חדשים באיפור לחורף 2016

לא ניתן להישאר אדישים למוצרי האיפור החדשנים והחדשים בגוונים החושניים ומפתים שהושקו לסתיו-חורף 2015-2016 כמו פלטת הצלליות של SMASHBOX עם ה-14 הגוונים שבמגע עם מים,  הופכים ל-28גוונים, או הגלוס החדש של של אסתי לאודר בגווני אדום, ניוד וחום.  

SMASHBOX COSMETICS משיק את פלטת הצלליות עם אינסוף האפשרויות:  DOUBLE EXPOSURE PALETTE –14 צלליות ההופכות ל- 28 במגע עם מים. “אני אוהב שפלטה זו נוצרה בהשראת טכניקת צילום אמיתית הנקראת “חשיפה מרובה”, כאשר צמצם המצלמה נפתח יותר מפעם אחת כדי לחשוף את סרט הצילום מספר פעמים במהלך צילום. התוצאה היא לכידת רצף של תמונות המדגים לנו את השינוי המתחולל ברגע אחד זה מאוד עוצמתי. פלטה זו סובבת כולה סביב כוח השינוי.” אומר צלם הסלבס ומייסד Smashbox דייויס פקטור. 

ההבטחה: פלטה של אינסוף אפשרויות. עם צלליות המשתנות במגע עם מים, המצאה אחרונה זו כולה סביב ערבוב. כל צללית משתנה באחת מארבע דרכים כאשר היא רטובה: הגוון מועצם, הופך עמוק יותר, מטאלי או מנצנץ – כך שהאפשרויות הן בעצם אינסופיות. גם אם מתאים לך מראה יומיומי. או  דרמטי או אחר לחלוטין, שני את עצמך עם המוצר החובה הזה.  

מרכיבים: פיגמנטים מצופים מהפכניים גורמים לקסם להתרחש. טכנולוגיית ציפוי זו יוצרת אפקטים מרובים כאשר היא רטובה, מאפשרת לצלליות לעבור טרנספורמציה באחת מארבע דרכים. כך ש- 14 צלליות הופכות בעצם ל- 28 גוונים כולם בפלטה אחת בלבד.

כולל: מברשת מיוחדת בעלת קצה כפול למריחה מושלמת . קצה מקומר: סופג רק את הכמות המתאימה של מים ליצירת צבע עוצמתי קצה זוויתי: יוצר קו מדויק כאשר הוא רטוב, קו “מפוזר” יותר כאשר הוא יבש . כיצד להשתמש לתוצאות הטובות ביותר, הרטיבי ראשית את המברשת, אז לחצי כנגד היד שלך או פיסת טישיו כדי להסיר מים עודפים. אז, טבלי את המברשת בתוך הפן. (אנו ממליצים על מברשת לחה במקום רטובה)

מחיר: 275₪ להשיג ברשת אפריל בלבד.

SMASHBOX משיקה את COUNTOUR STICKS TRIO 3  עפרונות סטיק קרמיים ליצירת הארות והצללות מדויקות וממוקדות ולגימור אחיד המחליקי ללא מאמץ. “בכל יום אנו ,כצלמים, משחקים עם תאורה כדי להוסיף עומק ומימד לפנים . אם זה נעשה באופן הנכון, לכולן יכולות להיות עצמות לחיים מדהימות, אף מדהים וקו לסת נפלא. הארות והצללות (קונטורינג) מבצעות בדיוק את אותה פעולה–רק עם איפור.” אומר צלם הסלבס ומייסד Smashbox דייויס פקטור. 

ההבטחה: הארות והצללות בקלות בדרך חדשה להדגשת תווי הפנים הטובים ביותר שלך, עם 3 גוונים המחקים תאורה מושלמת. קונטור: גוון כהה המפסל באמצעות יצירת הצללות היילייטר: גוון בהיר המדגיש את תווי הפנים ברונזר: גוון מעבר המטשטש קווים חדים על ידי מיזוג גווני הקונטור וההיילייטר התוצאה? תווי פנים נפלאים – עצמות לחיים מדהימות, אף מושלם וקו לסת מפוסל.  הערכה של Smashbox, Step-by-Step Contour kit, הייתה תמיד סוד שמור היטב של מקצוענים בעולם היופי. 

אופן השימוש: השתמשי בהם כשהם יבשים, לפיסול הנבנה בהדרגה, או כשהם רטובים ליצירת הצללה עדינה. הניחי את העפרונות כשהם יבשים ואז השתמשי בספוגית רטובה או באצבעותיך כדי למזג ליצירת הצללה עדינה יותר.

הערכה כוללת: עלון SHAPEMATTERS עם הוראות שימוש עבור חמישה סוגי מבני פנים וטיפים ליצירת הארות והצללות, משלב בסיסי ועד מתקדם. מחיר לצרכן: 249 ₪  להשיג בסניפי רשת אפריל. 

אסתי לאודר: משיקה את PURE COLOR ENVY LIQUID LIP POTION המחליק על השפתיים בקלילות של גלוס ומעניק להן תחושת נוחות קטיפתית של באלם בגוני ניוד וחום: גוני כתום אלמוג עד אדומים: גוני ורוד עד אוכמניות: גוני סגול עד שזיף.

ההבטחה: מרווה את השפתיים בצבע עוצמתי של שפתון, מחליק על השפתיים בקלילות של גלוס ומעניק להן את תחושת הנוחות הקטיפתית של באלם שפתיים. מאפייני העמידות של התכשיר שומרים על עושר הצבע ועמידותו עד 8 שעות והשפתיים נותרות רכות לאורך כל היום.משיחת הצבע מעולם לא הייתה מדויקת יותר. קצה האפליקטור החדש משופע ומעוקל באופן המאפשר לו להחליק על השפתיים ללא מאמץ בדיוק של יד מומחה ולהגדיר ולהעניק נפח לצללית השפתיים על מנת לספק להן כיסוי מלא ואחיד במשיחה אחת.

מרכיבים: טכנולוגיית Advanced True Vision  של אסתי לאודר עם פיגמנטים מרוכזים היוצרים את הצבע העשיר, ההגדרה והנפח. חומצה היאלורונית, שמן אבוקדו, שמן חוחובה ושמן חמניות.

השתמשי בקצה המעוקל של האפליקטור בכדי לתחום את השפתיים ולהעניק להן צורה. למראה מובלט וחושני יותר, סובבי את האפליקטור והוציאי יותר נוזל Lip Potion מהמאגר האוצר בחובו צבע נוסף לרגעים לא כל כך תמימים.
מחיר מלא לצרכן: 190 ש”ח מחיר השקה עד לסוף חודש נובמבר: 139 ש”ח.

אסתי לאודר משיקים קולקציית קפסולה במהדורה מוגבלת בשיתוף עם בית האופנה Courrèges עם מהדורת איפור מוגבלת בשם “Pop-Timisticופרשנות חדשה של צבע בגוונים קלילים המרחפים על השפתיים, העיניים והפנים.

אסטרונאוטים, לוויינים, חלליות המשוגרות לירח, קידמה והישגים חסרי תקדים אפיינו את מחקר החלל המוקדם בתחילת שנות ה-60 של המאה שעברה, תקופה שכונתה “עידן החלל”. שני שמות התבלטו במקביל לחדירתה של תרבות העתידנות שחלחלה לכל היבטי החיים: אסתי לאודר ואנדרה קוראז’. היא, אסתי לאודר, האישה שחידשה את תעשיית טיפוח היופי לאור אמונתה ש”כל אישה יכולה להיות יפה”, הקדימה בהרבה את זמנה. הוא, אנדרה קוראז’, מעצב אופנה עתיר השפעה אשר האסתטיקה האוונגרדית שלו ניפצה את כל כללי הסגנון והכניסה לאופנה שעשוע, תנועה ורעננות עם קולקציות האופנה העילית שיצר.

“שינוי העולם עם המצאות היה מאז ומתמיד אופן הפעולה בקוראז’ ואנו מרגישים שאסתי לאודר הוא מותג החושב כמונו. שני המותגים חולקים חזון של האישה המודרנית של מחר כבר היום,” אומר ז’ק בונגר (Bungert) המשמש כנשיא ובעלים משותף של קוראז’ מאז רכישת החברה ב2011. “מאז ומתמיד הערצנו את קוראז’ על יכולתו לדחוק את גבולות האופנה והיופי,” אומרת ג’יין הרצמרק הודיס, הנשיאה העולמית של מותג אסתי לאודר. “שיתוף הפעולה שלנו בתכשירי איפור מכיר בפילוסופית ה’פופ היקר’ של קוראז’ ומביא לעולם היופי תחושת הפתעה, שעשוע ואופטימיזם.”

בקולקציית קוראז’ ואסתי לאודר ניתן למצוא: Lip Visor, Super Gloss, Supper Lashes ,Eye Amplifier, עיפרון ,Eye Glide, מסקרה לשיער, אייליינר, Ultra Whiter, פודרה Illuminations Face ועוד.

 

יופי באזז

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך