בובי בראון משיקה את סדרת Intensive Skin Serum

בובי בראון משיקה את Intensive Skin Serum, סדרה מהפכנית בטכנולגיה חדשנית המשלבת טיפוח ואיפור וכוללת 3 מוצרי איפור: מייק-אפ, קורקטור וקונסילר המכילים מרכיבי סרום פעילים ומעניקים טיפול רבי עוצמה וכיסוי במראה טבעי למשך היום. כל זאת בגלל תהליך החדשני של היתוך דו פאזי, בקו המאפשר למרכיבים המטפחים את העור לשמור על עוצמה כשהם מתמזגים ליחידה אחת עם הפיגמנטים של האיפור בגוון העור.

 הפורמולה גדושה בטוניק של תמצית פטריית הקורדיספס המוכרת מהרפואה הסינית המסורתית. הפטרייה מעודדת את תהליך התיקון הטבעי המתרחש בעור באמצעות טעינה של תאי העור באנרגיה הנחוצה להם לתפקוד מיטבי. כשהעור טעון באנרגיה, הוא מתחזק ופועל טוב יותר למניעת סימני הזדקנות ניכרים לעין. עם הזמן, נראה העור, לרבות האזור סביב העיניים, פחות עייף, רענן ובריא יותר. גם התחושה המתקבלת היא של עור חלק יותר.

INTENSIVE SKIN SERUM FOUNDATION SPF 40 מייק-אפ אינטנסיב סקין סרום בעל מקדם הגנה 40SPF

ההבטחה: השבת זוהר העור: תמצית מעשב במבוק, שמכילה הפורמולה, מטפלת במראה עור עמום ובגוון עור לא אחיד לשיפור מראה העור Kקורן וזוהר. תמצית אצות מפחיתה ברק לא רצוי ומהדקת את נקבוביות העור עם הזמן. העצמת לחות: קומפלקס של תמציות תפוח, אבטיח וליצ’י מזין את העור בלחות ומעלה את רמות הלחות הטבעיות. בכך הוא מסייע בהשבת המראה הבריא של העור וביצירת תחושה של רכות וגמישות. מרכיבי לחות רבי עוצמה סופחים לחות אל העור, מתפיחים אותו מיד ואף מחליקים ומרעננים אותו. באותה עת, חומצות אמינו קטנות מסייעות לאצירת לחות.

מיצוק, הרמה והחלקה: טכנולוגיה של פפטיד, עוזרת להמריץ את ייצור הקולגן הטבעי בעור ומחליקה קמטוטים וקמטים ניכרים לעין. תיקון מחסום העור: חליטה של תסיסה טבעית ממעמקי האוקיינוס תורמת לחידוש של מלאי הליפידים החיוניים ולסגירת מרווחים שנוצרו במחסום העור. בכך היא עוזרת לחיזוק העור ומונעת בריחת לחות.

אופן השימוש: לאחר ניקוי העור והנחת תכשיר לחות, יש לנער את הבקבוק היטב ולמשוח כמות קטנה של מייק-אפ סביב האף והפה ובכל מקום בו מבחינים באדמומיות או בגוון עור לא אחיד. יש לטשטש במברשת מייק-אפ, בספוג או בקצות האצבעות.

מחיר: 270 ₪  

 קורקטור וקונסילר מסדרת אינטנסיב סקין סרום.

ההבטחה: הפורמולה מטפלת בגורמים הרבים לעיגולים כהים באמצעות גישה רבת-ממדים. עם הגיל הופך העור סביב העיניים לדק יותר. כתוצאה מכך, כלי הדם ניכרים יותר לעין. הפורמולה, מכילה תערובת עוצמתית במיוחד של מים בהם הושרתה אבן פרידוט ושל סודיום היאלורונאט, מעלה באופן משמעותי את רמות הלחות הטבעיות של העור התהליך מתרחש מיד ולאורך זמן בעת שתמציות של חמאת זרעי מורומורו ופולי קפה אוצרות לחות ועוזרות לעור שמתחת לעיניים לחזור למראה בריא המלווה בתחושת גמישות ורכות. תערובת של פרחי צמח הכשות מסייעת בתמיכה בתשתית העור בשעה שפפטידים ותמיסה רבת עוצמה של מרכיב ברפואת האיורוודה, תמצית מעץ הקומיפורה מוקול ההודי, מגבירים את ייצור הקולגן הטבעי בעור ומתפיחים את העור מתחת לעיניים כדי לנטרל את התהליך בו הוא הופך לדק יותר. עודף פיגמנטציה: תערובת של תמצית מעשב הבמבוק, ויטמין סי וצמח השוש, מעצימה את מראה העור הקורן והופכת את גוון העור לאחיד. 

מחיר: 195 ₪

 

יופי באזז

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך