף אפשרויות כולל גוון לק הקרם לבן מרשמלו, שהוא הגוון המוביל בפלטת הצבעים של הלקים, לערב החופה ומתאים לכולן, ללא יוצא מן הכלל. גוון המשדר רכות ונשיות, ומעניק הרגשה אופנתית ומעודכנת.

הגוונים בקולקציית הכלות ואירועים לשנת 2015: גוון לבן חלבי המוביל בכל פלטת הגוונים של אססי פרופסיונל, גוון לבן טהור ואטום, הגוון האדום הנמכר ביותר בעולם ובישראל, תכלת בהיר, עדין וענוג ו כסוף אלגנטי מחיר מומלץ לצרכן: 56 ₪ ניתן להשיג במכוני יופי מקצועיים ונבחרים בישראל תייגי אותנו באינסטגרם – @essiepro_israel. 

יופי באזז

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך